YESSS
wssavior

BSFinance.biz - 6500% AFTER 90 DAYS
dogeminers-biz

انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

ارز دیجیتال ردکوین Reddcoin با نماد RDD چیست؟

شبکه اجتماعی و میکرو تراکنش ردکوین

ردکوین به انگلیسی Reddcoin و نماد معاملاتی RDD یک نوع ارز رمزپایه متمرکز بر شبکه اجتماعی و میکرو تراکنش است. سیستم بلاک چین آن مبتنی بر اثبات فعالیت و سهم (PoSV) است یعنی مقدار دارایی ردکوین و میزان فعالیت هر دو در فرایند استخراج و تایید کردن تراکنش‌ موثر است. ویژگی جالب دیگر ردکوین میکرو تراکنش است که با هدف پرداخت و اهدای سریع مبالغ اندک به تولیدکنندگان محتوا ایجاد شده است.

سایت رسمی: reddcoin.com

ردکوین Reddcoin

با استفاده از ارز اختصاصی RDD، مبادله را در همان محیط شبکه‌ی اجتماعی انجام دهند. این رمز ارز نسخه بلاک‌چینی Venmo، Facebook Cash یا Snapchats Snapcash است که به شما اجازه می دهد به راحتی با استفاده از امکانات رسانه‌های اجتماعی، ارز خود را به دیگران انتقال دهید. با این حال، بر خلاف رسانه‌های اجتماعی بزرگ که نیاز به استفاده از پلت‌فرم اختصاصی خود برای ارسال و دریافت پول دارند، Reddcoin این امکان را  می‌دهد تا بدون نیاز به یکپارچه بودن شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند: ردیت، فیس بوک، توییتر و … مبادلات خود را انجام دهید.

آینده Reddcoin

تیم توسعه دهنده این ارز دیجیتالی، مدعی هستند که ارز دیجیتال طراحی شده توسط آن‌ها، استفاده عمومی از ارزهای مجازی را آسان می‌کند.  پلتفرم ارز دیجیتالی می‌تواند با شبکه‌های اجتماعی بزرگ به صورت یکپارچه، هماهنگ شود. این هماهنگی باعث می‌شود که ارسال و دریافت پول‌ در این شبکه‌ها را به صورت سریع و آسان میسر می‌سازد.

کیف پول Reddcoin

coinomi, uberpay wallet, cryptonator, coin spot, coin vault

برای سرمایه گذاری در این ارز دیجیتالی شما می‌بایست، کیف پول آن را از سایت رسمی Reddcoin دریافت کنید. و این کیف پول به دارندگان ارز دیجیتال رد کوین ReddCoin سود سالانه ای معادل 6.1 درصد می دهد.

صرافی برای خرید و فروش Reddcoin

Bittrex, UPbit, LiteBit.eu, YoBit, Trade Satoshi, CoinExchange, Crex24, Bleutrade, C-Patex, BITBOX

[تعداد: 1 امتیاز: 3]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن