اسکم

ربات تلگرام Bitcoin Farm و کسب بیت کوین رایگان

bitcoin farm telegram bot

ربات تلگرام Bitcoin Farm با ایدی mining_btc_farm_bot یک ربات کسب بیت کوین است. شما در این ربات باید درخت میوه بخرید و سپس هر 1 ساعت میوه های آن را جمع کنید و بفروشید تا جم (الماس) به دست آورید. ارزش هر 1000 💎 برابر با 0.001 بیت کوین است.

اسکم عدم پرداخت

http://t.me/mining_btc_farm_bot?start=65175542

آموزش شروع بازی و کسب بیتکوین

بعد از فعال کردن ربات تلگرام Bitcoin Farm وارد 📋 Menu شوید. در ابتدای کار 300 جمع رایگان به شما میدهد.

مرحله 1: بروید به قسمت🌱 Seedling -> سپس با زدن دکمه Trees list یکی از درخت های موجود را خریداری کنید.
مرحله 2: بروید به قسمت 🏡 Farm -> جمع آوری 🍒 میوه ها در هر ساعت
مرحله 3: بروید به قسمت 🏪 Shop -> فروش 🍒 میوه برای به دست آوردن بیت کوین
(🍒 1000 = 1💎 حداقل مقدار برای فروش:🍒 3000)
جم های بدست آمده بین دو حساب (موجودی قابل استفاده Avaliable balance و مانده پرداخت Payout balance) به ترتیب زیر توزیع می شود: 70٪ به موجودی قابل استفاده و 30٪ به مانده پرداخت.
مرحله 4: بروید به قسمت ✨ Extra -> سپس 🏧 Payments -> برداشت بیت کوین ها – به کمک 👤 Set BTC Wallet میتوانید شماره کیف پول بیت کوین خود را ثبت کنید.

📌 نکته: دوستان خود را دعوت کرده و به عنوان پاداش 100💎 دریافت کنید. درآمد شما نامحدود است! حتی چند نفر دوست هم برای شما 100000💎به ارمغان می آورند.

به کمک دکمه 🗣 Invite friends -> سپس به کمک دکمه Referrals link لینک زیرمجموعه گیری خود را بگیرید.

دیگر گزینه ها ربات تلگرام Bitcoin Farm

💎 Add: واریز بیت کوین به ربات برای خرید درخت های بیشتر
🎁 Bonus: جوایز روزانه، می توانید هر 20 ساعت پاداش دریافت کنید. جایزه با الماس 💎 به بالانس شما پرداخت می شود. جایزه به طور تصادفی از 10 تا 100 الماس است.
🎲 Game: بازی به صورت شرط بندی است. برای برنده شدن ، از بین اعداد (0-10000) باید یک عدد بالاتر از 5250 دریافت کنید. میزارن شرط: 10، 30 و 50 جم میباشد.

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

‫3 نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن