انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

ارز دیجیتال ریون کوین Ravencoin با نماد RVN چیست؟

ریون کوین انتقال رایگان و امن

ریون کوین به انگلیسی Ravencoin با نماد معاملاتی RVN یک پروژه بلاک چین است که با هدف توانایی انتقال دارایی ها و سرمایه از یک کاربر ، به کاربر دیگری می باشد.

وب سایت رسمی: ravencoin.org
وب سایت رسمی: getravencoin.org

ریون کوین Ravencoin

Ravencoin در تاریخ 3 ژانویه 2018، در 9 امین سالگرد راه اندازی Bitcoin، راه اندازی شد. استخراج Ravencoin همانطور که در توییتر آمده است ،در این روز آغاز شد.

Ravencoin بر روی یک فورک از کد Bitcoin ساخته شده است. چندین مورد وجود دارد که نشان می دهد که Ravencoin با Bitcoin متفاوت است. این شامل بازده زمان بلاک (1 دقیقه)، تعداد سکه های صادر شده (21 میلیارد RVN)، ایجاد دارایی و قابلیت پیام رسانی است.

استخراج ریون کوین Ravencoin

ریون‌کوین در واقع نسخه بهبود یافته ای از سکه دش به حساب میاد و از الگوریتم تغییر یافته X15 استفاده میکنه که اجازه میده بهش مقاوم تر به اسیک (ASIC-resistant) باشه پلتفرم ریون کوین (Ravencoin)، با تغییرات در الگوریتم هش، راهکار ابتکاری برای حل مسئله ASIC ها ارائه می دهد تا امر استخراج توسط کاربران عادی شبکه همچنان میسر باقی بماند. این ارز هیچ گونه پری ماینی (PreMine) نداشته و این فرصت برابر را به تمام دوستداران رمز ارز ها داده اند تا از همین ابتدا بتوانند در استخراج و دریافت آن مشارکت کنند.

کیف پول Ravencoin

شما می توانید کیف پول Ravencoin را از وب سایت رسمی دانلود کنید. وارد سایت شوید و روی Get Your Wallet کلیک کنید.

صرافی برای خرید و فروش Ravencoin

DigiFinex, Bittrex, UPbit, CryptoBridge, Escodex, Graviex, CoinExchange, TradeOgre, Trade Satoshi, Nanex, IDCM, Binance

[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها
Ravencoin RVN آینده ریون کوین ارز دیجیتال ریون کوین استخراج ریون کوین خرید ریون کوین ریون کوین ریون کوین رایگان فروش ریون کوین قیمت ریون کوین کیف پول ریون کوین

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن