کسب درآمد اینترنتی

سایت کلیکی ریال معتبر

همه ی آنچه باید درباره ی سایت کلیکی بدانید

یکی از راه های کسب درآمد در منزل فعالیت در سایت های کلیکی ریال ، ارزدیجیتال و دلار است. برخی به دلیل نداشتن کارت های اعتباری و شماره حساب دلاری نمی توانند از سایت های کلیکی خارجی استفاده کنند. به همین خاطر فعالیت در یک سایت کلیکی ریال را ترجیح می دهند. پیدا کردن یک سایت کلیکی ریال مطمئن از بین هزاران نمونه ی اسکم آن کار ساده ای نیست اما می توان با رعایت یک سری از نکات به این هدف نزدیک شد.

سایت کلیکی

یک سایت کلیکی در ازای کلیک کردن روی تبلیغ هایش به کاربران مبلغی مشخص را پرداخت می کند. پس می توانیم بگوییم این گونه سایت ها پلتفرمی برای تبلیغ محصولات و شرکت های مختلف اند. صاحبان محصول یا خدمات در قبال بازدیدهایی که از بنر تبلیغشان صورت بگیرد به سایت های کلیکی پول می دهند. این سایت ها نیز برای افزایش بازدید و ترافیک خود کاربرانی را برای دیدن تبلیغات جذب می کنند. بنابراین هر سه طرف سود می برند.

اساس فعالیت

یک سایت کلیکی ریال برای هر بازدید مبلغ مشخصی را دریافت می کند. بخشی از این مبلغ را به کاربر می دهد. بخشی از آن را برای هزینه های جاری کنار می گذارد و بقیه اش را به عنوان سود بر می دارد. کاربر یک سایت کلیکی با نشستن در خانه و کلیک کردن می تواند درآمدی هرچند اندک داشته باشد. صاحب تبلیغ نیز کسب و کار خود را در یک فضای پربازدید معرفی کرده است. پس نتیجه می گیریم اگر فعالیت یک سایت کلیکی به درستی صورت بگیرد می تواند یک معامله ی سه سر سود باشد!

درآمد از طریق سایت کلیکی

اگر شما به کلیک کردن روزانه روی تبلیغات اکتفا کنید درآمد زیادی را از طریق سایت های کلیکی به دست نمی آورید. در این سایت ها باید سعی کنید برای خود زیر مجموعه ی مستقیم جذب کنید. آنگاه به ازای کلیک هر زیرمجموعه بر روی تبلیغات، درصدی نیز به شما تعلق خواهد گرفت. این درصد از حساب فرد زیرمجموعه کم نمی شودبلکه به طور مستقیم از طرف صاحب سایت پرداخت می شود. می توان گفت زیرمجموعه گیری مهم ترین استراتژی برای فعالیت در سایت های کلیکی است. همچنین سعی کنید اعتبار خود را افزایش دهید و عضویت خود را ارتقا بخشید. اگر این کار را همان اول انجام دهید بهتر است. این گونه می توانید تعداد زیر مجموعه های بیشتری جذب کنید و هم سهم تعیین شده خود را از هر کلیک افزایش دهید.

چگونه زیرمجموعه جذب کنیم؟

شما می توانیر از شبکه های اجنماعی ، سایت ها و حتی وبلاگ برای جذب زیرمجموعه استفاده کنید. در هر یک از سایت های کلیکی ، بنرهایی برای جذب زیر مجموعه در پنل کاربران قرار داده شده است که مختص به هر کاربر است. با استفاده از این بنرها و تبلیغات متنی و قرار دادن آن ها در بسترهای فوق می توانید به جذب زیر مجموعه مستقیم بپردازید.

تشخیص سایت کلیکی ریال معتبر

خوب در این قسمت می پردازیم به افرادی که قصد فعالیت در یک سایت کلیکی ریال را دارند اما نمی توانند سایت های معتبر را تشخیص دهند. در حقیقت تشخیص یک سایت کلیکی معتبر اصلا کار راحتی نیست.حتی بعضی از سایت های به ظاهر معتبر پس از مدتی فعالیت و پرداخت های به موقع ، اسکم می شوند. پس نمی توان اطمینان همیشگی و صد در صد از این موضوع پیدا کرد. با این حال ویژگی های مشترکی بین اغلب سایت های کلیکی اسکم وجود دارند که شناختن آن ها می تواند کمک بسیاری به ما بکند.

ویژگی های یک سایت کلیکی ریال معتبر

ویژگی های اغلب سایت های کلیکی ریال معتبر به این صورت است: 1-امکان رویت پرداختی هایشان به کاربران سایت وجود دارد و پرداختی های مستمر است. 2- تالار گفتمان یا انجمن های فعال دارند. 3- در موتورهای جستجوگر مانند گوگل، سابقه مثبتی دارند و تعداد موافقانشان، خیلی بیشتر از مخالفانشان می باشد. 4- مبالغی که به ازای هر کلیک پرداخت می کنند هرگز بالا و غیر منطقی نیست.

حرف پایانی

توجه داشته باشید حتی اگر سایتی تمام ویژگی های یک سایت معتبر را داشت باز هم نمی توان به طور صد در صد گفت که قابل اطمینان است. اما اگر یک سایت کلیکی ریال ویژگی های مذکور را نداشت بهتر است به آن اعتماد نکنید.

2.5 8 آراء
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x