کسب درآمد اینترنتی

ساختنی ، کسب درآمد از ساخت وسایل مختلف و فروش آنها

ساختنی - آموزش ساخت وسایل مختلف و فروشگاه آنلاین

کسب درآمد از فروش وسایل ساختنی: ساخت و فروش وسایل خلاقانه در منزل می تواند یک منبع درآمد از اینترنتی بسیار خوب برای شغل دوم و حتی شغل اصلی شما باشد. ساختنی وبسایت ایرانی است در مورد هر آنچه که می‌توان ساخت!
از کوچک ترین و ساده ترین‌ها تا بزرگترین‌ها و پیچیده ترین‌ها، اگر از آن دسته از آدم‌هایی هستید که دوست دارید از چگونگی و چیستی هر چیزی سر در بیاورید و یا ذهنی خلاق دارید و دوست دارید ایده‌های مختلف را ببینید و بپرورانید یا حتی دوست دارید برای خودتان وسایل مختلف بسازید، اینجا جایی است که به دنبالش بودید!
ساختنی یک وبسایت طرفدار DIY است،

پلتفرم DIY چیست؟

DIY به معنای خودت انجام بده (Do it Yourself) است.
وقتی میخواهید یک پروژه را خودتان انجام دهید، خودتان یک دستگاه بسازید، خودتان راه حلی برای یک مشکل پیدا کنید و یا یک محصول را بهینه یا سفارشی کنید، در واقع در حال انجام یک پروژه DIY هستید.

ویکی DIY را اینگونه تعریف کرده است: فردی که با استفاده از مواد اولیه، نیمه آماده، قطعات سازنده و یا ماژول هایی با کارایی مشخص، از جمله موادی که از محیط طبیعی استخراج می شوند به ساخت، تبدیل یا باز آفرینی ماهیت مواد و ساخت یک ماده جدید دست می زند، فعالیت “خود ساز” (DIY) انجام داده است.

ساختنی چه کاری انجام میدهد

ساختنی کاری انجام میدهد تا بتوانید کسب درآمد از فروش وسایل ساختنی بدست آورید و شاید بتواند برخی اوقات نیاز شما را با راه حلی آسان و ارزان برطرف کند. کافی است به دنبال نیازتان در این وبسایت بگردید، شاید روش ساخت راه حل اش را یافتید. شاید یکی از حقایق دنیای اطرافتان شما را به راه حل نزدیک کرد و شاید هم از این‌ها ایده ای گرفتید و چیزی اختراع کردید!
آیا چیزی ساخته اید ؟ می‌خواهید بسازید ؟ به دنبال ایده کسب درآمد از اینترنت هستید؟

اگر روش ساخت هر چیزی از دست بند و غذا گرفته تا دستگاه‌های الکترونیکی مختلف را می‌دانید و می‌خواهید آن را به نام خودتان به اشتراک بگذارید و یا به دنبال پروژه ای می‌گردید که آن را بسازید، حتی اگر به دنبال پیدا کردن ایده برای کسب در آمد از اینترنت هستید اینجا همان جایی است که شما به دنبالش بودید.
اینجا خبر هم پیدا می‌شود؟ بله! ساختنی خبر هم منتشر می‌کند اینجا خبر از یک یافته، یک کشف یا یک ایده نو، یک دستگاه با تکنولوژی نوآورانه و یا کارهای شرکت‌های بزرگ سازنده محصولات گوناگون را خواهید خواند.

همکاری در فروشگاه ساختنی

پروژه های مختلف چه پیشرفته و چه ساده، نیاز به ابزار، وسایل و گاهی اوقات مواد مصرفی دارند. فروشگاه مکانی است که در آن می توانید ابزار، وسایل و مواد مصرفی استفاده شده در پروژه های ساختنی را خریداری کنید.

سازنده یا تامین کننده هستید؟
اگر سازنده یا تامین کننده هستید و دوست دارید که اجناس خود را در فروشگاه برای فروش عرضه کنید، می توانید تامین کننده محصولات و تجهیزات ساختنی باشید.

طریقه همکاری با ساختنی

ساختنی آماده همکاری با علاقه مندان به موضوعات مرتبط با محتوای سایت میباشد. اگر دوست دارید دانش خود را با بقیه فارسی زبانان به اشتراک بگذارید، آموزش ساخت وسایل خود را برای ما بفرستید تا آن را به نام شما در ساختنی قرار دهیم. شما همیشه می توانید نویسنده مهمان ساختنی باشید.

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x