مقالات آموزشی

سایت های معتبر اینوست

نکاتی که پیش از سرمایه گذاری بای بدانید

یکی از دغدغه های اساسی همه ی ما پیدا کردن راهی برای کسب درآمد بیشتر است. به همین جهت تبلیغات سایت های معتبر اینوست و سرمایه گذاری می تواند وسوسه مان کند. اما همواره تردیدهایی درمورد صحت و اعتبار این گونه سایت ها در ذهنمان وجود دارد که ممکن است مارا از این گونه فعالیت ها دور نگه دارد. در این مقاله ما قصد داریم به این تردیدها برای همیشه پایان دهیم.

آیا سایت های اینوست راهی مطمئن برای سرمایه گذاری هستند؟

قدم اول برای کنار گذاشتن تردید این است که باور کنیم هیچ راه صد در صد مطمئنی برای سرمایه گذاری پر سود وجود ندارد. ریسک و خطر همراهان همیشگی افرادی هستند که به دنبال پول زیاد می روند. به دست آورن سود زیاد در یک سرمایه گذاری بدون ریسک کردن ممکن نیست. کافی است در ذهنتان یک مقایسه ی ساده بین سود بانکی و سایت های اینوست انجام دهید. آن گاه متوجه خواهید شد که ریسک نکردن چه قدر در کاهش سود حاصل از سرمایه گذاری نقش خواهد داشت. سود تعلق گرفته به پول شما در یک سایت سرمایه گذاری تنها در یک ماه از سود سالیانه بانکی بیشتر است. اما همه ی آنچه گفتم تاییدی برای سایت های اینوست نبود.

آیا ریسک کردن برای سرمایه گذاری ارزش دارد؟

همانطور که گفتم ریسک کردن جزو جدانشدنی یک سرمایه گذاری خوب است. و در نهایت این شما هستید که تصمیم می گیرید برای کسب سود بیشتر ریسک کنید یا نه. توجه داشته باشید ریسک کردن در سرمایه گذاری ارزشمند است اما زمانی که شما همه ی جوانب کار را سنجیده باشید. و حتی عواقب آن را نیز بپذیرید. البته توجه داشته باشید که نباید به هر کار پر ریسکی هم به چشم یک سرمایه گذاری خوب نگاه کنید. همانطور که همه ی سایت های اینوست ، سایت های معتبر و مطمئنی نیستند.

ویژگی سایت های معتبر اینوست

تجربه ثابت کرده سایت هایی که بازپرداخت کمتری دارند احتمالا مدت بیشتری دوام پیدا می کنند. با این حال کار بسیار سختی است که بخواهیم سایت های معتبر را از بین میلیون ها نمونه ی کلاهبرداری تشخیص دهیم. اما می توانیم به نشانه هایی که مارا به شک می اندازند بیشتر بها دهیم. به عنوان مثال اگر ایمیل هایی در خصوص آفرها و پلن های آنچنانی دریافت کردید که وعده سودهای زیاد در مدت زمان کوتاه را دارند باید به ماندگاری پروژه شک کنید و هر چه سریعتر سرمایه خود را خارج نمایید. از طرف دیگر اگر ایمیل هایی در خصوص ارتقا زیر ساخت های یک پروژه مثل امنیت و سرور و … دریافت کردید، می توانید امیدوار باشید که یک یا چند دوره دیگر می شود روی این پروژه حساب کرد.

نکات مهم

مواردی وجود دارند که رعایت آن ها می تواند خطراتی که شما را در این گونه سرمایه گذاری ها تهدید می کند را کاهش دهد. اول از همه این که اگر قصد سرمایه گذاری دارید سرمایه ی خود را به چند قسمت تقسیم کنید و همه ی آن را در یک سایت اینوست قرار ندهید. عمر پروژه های سرمایه را نمی توان تخمین زد اما می توان گفت که پروژه های جدیدتر می توانند تا حدودی قابل اعتماد باشند. پس سرمایه گذاری در پروژه ای که ۱ تا ۲۰ روز از شروع آن گذشته بسیار کم ریسک تر است از پروژه ای که ۹۰ روز است شروع شده. مواردی هم هست که پروژه ها طول عمر بالایی دارند و بیش از ۲۰۰ روز است که فعال هستند. معمولا این پروژه ها بسیار قوی هستند و مدت بسیار زیادی دوام خواهند داشت.

معرفی سایت های معتبر اینوست در سال 2020

در این قسمت قصد معرفی چند سایت سرمایه گذاری خارجی اینوست در سال 2020 را داریم. Morningstar ، Investopedia ، Zacks ، Seeking Alpha ، AAII ، Barron’s ، Kiplinger’s و  CNBC تعدادی از سایت های معتبری هستند که می توانید با سنجیدن شرایط هر یک به سرمایه گذاری در آن ها بپردازید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
2 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
Saman
Saman
6 ماه قبل

یکی از همین سایت های هایپ که شما تو سایتتون بنرش رو درج کرده بودید تمام پولامو بالا کشید، حدودا ۱ تومن اتریوم داشتم که همشو از دست دادم .

miladmilan
مدیر
پاسخ دادن به  Saman
6 ماه قبل

سلام لطفا ادرس سایت رو ذکر کنید

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x