exbonds
اسکم

سایت اسکم میکرو ماینینگ micromining

این سایت غیرقانونی شناخته شده است زیرا از سیستم پونزی استفاده می کند

میکرو ماینینگ micromining

میکرو ماینینگ بر اساس استخراج بیت کوین توسط سیستم شخصی شما و بر اساس قدرت سیستم می باشد. یعنی با یک کیف پول بیت کوین و یک کامپیوتر شخصی می توانید بیت کوین استخراج کنید. میزان درآمد شما به قدرت نرم افزار شما بستگی دارد.

آدرس سایت    MICROMINING.cloud

مراحل فعالیت: وارد سایت شوید در کادر خواسته شده آدرس بیت کوین خود را وارد کنید.

در صفحه بعدی از شما خواسته می شود که نرم افزار مخصوص استخراج بیت کوین را دریافت کنید.

نرم افزار رو دانلود کنید و بر روی سیستم نصب کنید ،شماره حساب بیت کوین خود را وارد کنید و بعد از آن نرم افزار به صورت خودکار شروع به استخراج بیت کوین می کند.

مبلغ تسویه حساب در این نرم افزار حداقل 10000 ساتوشی می باشد.

این سایت غیرقانونی شناخته شده است زیرا از سیستم پونزی استفاده می کند.

اسکم Scam چیست؟

ترفند پانزی چیست؟

ترفند پانزی یک عملیات سرمایه‌گذاری کلاهبردارانه‌است که عایدی‌هایی را از همان پول سرمایه‌گذاری شده یا پولی که بوسیلهٔ سرمایه‌گذاران بعدی پرداخت شده‌است، به سرمایه‌گذاران خودش پرداخت می‌کند بجای اینکه عایدی را از هر سود واقعی حاصل شده توسط شخص یا سازمانی که عملیات را اجرا می‌کند پرداخت نماید. ترفند پانزی معمولاً سرمایه‌گذاران جدید را با ارائه عایدی‌هایی که دیگر سرمایه‌گذاری‌ها نمی‌توانند تضمین کنند اغواء می‌کند. این عایدی‌ها سودهای بطور غیرعادی بالا در کوتاه مدت یا بطور غیرعادی ثابت و با دوام هستند. دائمی بودن عایدی‌هایی که یک ترفند پانزی تبلیغ و پرداخت می‌کند نیازمند یک جریان پول همیشه درحال افزایش از جانب سرمایه‌گذاران است تا سیستم را درحال کار نگه دارد.

سرنوشت این سیستم فروپاشی است زیرا سودهای واقعی آن (اگر اصلاً هیچ سودی در کار باشد) کمتر از مقدار پرداخت به سرمایه‌گذاران است. معمولاً این سیستم قبل از آنکه دچار فروپاشی شود بوسیلهٔ مراجع قانونی برهم زده می‌شود.

این سایت اسکم است

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن