انواع روش کسب درآمد

سایت کلیکی Litecoinads دریافت لایت کوین رایگان

سایت Litecoinads

سایت Litecoinads یک سایت کلیکی در ازای لایت کوین می باشد. می توانید لایت کوین بدست آمده را در صورت رسیدن به حد برداشت، به یکی از 3 حساب مورد نظر خود منتقل کنید. کار با این سایت بسیار آسان است که در ادامه آموزش داده می شود.

در حال پرداخت

آموزش ثبت نام در سایت Litecoinads:

ابتدا بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

در صفحه Register باید فیلدهای خالی زیر را پر کنید:
User Name: نام کاربری
Email: ایمیل معتبر (حتما باید ایمیل معتبر را وارد کنید چون لینک فعال سازی اکانت به آن ارسال می شود.)
Password: رمز عبور قوی
Confirm Password: تکرار رمز عبور
Verification: با توجه به عبارت click or touch the … روی یکی از 4 تصویر زیر آن کلیک کنید. تا سایت متوجه شود شما ربات نیستید.
2 تیک قبول داشتن شرایط را بزنید. حالا می توانید بر روی Register کلیک کنید. یک ایمیل حاوی لینک فعال سازی اکانت شما به ایمیلتان ارسال می شود. شما باید وارد ایمیل خود شوید و بر روی لینک فعال سازی کلیک کنید.

آموزش کسب لایت کوین رایگان از سایت Litecoinads:

در سایت Litecoinads از پنل سمت چپ قسمت Earn شامل 2 قسمت زیر برای دریافت لایت کوین رایگان است:
1-PTC: بر روی یکی از تبلیغات کلیک کنید. سپس در صفحه جدید بر روی Watch کلیک کنید. یک صفحه باز می شود که آن را نبندید به مدت چند ثانیه صبر کنید. پس از حل کپچا و کلیک بر روی Send مقداری لایت کوین دریافت می کنید.
2- Short Claim: با کلیک بر روی یکی از موارد وارد صفحه جدید می شوید. با حل ربات و کلیک بر روی Click here to continue به صفحه بعد منتقل می شوید. پس از 5 ثانیه بر روی Get Link کلیک کنید.

برداشت لایت کوین:

در منوی Money, در قسمت withdraw می توانید با انتخاب یکی از 5 حساب زیر مقدار لایت کوین خود را به حساب خود منتقل کنید. حداقل برداشت به صورت زیر می باشد:
Payeer: 0.02
coinpayments: 0.02
JSEcoin: 0.0025
FaucetPay: 0.0005
walCrypt: 0.00000010

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن