سایت کلاه بردار دابل بوت doublebot بسته شد

doublebot

سایت دابل بوت doublebot بسته شد

دابل بوت doublebot کلاه بردار است و بسته شد. بیشتر سایت های که قول می دهند که می توانند بیت کوین شما رو دو برابر کنند کلاه برداری است و دابل بوت هم یکی از آن ها است. حدود نود درصد از این جور سایت ها کلاه برداری است. توی اینترنت از صد درصد فقط دو درصد واقعی هستن و پرداختی دارند.

پیشنهاد بیگ والت:

کسب درآمد بیت کوین با سایت BTCCLICKS

کسب درآمد بیت کوین از سایت فری بیت کوین FreeBitcoin

کسب درآمد با سایت “ای ادز” (a-ads)

آدرس سایت دابل بوت : doublebot.com

روش کار سایت کلاه برداری دابل بوت doublebot

کافیه شماره حسابی که میخواید به اون واریز بشه را در باکس وارد و روی submit کلیک کنید بعد آدرسی به شما نشون داده میشه که هر چی به اون آدرس بفرستید دو برابرش میره تو موجودی شما. حالا درصد شمار شروع به کار میکنه و هر روز زیاد میشه تا به صد برسه خیلی ها سرشون کلاه رفت پس اول در مورد یک سایت مخصوصا کسب و کار اطلاعات کافی جمع آوری کنیم ما در سایت بیگ والت سعی میکنیم به شما کمک کنیم.

امتیاز شما به این مطلب
[votes: 0 Rating: 0]
برچسب ها

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

مطالب مرتبط

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
بستن