YESSS banner

BSFinance.biz - 6500% AFTER 90 DAYS
dellminer

dogeminers
UMO-Finance | Innovations

انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

دیجی بایت DigiByte چیست؟

معرفی ارز دیجی بایت

دیجی بایت ( به انگلیسی: DigiByte ) با نماد معاملاتی DGB در سال 2014 ارائه شد که برگرفته از ارز معروف بیت کوین است ولی ارز  دی جی بایت نسبت به بیت کوین مقیاس پذیر تر، سریع تر، ایمن تر، نامتمرکز تر و سازگارتر است.

دیجی بایت قابلیت استخراج به وسیله‌ی GPU , ASIC را دارد و میتوانید به یک استخر استخراج بپیوندید. شما همچنین میتوانید با استفاده از سایت های که توسط بیگ والت معرفی میشود به صورت رایگان این ارز دیجیتال را کسب کنید.

تاریخچه دیجی بایت DigiByte

جرد تیت و تیمش شروع به گسترش DigiByte در سال 2013 کردند و ارز دی جی بایت از تاریخ ۲۰۱۴/۰۱/۱۲ شروع به فعالیت کرده است. طی سال های اولیه پذیرش دی جی بایت به کندی صورت گرفته و همچنان نسبت به رقیبانش مبهم به نظر می رسد. تا این که در یک تغییر ناگهانی و در کمتر از یک ماه قیمت آن حدودا 1,000 درصد رشد نمود.

دی جی بایت اولین ارز رمزپایه ای بود که فناوری SegWit به معنای شاهد جداگانه را مورد استفاده قرار داد که همین باعث بروز نوآوری های دیگری مانند تراکنش های کراس چین و تایید تکی تراکنش شد.

DigiByte ارز معروف گیمر ها

دیجی بایت به خاطر این که در زمینه رمزپایه بسیار توسعه یافته است و سودی جانبی که داشته پلی برای ایجاد ارتباط بین بازی های کامپیوتری و ارز دیجیتال بوده است چرا که گیمر ها در بازی خود با توکن DGB جایزه دریافت می کردند و از همین جهت محبوبیت بسیاری کسب کرده است.

همه چیز برای دیجی بایت در یک لحظه اتفاق افتاد و صحبت هایی می شد که ظاهرا دیجی بایت قرار است در بازی های بسیاری مانند Minecraft، League of Legends، World of Warcraft و نینتندو Nintendo آمیخته شود.

DigiByte Gaming در اواخر سال 2015 ارائه شد ولی بعد از بروز یک مشکل فنی در ماه می سال 2017 تیم پشت آن تصمیم گرفتند که آن را ببندند.

کیف پول دیجی بایت

شما میتوانید از بخش wallet سایت DigiByte.co کیف پول دیجی بایت digibyte core را دانلود کنید یا از کیف پول های پایین که این ارز را پشتیبانی می کند استفاده کنید:

coinomi – uber pay wallet – coin payments wallet – agama – coin spot

[تعداد: 0 امتیاز: 0]
برچسب ها

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن