exbonds
مقالات کسب و کار

سایت کلیکی خارجی معتبر

به کلیک کردن به کسب درآمد بپردازید

یکی از راه های کسب درآمد اینترنتی فعالیت در سایت های کلیکی (Ptc) است. عبارت ptc مخفف paid to click به معنای پرداخت به ازای هر کلیک است. سایت های کلیکی بسیاری در دنیا وجود دارند اما متاسفانه 99 درصد آن ها اسکم هستند. در این مقاله ما قصد داریم به معرفی 1 درصد باقی مانده ی این سایت ها بپردازیم. چنانچه قصد فعالیت در یک سایت کلیکی معتبر خارجی را دارید با ما همراه باشید.

سایت کلیکی چیست؟

شرکت های مختلف تبلیغات خود را به سایت های کلیکی می دهند. سپس به ازای بازدیدهایی که از آن تبلیغ صورت می گیرد مبلغی را به صاحب سایت می دهند. در این مرحله شما عضو این سایت ها شده و مسئولیت بازدید را بر عهده می گیرید. در قبال هی کلیکی که بر روی تبلیغات انجام می دهید مبلغ بسیار کمی به شما تعلق می گیرد.

سه طرف قرارداد ptc و منافع آن ها

اگر فعالیت در یک سایت کلیکی معتبر را یک قرارداد در نظر بگیریم آن گاه سه طرف در آن وجود دارد. 1- طرف اول صاحب سایت است که به عنوان تبلیغ گیرنده یا واسطه شناخته می شود. صاحب یک سایت کلیکی به ازای هر بازدید از تبلیغ مبلغی را دریافت می کند. بخشی از آن را به شمایی که روی تبلیغ کلیک می کنید می دهد. بخشی از آن صرف هزینه های جاری می شود. سپس مقدار باقی مانده سودی است که به دست آورده است. 2- طرف دوم تبلیغ دهنده یا همان اسپانسر است. تبلیغ دهنده به راحتی می تواند با این روش برای سایت ، فروشگاه یا محصول خود بازدیدکننده به دست آورد. 3- طرف سوم قرارداد نیز کاربری است که نقش بازدید کننده از تبلیغات را بر عهده می گیرد. کاربر می تواند با اختصاص بخشی از روز خود به این کار درآمد داشته باشد.

موفقیت در یک سایت کلیکی معتبر

برای کسب موفقیت در یک سایت کلیکی معتبر نباید فقط به کلیک کردن روی تبلیغات بسنده کنید. در این صورت درآمد مطلوبی نخواهید داشت. زیرمجموعه گیری کاری است که برای کسب درآمد بیشتر از این گونه سایت ها انجام دهید. آن گاه علاوه بر کلیک های خودتان بخشی از درآمد حاصل از کلیک افراد زیرمجموعه خود را نیز دریافت می کنید. البته توجه داشته باشید که این مبلغ از حسابی افراد زیرمجموعه تان کسر نخواهد شد. بلکه از طرف خود سایت پرداخت می شود.

چگونه زیرمجموعه جذب کنیم؟

هرجایی که بستری برای تبلیغات فراهم باشد می توان زیرمجموعه گیری کرد. وب سایت ، وبلاگ ، شبکه های اجتماعی و انجمن های مختلف می توانند به شما در زیرمجموعه گیری و افزایش درآمد خود در یک سایت کلیکی معتبر کمک کنند. در هر یک از سایت های کلیکی معتبر خارجی ، بنرهایی برای جذب زیر مجموعه در پنل کاربران قرار داده شده است که مختص به هر کاربر است. با استفاده از این بنرها و تبلیغات متنی و قرار دادن آن ها در بسترهای فوق می توانید به جذب زیر مجموعه مستقیم بپردازید.

نکات مهم

توجه داشته باشید در یک سایت کلیکی معتبر شما فقط قادر به داشتن یک حساب کاربری هستید نه بیشتر. همچنین در یک کامپیوتر فقط یک حساب برای دیدن تبلیغ باید وجود داشته باشد. در غیر این صورت همه ی حساب ها بسته خواهند شد. به یاد داشته باشید که شما مجاز به استفاده از نرم افزارهایی نیستید که مشاهده ی تبلیغات را خودکار یا دستکاری کنند.

سایت کلیکی معتبر خارجی

برای این که تشخیص دهیم کدام سایت کلیکی معتبر است باید به نشانه هایی دقت کنیم. معمولا سایت های کلیکی که مدت زمان زیادی از فعالیت آن ها گذشته است قابل اعتماد تر از سایت های نوپا هستند. همچنین اگر امکان رویت پرداختی هایشان به کاربران سایت وجود داشته باشد و پرداختی های مستمر داشته باشند نیز می توان با خیالی راحت تر در آن ها به فعالیت پرداخت. فاکتور بعدی این است که در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، سابقه مثبتی داشته باشند و تعداد موافقان، خیلی بیشتر از مخالفانشان باشد. به علاوه در مانیتورینگ های معتبر دارای سابقه و رنک مناسبی باشند.

Ojooo

ojooo یکی از معتبرترین سایت های کلیکی است که به صورت رایگان عضو می پذیرد. این سایت متعلق به کمپانی آلمانی اجو است که فعالیت خود را از سال 2010 آغاز کرده است. یکی از مزایای این سایت کلیکی معتبر این است که با ایرانیان مشکلی ندارد. حداقل برداشت در اجو برای همه ی کاربران دو دلار است. اما برای کاربران عادی بار اول دو دلار و دفعات بعدی 6 دلار می باشد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن