iraniantraders

irandogebank

Roboton
dogeminers

فارکسر

LoanTech
سایت‌های اسکم

سایت اسکم و غیر مجاز coinmine.io

سلام دوستان سایت coinmine.io اسکم است. این سایت  غیرقانونی است زیرا از یک طرح پونزی یا یک طرح ماتریسی برای پرداخت مردم استفاده می کند.

پونزی یا پانزی Ponzi چیست؟

طرح پونزی یک سرمایه گذاری فریبکارانه می باشد. در این ترفند سود هایی که به سرمایه گذاران برگردانده می شود از بهره های متعارف به طرز غیر عادی بالاتر است. این طرح سودی که به سرمایه گذاران پرداخت می کند را از پول خودشان یا از پول دیگر سرمایه گذاران بر می دارند تا از یک سودی که از فعالیت اقتصادی واقعی بدست آمده باشد.

طرح ماتریکس

طرح ماتریکس از اولین طرح های رشد عمودی است. در این طرح در تعداد افرادی که در سطح اول حمایت می کنید و در تعداد سطوحی که می توانید از آن پورسانت دریافت کنید، محدودیت وجود دارد.

این سایت اسکم است *خطر*

آدرس سایت : coinmine.io

روش فعالیت جهت آشنایی با این کلاه برداری coinmine.io

سایت coinmine یک بازی برپایه نشون دادن تبلیغ و تقسیم اون بین کاربران هست در این بازی فقط باید هر از گاهی سر بزنید و ظرف غذای کارگرا را پر کنید و در نهایت مبلغ جمع شده را برداشت کنید.

قسمت بالای صفحه گزینه Map رو انتخاب کنید حالا یه تعداد نقشه بهتون نشون میده یکی رو انتخاب کنید و بزارید کامل بارگذاری بشه بعدش یک معدن خالی رو انتخاب کنید. دقت کنید بعضی معادن قبلا توسط یوزرهای دیگه گرفته شدن و بعضی مپ ها معدنشون الماس بیشتری از مقداری که اول بازی بهتون میده میخواد ولی معدن خالی تا حالا همیشه موجود بوده فقط بین مپ ها بگردید تا معدن خالی پیدا کنید که بتونید بگیرید. برای خرید معدن به Diamond یا الماس احتیاج دارید قیمت هر Diamond برابر ۰٫۰۰۱ بیت کوین یا ۱۰۰۰۰۰ ساتوشی است. حالا می تونید معدن خودتون را با همون بیت کوینی که بدست میارید لول آپ کنید و یا اینکه با واریز مقداری بیت کوین معادن بیشتری خریداری کنید. دقت کنید کارگران معدن شما به غذا احتیاج دارند در قسمت بالای صفحه می تونید Slot نان را بیشتر کنید دقت کنید با آپ کردن Slot نان زمان کمتری صرف بازی می کنید برای این کار پایین شکل نان روی آپگرید بزنید. اگه نان به صفر برسه برداشت طلا یا همون ساتوشی هم انجام نمیشه برای اینکار روی دگمه سبز + کنار نان بزنید و کپچا رو حل کنید نان به رایگان پر میشه. با این کار ها وقت خود را تلف نموده این سایت هیچ گونه پرداختی ندارد پس مواظب همچین سایت های باشید.
برچسب ها
پرشین دوج کوین

فروشگاه چیکن دیوایس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن