مقالات آموزشی

10 نکته و ترفند برای سرمایه گذاری موفق در سایت هایپ

Successful HYIP Investing

بر اساس تجربه شخصی در زمینه سرمایه گذاری در سایت هایپ (HYIP) میخواهم نکات و ترفندهای را به شما یادآوری کنم که همیشه قبل از سرمایه گذاری به آنها توجه کنید.
لطفاً توجه داشته باشید که این نکات فقط نظر شخصی هستند و موفقیت شما را 100% تضمین نمیکند ولی ریسک را پایین میاورد.

نکات مهم پیش از سرمایه گذاری در هایپ

تبلیغات زیاد

این یکی از مهمترین عوامل است. هر HYIP که تبلیغ می کند، تعداد بیشتری عضو و پول بیشتری دریافت می کند.
به همین دلیل، طیف گسترده تری نیز وجود دارد که مردم آن را تبلیغ می کنند و به دیگران می گویند که سرمایه های بیشتری را نیز به همراه می آورد. و همانطور که باید بدانید اعضای جدید و سرمایه گذاری های جدید سنگ بنای یک HYIP ماندگارتر است.

تبلیغات احتمالاً یکی از عواملی است که می تواند بیشترین تفاوت را در موفقیت یک HYIP ایجاد کند.

سن سایت

هرچه سایت HYIP قدیمی تر می شود، خطرناک تر می شود. برنامه هرچه مشهور تر خطرناک تر است. شما باید در ابتدایی ترین روزهای فعالیت HYIP سرمایه گذاری کنید.

اعتبار موجود

قبل از سرمایه گذاری در هر HYIP، حیاتی است که اعتبار آن را بررسی کنید و آنچه را که دیگران گفته‌اند را بخوانید. با چک کردن شهرت، می توانید خود را از عضویت در سایتی که پرداخت نمی کند و یا پشتیبانی ضعیفی برای مشتری دارد، محافظت کنید و یا به دلیل انتشار تجربیات بد به سرعت ناکام خواهید بود.

اگر HYIP طی فعالیت دراز مدت هنوز از شهرت کافی برخوردار نیست سپرده گذاری خیلی زود است و ریسک دارد، می توانید منتظر بمانید تا اطلاعات بیشتری در مورد آن بشنوید و یا بر اساس عوامل دیگر به سادگی سرمایه گذاری کنید.

از کلمه “ساعت” (Hour) بترسید

از HYIP هایی که کلمه “ساعت” را به عنوان بخشی از نام سایت خود دارند خودداری کنید و فوراً به هایپ هایی که نرخ ساعتی ارائه می دهند، اعتماد نکنید. پیشنهاد می کنم قبل از هر اقدامی ابتدا HYIP را تجزیه و تحلیل کنید.

از سایت های دارای پلن های After خودداری کنید

(مثلاً: 280% after 15 days) اگر سایت هایپی چنین کاری را انجام دهید، پیشنهاد می کنم اگر پروژه جدید باشد به دنبال پلن های 1-5 روزه باشد و به سراغ آنها بروید.

فاصله زیاد بین هزینه فعالسازی پلن ها

پلن های چندگانه در بین سایت های هایپ مرسوم هستن و دارای سودهای کم یا زیاد در مقابل سرمایه گذاری های ناچیز و کلان هستند.

در این صورت 2 حالت پیش می آید:
1. بعد از پایان پلن های گران قیمت عمر هایپ به پایان میرسد .
2. سود پلن های گران قیمت را نمی‌پردازد و در مقابل از سرمایه جذب شده استفاده میکند و پابرجا میماند و فقط سود پلن های ارزان را میدهد.

چون کمتر کسی سرمایه گذاری کلان انجام میدهد پرداخت نکردن سود به چند نفر جدی گرفته نمیشود و راحت میتوانند از پرداخت کردن سود آنها بگذرند.

متنوع سازی سپرده گذاری

به جای اینکه یک سرمایه گذاری کلان را فقط در یک سایت انجام دهید، سرمایه گذاری را در چندین سایت HYIP تقسیم کنید.

تحقیقات اولیه HYIP Monitors

اگر علاقمند به سرمایه گذاری هستید، توصیه می کنم قبل از اینکه سرمایه گذاری HYIP انجام دهید، همیشه از دیگران نظرسنجی کنید. ولی قبلش تحقیقات خود را انجام دهید.
استفاده از سایت های HYIP Monitors – دیدگاه ها – انجمن های گفتگو

استفاده از “مانیتورینگ سایت های کسب درآمد” وبسایت بیگ والت

به پروژه دعوت کنید

سعی کنید تا آنجای که می توانید مراجعه کننده دعوت کنید و بعد از اینکه سرمایه‌ای را که از سمت ارجاعات برداشت کردید را سپرده‌گذاری کنید.

قانون طلایی HYIP

هرگز قانون طلایی در سرمایه گذاری HYIP را فراموش نکنید!! فقط آنچه را که می توانید از دست بدهید (پول اضافی که با از دست دادن آن به مشکل بر نخورید.) سرمایه گذاری کنید. چیزی را سرمایه گذاری نکنید که از نظرمالی شما دچار آسیب کند.

نتیجه گیری سرمایه گذاری هایپ

با استفاده از این نکات می توانید HYIP هایی را انتخاب کنید که احتمال موفقیت بیشتری دارند و امیدوارم یک سرمایه گذار موفق HYIP شوید.

به یاد داشته باشید که این نکات و ترفندها به طور خاص در مورد هر نوع HYIP اعمال نمی شود، هنوز همم باید ایده‌ها، ترفندها و تجربیات خوبی برای هر برنامه ای که به آن بپیوندید، ارائه دهیم.

اگر سوال، نکته یا پیشنهاد دیگری دارید در بخش نظرات حتماً مطرح کنید تا دوستان سرمایه گذاری موفق‌تری داشته باشند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهیدسلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
2 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
مهدی
مهدی
1 سال قبل

این سایت هم که after داره تو پلن هاش.یعنی سراغش نریم؟
topmaklers.biz

دکمه بازگشت به بالا
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x