مقالات آموزشی

ساده ترین راه پولدار شدن | نتیجه 5 سال تحقیق 233 فرد ثروتمند

برای پولدار شدن چه باید کرد

شاید خیلی از شما فکر می کنید که پولدار شدن کار آسانی نیست و یا باید در یک خانواده پولدار به دنیا می آمدید ولی ما در این پست می خواهیم شما را با ساده ترین راه پولدار شدن یعنی پولدار شدن بدون سرمایه آشنا کنیم.
راه پولدار شدن خیلی سخت نیست و شما فقط باید ریسک پذیر باشید و در کنارش یک افکار پولساز داشته باشید.

ساده ترین راه پولدار شدن خرید پکیج کسب درآمد نیست

باید در اول کار بهتون بگم که گول پکیج های کسب درآمد اینترنتی ارزون قیمت رو نخورید! کسب درآمد اینترنتی واقعی تا روزی 000’000’1 (یک میلیون) تومان از اینترنت کسب درآمد داشته باش همشون یک مطلب ساده هستند. اگر نگاهی از بالا به شرایط اقتصادی کشور بیاندازیم اوضاع بدی را شاهد خواهیم بود. بیکاری و گرانی بیداد می کند و هر روز قیمت اجناس گرانتر شده و کارخانجات و اداره جات نیروهای خود را کاهش می دهند. در این اوضاع نابسامان باید فکری برای درآمدمان بکنیم چرا که شاید ما نیز روزی جزو قربانیان این اوضاع بد اقتصادی شویم. اما در این اوضاع بد اقتصادی کسانی هستند که به دنبال درآمد عالی هستند. سوال اینجاست که این درآمد و کار پر سود را چطور می توان پیدا کرد؟

محتوایی بیشتر پکیج های کسب درآمد اینترنتی همان چیزهای هستند که ما رایگان در اختیار شما قرار می دهیم

آموزش های رایگان بیگ والت

اما در همین کشور ما هستند کسانی که با تلاش و کارآفرینی و باور خود توانسته اند بهترین درآمدها را از آن خود نمایند. صاحبان کسب و کارهای اینترنتی مانند اسنپ و بازار دیوار و…  و حتی کسب و کارهای اینترنتی کوچکتر مانند سایت های اینترنتی که هر کدام درآمد اینترنتی قابل توجهی را کسب می کنند. به جرات می توان گفت عده ای از آنها بالای 100 میلیون تومان در روز درآمد کسب می نمایند. اگر ما نیز بتوانیم یک برنامه ریزی کوچک و هدفمندی در این راستا داشته باشیم شاید بتوانیم در این بازار پر سود اینترنتی، نه به اندازه شرکت های بزرگ بلکه به اندازه خودمان سهم مان را داشته باشیم و درآمد خوبی کسب نماییم.

کسب درآمد اینترنتی – کارآفرینی و اشتغالزایی – پولدار شدن با بورس

4 راه اصلی برای پولدار شدن

طبق تحقیقات نویسنده بخش make it وب سایت CNBC که مطالعه ای را تحت عنوان (Rich Habits) شروع کرد و 5 سال روی مصاحبه و تحقیق درباره فعالیت های روزانه، تفریحات و شخصیت 233 فرد ثروتمند که همه آن ها حداقل 160,000 دلار درآمد سالانه و ثروت خالصی برابر 3.2 میلیون دلار داشتند، وقت صرف کرد.

نتیجه تحقیق: او می گوید که در هنگام تحقیقاتش 4 راه اصلی برای پولدار شدن را پیدا کرده است که سه مورد از آن ها ریسک بالایی دارد و راه (پس انداز کنندگان – سرمایه گذاران) ساده ترین راه پولدار شدن است.

رویاپردازان

رویاپردازان کارآفرین می‌شوند راستش را بخواهید راه انداختن کسب و کارهای کوچک و غیر خلاقانه نیازی هم به خیال پردازی ندارد. اما کارآفرینانی که با ایده‌ی خود جهان را متحول کرده‌اند روزی رویاها بزرگی در سر داشته‌اند. هیچ‌کسی شانسی و یا تصادفی کار بزرگی انجام نمی‌دهد. زندگی‌نامه دانشمندان، مخترعان، نویسندگان و رهبران بزرگ تاریخ را بخوانید. بسیاری از آن‌ها در جوانی و در حالی که زندگی بسیار سخت و دشواری داشته‌اند رویای روزی را در سر می‌پروراندند که بر قله‌های موفقیت می‌ایستند.

 رویاپردازی همیشه پله‌ی اول برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه‌ای است

نتیجه تحقیق: حدودا 28 درصد از افرادی که نویسنده این مطلب تحلیلی مورد بررسی قرار داده جزو دسته رویاپردازان بوده اند و به طور متوسط در طی یک بازه 12 ساله ثروت خالصی برابر 7.4 میلیون دلار بدست آورده اند که خیلی بیشتر از سایر گروه هاست. همه آن ها گفته اند که رویا هایشان یکی از پرسود ترین چیز هایی بوده که در زندگی خود دنبال کرده اند. آن ها کاری که برای زندگی خود انجام می داده اند را دوست داشته اند و این اتفاق در حساب های بانکی شان هم تاثیر داشته است.

