سایت اسکم و غیر قانونی EZMiner.co

روش کار سایت EZMiner.co

EZMiner.co ادعا می کند که یک استخر معدنی بیتکوین است که توسط معدنچیان فیزیکی حمایت می شود.همچنین ادعا می کند که مراکز داده در اروپا، ایالات متحده آمریکا و چین دارد.

این سایت اسکم است

این سایت غیرقانونی شناخته شده است زیرا از سیستم پونزی استفاده می کند.

سایت : https://ezminer.co

پونزی یا پانزی Ponzi چیست؟

طرح پونزی یک سرمایه گذاری فریبکارانه می باشد. در این ترفند سود هایی که به سرمایه گذاران برگردانده می شود از بهره های متعارف به طرز غیر عادی بالاتر است. این طرح سودی که به سرمایه گذاران پرداخت می کند را از پول خودشان یا از پول دیگر سرمایه گذاران بر می دارند تا از یک سودی که از فعالیت اقتصادی واقعی بدست آمده باشد.

پایداری و همیشگی بودن سودها که اینگونه طرح ها در تبلیغات خود اشاره می کنند فقط در صورت وجود یک جریان زیاد و رو به افزایش پول که توسط سرمایه گذاران ایجاد می شود می باشد.

روش کار سایت EZMiner.co

سایتی EZMiner.co فقط ثبت نام می کنید و بعد یک هفته مراجعه می کنید و برداشت میکنید ممکنه پرداخت نکنه تا اون موقع ولی چیزی از دست نمیره چون فقط یه ثبت نام ساده داره روزی ۱۴۴۰۰ ساتوشی رایگان میده و حداقل برداشت ۱۰۰,۰۰۰ ساتوشی هست. در کل چیزی بجز وقت از دست نمی دهید. و پولی هم به شما نمی دهد.

به این مطلب امتیاز دهید 🙂
[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام ما پیج اینستاگرام ما کانال آپارات ما (ویدیوهای آموزشی)

برچسب ها

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن