مقالات آموزشی

چگونه بدون از دست دادن پول، سرمایه‌گذاری مجدد در هایپ کنیم؟

قانون سرمایه گذاری مجدد هایپ

سرمایه گذاری مجدد در سایت سرمایه گذاری هایپ HYIP فقط پس از انجام یک تحلیل عینی از مدت زمان باقی مانده و سودآوری پروژه فعلی امکان پذیر است. یک سرمایه گذار باید ارزیابی کند که شانس سرمایه چه مدت ممکن است دوام داشته باشد و چه سودی را همراه دارد. چندین عامل از جمله تعداد تبلیغات می تواند خاتمه هر HYIP را پیش بینی کند.

تبلیغات سایت هایپ

تبلیغات پروژه باید به طور مداوم افزایش یابد، که یک پیشرفت واقعی را تضمین می کند. در حال حاضر HYIP در بیشتر سایت های مانیتورینگ وجود داشته ، در انجمن های موضوعی در مورد آن صحبت می شود و توسط وبلاگ نویسان گزارش می شود و به اوج محبوبیت رسیده است، بنابراین نمی تواند مخاطبان جدیدی را به خود جلب کند. در این مرحله برخی از HYIP ها می توانند از روش های دیگر تبلیغات استفاده کنند یا حتی نمایندگی های آفلاین را انجام دهند، اما چنین پروژه هایی نادر هستند و به احتمال زیاد دیگر هیچ سرمایه گذاری وجود نخواهد داشت و این نشانه ای برای متوقف کردن سرمایه گذاری مجدد می باشد.

برنامه پاداش و جوایز بزرگ هایپ

برنامه های جایزه فعال و پیشنهادات در مقیاس بزرگ یکی دیگر از نشانه های نزدیک شدن به پایان کار بود و ممکن است آخرین تلاش یک مدیر برای جذب سپرده های جدید یا حفظ سپرده های موجود باشد. در چنین مواردی ، سرمایه گذاری مجدد ممنوع است.

آمار سرمایه گذاران بزرگ در هایپ

علاوه بر این، کسب اطلاعات در مورد سپرده های بزرگ می تواند برای کسانی که مایل به سرمایه گذاری مجدد هستند، مفید باشد. بررسی آمار بسیار دشوار است، زیرا مدیران پروژه غالباً آمارهای نادرست را به ما ارائه می دهند. بهتر است به دنبال اطلاعاتی در مورد سپرده ها در انجمن ها باشید.

بهترین روش سرمایه گذاری مجدد در هایپ

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری مجدد تعرفه های ایمن خواهد بود، اما باید آنها را از طریق فیلترهای ذکر شده در بالا در نظر بگیرید. این برنامه ها به شما امکان می دهند تا یک پروژه را با مدت بسیار طولانی اما بدون ویژگی های خطرناک انتخاب کنید. مسئله سرمایه گذاری مجدد به اندازه سرمایه گذاری در HYIP ها پیچیده است ، بنابراین انجام یا عدم انجام آن یک انتخاب شخصی است.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x