COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
بدون دسته بندی

ساخت اسپینر و کسب درآمد از فروش آن

درخانه فیجت اسپینر بسازید Making Fidget Spinner

ساخت اسپینر در منزل

چون اسپینرها به عنوان یک وسیله سرگرمی خیلی زود همه گیر شدند و هرکسی یک فیجت اسپینر در دست دارد؛ امروز میخواهیم آموزش بدیم تا برای خودتان با کمترین هزینه یک فیجت اسپینر بسازید و آنها را به دوست و آشنا بفروشید.

فیجت اسپینرها برای از بین بردن استرس و بی‌قراری و سرگرمی ساخته میشوند.

با جستجوی کلمه Fidget Spinner در گوگل میتوانید با یک فیجت اسپینر مجازی کار کنید تا با طرزکارش آشنا شوید.

ساخت اسپینر با کاغذ

در این روش شما تقریباً هیچ هزینه ی ندارید فقط باید کمی طراحی یاد داشته باشید.
ابتدا شکل اسپینر خود را به طور دقیق و قرینه بر روی یک کاغذ سفید رسم کنید. بعد طرحی که کشیده اید را برش می دهید و بر روی یک تکه کارتن میچسبانید و از روی آن طرح، کارتن را برش میدهید. سمت دیگر کارتن را نیز طرح کاغذی خود را میچسبانید تا 2طرف کارتن سفید شود. (برای زیبایی کار)
سپس مرکز اسپینر خود را به اندازه ی یک خلال دندان سوراخ کنید.
در مرحله بعدی باید با توجه به شکلی که طراحی کرده بودید در مرکز، دوسر یا سه‌سر دیگر سوراخ های ایجاد کنید و داخل آنها را با یک مهره کمی سنگین کنید.
در مرحله بعد: 2دایره کوچک مثل هم را بر روی کارتن کشیده و برش میدهید و مرکز آنها را هم به اندازه خلال دندان سوراخ میکنید.
حال برگردید به سوراخی که در مرکز اسپینر ایجاد کرده بودید. 2دایره‌ی که درست کرده بودید را در مرکز و 2طرف اسپینر خود قرارداده (به عنوان واشر) و همه‌ی آنها را به کمک خلال دندان به هم متصل کنید.
به کمک کمی چسب خلال دندان را به دایره های که ایجاد کرده بودید محکم کنید.
فیجت اسپینر شما آماده است.

کمی پیشرفته تر:

همین مراحل را میتوانید بر روی چوب پیاده کنید.
طرح اسپینر را بر روی چوب کشیده و برش میدهیم؛ سپس مرکز اسپینر و 3سر دیگر را سوراخ کرده و داخل هر سوراخ یک بلبرینگ قرار داده حال یک اسپینر حرفه‌ای و سرگرم کننده‌تر دارید که از هرکجا بگیرید میچرخد.

ساخت اسپینر تیله‌ای ساده

شما برای ساخت اسپینر به این روش به سه عدد تیله یک بلبرینگ و چسب برزنتی نیاز دارید.

مرحله اول: چسب را بصورت نواری برش بزنید.
یک تکه چسب به طول ۸ سانتیمتر ببرید و آن را روی تخته برش قرار بدهید. (چسب را خیلی فشار ندهید تا محکم به تخته بچسبد).
با بلبرینگ عرض نوارهایی که باید ببرید را مشخص کنید و سپس شروع به بریدن نوارها با کاتر و خط کش کنید. باید شش نوار چسب به عرض بلبرینگ ببرید.

مرحله دوم: تیله‌ها را بچسبانید.
این مرحله کمی‌سخت است و نیاز به دقت دارد.
یکی از نوارهای چسب برزنتی را بردارید و تیله را وسط آن بگذارید. خیلی مهم است که تیله درست وسط نوار قرار بگیرد.
حالا دو سر این نوار چسب را به بلبرینگ بچسبانید.  یک نوار چسب دیگر بردارید و آن را دور کف تیله بپیچید.

اینکار را برای دو تیله دیگر هم تکرار کنید. جای گیری تیله‌ها دور بلبرینگ باید طوری باشد که یک مثلث شکل بدهند. بعد از اضافه کردن هر سه تیله هم یک نوار چسب دور کل فیجت اسپینر بپیچید.

فیجت اسپینر تیله ای آماده است.

ساخت اسپینر با چوب بستنی

برای ساخت این اسپینر ساده، شما به دو تا سکه و یک چوب بستنی نیاز دارید.

خیلی ساده دو سکه را در دو طرف چوب بستنی بچسپانید و یک بلبرینگ یا هر وسیله دیگری که قابلیت چرخش دارد را در وسط چوب بستنی بچسپانید.

البته به جای سکه می توانید از بلبرینگ هم استفاده کنید.
نحوه کار به این صورت است که ابتدا چوب بستنی ها را برای زیبای کار رنگ آمیزی کنید و چوپ ها را به حالت مثلثی روی هم قرار داده و به هم می چسپانید (با 3 تا چوب بستنی یک مثلث درست کنید که مرکزش خالی باشد.) حال در مرکز این مثلث یک بلبرینگ نصب می کنید.

قالب گیری اسپینرها

شما میتوانید به کمک خمیر قالب درست کنید و با گذاشتن بلبرینگ و ریختن سرب و… داخل آن طرح کلی اسپینر خود را درست کنید سپس با کمی تمیزکاری و سمباده کشی اسپینری زیبا بسازید.

  • در مجموع فیجت اسپینرها ساختاری ساده دارند و به راحتی و به هر شکلی که بخواهید میتوانید بسازید فقط باید بچرخند. کلیپ های زیادی هم در سایت آپارات وجود دارند.

شیوه فروش اسپینرهای دست ساز

برای این کار باید ساخته‌های شما آنقدر تمیز درست شده باشند تا ارزش خرید داشته باشند؛ طرح های زیبا و حکاکی شده چوبی میتوانند جذاب باشند.
برای شروع هم میتوانید از دوستان و آشنایان خود شروع کنید.
سپس میتوانید با مغازه‌های که آنها را میفروشند صحبت کنید تا کارهای شما را بفروشند.
همچنین میتوانید با قیمتی خیلی کم در سایت های مثل دیوار به فروش برسانید اگر فیجر اسپینرهای خلاق، زیبا و کاربردی درست کنید قطعاً خریدار دارید.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x