مقالات آموزشی

رتبه بندی الکسا ALEXA در ارزیابی سایت سرمایه گذاری هایپ HYIP

تاثیر الکسا بر هایپ

الکسا (Alexa.com) یک پروژه آمازون است که اطلاعاتی در مورد بازدید از وب سایت های موجود ارائه می کند. با دسترسی به www.alexa.com و نوشتن آدرس هر سایت، اطلاعات زیر را در مورد سایت دریافت می کنید:

  • آمار تعداد بازدیدها: تعداد بازدید کنندگان در روز، میانگین زمان صرف شده برای بازدید از سایت؛ اطلاعات در مورد میهمانان سایت (درصد زن و مرد ، منبع نحوه دسترسی کاربران به سایت و غیره)
  • نشان دادن کشوری که بیشترین بازدید کننده از آنجا است.
  • تغییر در محبوبیت وب سایت.
  • تورفتگی در نمودار alexa.com نشان دهنده محبوبیت وب سایت است.
  • (Alexa.com) امکان ردیابی صفحات جعلی HYIP را می دهد. چنین HYIP با افت ناگهانی بازدید کننده همراه است.
  • رتبه پایین نشانه محبوبیت سایت هایپ است و رتبه بالا نشانه تازه بودن سایت و نداشتن کاربر است.

برای استفاده راحت سایت دارای برنامه Toolbar Alexa است. این برنامه به شما امکان می دهد تا سایت بازدید شده را به سرعت ارزیابی کنید. پس از نصب افزونه (پلاگین)، نمادی با حرف “a” در مرورگر مشاهده خواهید کرد. با کلیک بر روی آن ، نوار ابزار و اطلاعات مربوط به سایت در شبکه اینترنت به نمایش در می آید. این ویژگی به شما امکان می دهد تا فقط به طور خاص از سایت بازدید نکنید.
(Alexa.com) ابزاری عالی برای تجزیه و تحلیل بازدیدهای سایت از طریق اینترنت است که این امکان را به شما می دهد تا هر جا که نیاز بود، بلافاصله HYIP های آینده را شناسایی کرده و وارد کنید و صفحات جعلی را پیدا کنید. سرعت آنالیز پروژه با Alexa دوبرابر بالاتر است.

فقط توجه داشته باشید که مدیران سایت های هایپ برای این که نتوانید راحت تشخیص دهید که اسکم هستند یا نه دست به خرید بازدید و روش های کاهش رتبه الکسا می کنند. ولی با بررسی بیشتر می شود راحت شناسایی کنید که آیا این آمار ساختگی است یا واقعی

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x