آن هایی که می خواهند این راه را انتخاب کنند، می بایست ساعت های کاری طولانی برایشان مشکلی نباشد و استرس های مالی را بتوانند کنترل کنند. رویاپردازان در این تحقیق بیش از 61 ساعت در هفته کار کرده اند تا بتوانند به رویا هایشان برسند. در واقع آخر هفته و تعطیلات برایشان معنی نداشته است!

اگر با ریسک کردن مشکل دارید، احتمالا این راه بدرد شما نمی خورد.

ترقی به واسطه کمپانی ها

این دسته افرادی را تشکیل می دهد که برای یک کمپانی یا شرکت بزرگ کار می کنند و کل انرژی خود را می گذارند تا به سطح های بالاتر و جایگاه های شغلی بهتری در آن کمپانی ترقی کنند. در دفتر مرکزی توییتر وعده‌های غذایی رایگان وجود دارد، برخی تعطیلات نامحدود دارند و برای کارمندان کلاس‌های یوگا وجود دارد و جلسات روی پشت بام برگزار می‌شود. اپل سازمانی است که کارمندان خلاق و سازنده هستند و برای متوسط بودن در این مکان حاضر نشده‌اند بلکه برای این به اپل آمده‌اند که بهترین باشند.

نتیجه تحقیق: حدودا 31 درصد از افراد پولداری که در این تحقیق حضور دارند، در این گروه جای می گیرند. برای آن ها به طور متوسط 22 سال طول کشیده تا بتوانند ثروت خالصی برابر با 3.4 میلیون دلار یا بیشتر بدست بیاورند. در بسیاری از موارد، ثروت آن ها یا از شرکت در سهام یا شراکت در سود همکاری بوده است.

برای این که بتوانید به واسطه کمپانی ها ترقی کنید، می بایست توانایی بالایی در ایجاد رابطه با افراد داشته باشید. ایجاد شبکه و ارتباطات دراز مدت با افراد قدرتمند در صنعت شما، امری ضروری است.

توانایی خاص

همه ما استعداد، دانش و مهارتی داریم که ما را از دیگران متمایز می‌کند. از سوی دیگر می‌توان این جمله را جور دیگری عنوان کرد. همه ما تخصص و مهارتی داریم که بقیه به آن نیاز دارند. اگر شما برنامه‌نویسی اندروید می‌دانید، کسی که به‌دنبال اپلیکیشن است به سراغ شما می‌آید. اگر سرعت تایپ بالایی دارید، دانشجوها و یا افرادی که می‌خواهند از روی مقاله‌ای مکتوب استفاده کنند، نیاز به مهارت شما دارند. هر مهارتی دو ویژگی دارد. اول اینکه اگر به‌ آن علاقه داشته باشید، می‌توانید آن را فرا بگیرید و دوم اینکه کسانی که آن مهارت را نمی‌دانند، قطعا به کمک شما نیاز دارند.

نتیجه تحقیق: تقریبا 19 درصد از افرادی که در این تحقیق بوده اند، این راه را انتخاب کرده اند. افراد حرفه ای جزو افرادی هستند که از توانایی خود برای پولدار شدن استفاده می کنند. آن ها برای حرفه ای که یاد دارند زمان زیادی صرف کرده اند و حالا نسبت به رقیبان خود یک سر و گردن بالاتر هستند.

البته که افراد با توانایی های خاص از ابتدای زندگی خود با این توانایی به دنیا نیامده اند. آن ها باید سال های سال برای یادگیری و کسب رتبه های علمی وقت صرف کنند.

پس اندازکنندگان و سرمایه گذاران

پس‌انداز در حساب‌های بانکی به‌دلیل اینکه سود کمتری دارد، به خصوص در شرایط اقتصادی امروز خیلی با اقبال مواجه نیست. همچنین، با در نظر گرفتن نرخ تورم نیز، در دراز مدت، به‌جای اینکه پولتان در حساب‌های پس‌انداز بانکی سوددهی داشته باشد، با ضرر نیز مواجه می‌شوید.
با این‌ حال، حتی در شرایط کنونی اقتصاد، پس‌انداز هنوز هم نسبت به سرمایه گذاری مزایایی دارد. سرمایه‌گذاری در بلندمدت سبب افزایش درآمد شما می‌شود، اما شاید این هدف مالی نهایی شما نباشد. انتخاب میان پس‌انداز و سرمایه‌گذاری، به عوامل مختلفی نظیر وضعیت مالی، محل سکونت و اولویت‌های زندگی شما بستگی دارد.

نتیجه تحقیق: در تحقیقی که این فرد انجام داده، تنها 22 درصد از میلیونر ها راه پس اندازکنندگان – سرمایه گذاران را انتخاب کرده اند.

گروهی که از این روش استفاده کرده اند، در اواخر 30 سالگی خود توانسته اند برای اولین بار به ثروت یک میلیون دلاری برسند و در اواسط 50 سالگی هم به طور متوسط تجربه 3.3 میلیون دلاری داشته باشند.

شما هیچ وقت نمی دانید که در آینده چه اتفاقی می افتد

5 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
غلوم حسین
غلوم حسین
1 سال قبل

خیلی آبکی بود

دکمه بازگشت به بالا
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x