سایت‌های اسکم

سرمایه گذاری در شرکت یونیک فاینانس unique finance

یونیک فاینانس کلاهبردار

شرکت یونیک فاینانس unique finance یک سایت با ماهیت سایت های هایپ (HYIP) و سیستم پونزی (Ponzi) است. شرکت یونیک فاینانس تنها با وعده کسب درآمد هنگفت در ظرف مدت‌ زمانی کوتاه و البته بدون هیچ کار و زحمتی، افراد زیادی را فریب داده است.

وب سایت رسمی: unique.finance

100% اسکم گول افراد ایرانی که می گویند دو ساله داریم برداشت می کنیم رو نخورید.
اگر کسی هم از این سیستم ها طرفداری میکنه قطعا بدونید که یکی از آنهایی است که به دنبال بازاریابی برای شرکت است و قصد داره این روال کلاهبرداری ادامه پیدا کند.

  • یونیک فاینانس در لیست اخطار سازمان نظارت بر موسسات مالی سوئیس  قرار گرفته است.
  • یونیک فاینانس در لیست هشدار کنسول امنیت بین الملل  قرار داده‌شده است.
  • بازداشت سرشاخه‌های شرکت یونیک فاینانس در ایران

آیا یونیک فاینانس کلاهبرداری می کند؟

عده ای معتقدند مقرر اصلی این شرکت در زوریخ سوییس قرار دارد در حالی که این صحبت اثبات نشده و شرکتی با نام مشابه به نام Unique Finanz در این کشور پیشتر ثبت شده است.

یونیک فاینانس نام شرکتی منحل شده در زوریخ سوئیس را برای فعالیت انتخاب نموده و از سال ۲۰۱۶ فعالیت خود را شروع کرده است. در حقیقت یونیک فایننس نام جعلی برای شرکت کلاه‌برداری خود انتخاب نموده که خود را شرکتی قانونی و مشغول فعالیت در بورس نزدک آمریکا که به معامله سهام شرکت های مهم وبزرگی چون Apple ، Alphabet،  Face book می‌پردازد، معرفی کرده است. از شعار مکارانه “ارتقای سطح زندگی و درآمد مردم” استفاده می‌کند.

یونیک فایننس، اطلاعات معاملات بورس که کاملاً ساختگی و تماماً اطلاعات لحظه‌ای بورس که در اختیار عموم قرار دارد را استخراج نموده و خود را فعال درزمینهٔ سرمایه گذاری در این شرکت معرفی می‌کند.

برای صحت و سقم ادعای آنها مبنی بر انجام معاملات در بازارهای جهانی، از آنها مدارک قانونی ثبت شرکت را که به آنها اجازه مدیریت سرمایه در کشورهای مقصد می دهد را بخواهید. آنها هیچ چیزی برای ارائه به شما ندارند. و دلایل بی ارزش مانند داشتن SSL و داشتن نماد از سایتهای امنیتی (مانند مکافی، نورتون،کسپراسکی) را مبنی بر معتبر بودن سایت خود ارائه میکنند! لازم به ذکر است هر شخصی میتواند با پرداخت مبلغ کمی، این امکانات را برای سایت خود خریداری کند.
هر شرکت و موسسه مالی که بخواهد فعالیت های مالی در کشوری را داشته باشد، باید از نهاد مالی مربوطه آن کشور مجوز رسمی داشته باشد. این مجوزها هم باید قابل مشاهده در سایت آن نهاد مالی باشد.

در سایت شرکت یونیک فاینانس، مدعی حضور در بازارهای مالی جهان را ابراز می‌دارد، اسامی بازار های معرفی‌شده توسط این شرکت به شرح زیر مطرح‌شده:

  • بورس اوراق بهادار نیویورک شامل بورس نیویورک و بورس نزدک
  • بورس اوراق بهادار لندن
  • بورس اوراق بهادار فرانکفورت
  • بورس اوراق بهادار لوگزامبورک
  • بورس اوراق بهادار تورنتو
  • بورس اوراق بهادار استرالیا

البته همه این موارد مورد تایید سازمان‌های نظارتی بین المللی نیست. کار شرکت صرفا جذب سرمایه به‌صورت هرمی است و شرکت با دریافت سرمایه از افراد قربانی جدید، به پرداخت سود اندکی به افراد بالای هرم می‌پردازد.

[تعداد: 2 امتیاز: 1]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

3
نظرات کاربران

avatar
1 تعداد نظرات
2 تعداد پاسخ های
1 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
2 نظرات
میلاد دهقانبهنام نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
بهنام
بهنام

لطفا در چنين مواردي سعي كنين اطلاعات مستند تر و قوي تري از افراد مشغول به اين كمپاني جمع كنين و قرار بدين، اونچه بسيار زياد هست در مورد يونيك فاينانس مطالب كلاه برداري هست و نظرات شخصي ادمين سايت ها كه نوشته و اغلبشون فقط كپي كردن، يكم تحقيق كنين لطفا، يكم ازافراد فعال كمك بخواين و اطلاعات بخواين، شايد چيزهايي رو بهتون بگن كه شما نميدونيد، آدم هاي احمق زيادي داخل هر سيستم كاري وجود دارن كه يونيك هم مستثني نيست، همين افراد هستند كه وقتي حرف از اعتماد زده ميشه گواهي ssl رو بيان ميكنن در حالي… خواندن بیشتر »

دکمه بازگشت به بالا
بستن