exbonds
اسکم

سایت اسکم و غیر قانونی EZMiner.co

روش کار سایت EZMiner.co

EZMiner.co ادعا می کند که یک استخر معدنی بیتکوین است که توسط معدنچیان فیزیکی حمایت می شود.همچنین ادعا می کند که مراکز داده در اروپا، ایالات متحده آمریکا و چین دارد.

این سایت اسکم است

این سایت غیرقانونی شناخته شده است زیرا از سیستم پونزی استفاده می کند.

سایت : https://ezminer.co

پونزی یا پانزی Ponzi چیست؟

طرح پونزی یک سرمایه گذاری فریبکارانه می باشد. در این ترفند سود هایی که به سرمایه گذاران برگردانده می شود از بهره های متعارف به طرز غیر عادی بالاتر است. این طرح سودی که به سرمایه گذاران پرداخت می کند را از پول خودشان یا از پول دیگر سرمایه گذاران بر می دارند تا از یک سودی که از فعالیت اقتصادی واقعی بدست آمده باشد.

پایداری و همیشگی بودن سودها که اینگونه طرح ها در تبلیغات خود اشاره می کنند فقط در صورت وجود یک جریان زیاد و رو به افزایش پول که توسط سرمایه گذاران ایجاد می شود می باشد.

روش کار سایت EZMiner.co

سایتی EZMiner.co فقط ثبت نام می کنید و بعد یک هفته مراجعه می کنید و برداشت میکنید ممکنه پرداخت نکنه تا اون موقع ولی چیزی از دست نمیره چون فقط یه ثبت نام ساده داره روزی ۱۴۴۰۰ ساتوشی رایگان میده و حداقل برداشت ۱۰۰,۰۰۰ ساتوشی هست. در کل چیزی بجز وقت از دست نمی دهید. و پولی هم به شما نمی دهد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن