سرمایه گذاریمقالات ویژه
موضوعات داغ

انقلابی نوین در سرمایه گذاری گروهی با سایت سودلند

بهترین سایت سرمایه گذاری گروهی

وضعیت: در حال پرداخت

  سودلند در یک جمله صندوق سرمایه گذاری است که با کمترین میزان سرمایه میتوان بیشترین سود رادر کمترین زمان ممکن به دست آورد. سودلند شرکتی متشکل از تیمی با تجربه از سراسر جهان می باشد که طی استارتاپی با هدف تضمین سود سرمایه گذاری و بازارگردانی در بازارهای جهانی به وجود آمده است، سودلند از سال ۱۳۹۶ هجری به صورت صندوق سرمایه گذاری کوچک فعالیت داشته و از مهر ماه سال ۱۳۹۸ تصمیم به جهانی شدن گرفت. سودلند به عنوان یک استخر گروهی عمل می کند و با تحلیل دقیق، بهترین موقعیت های بازار را شناسایی کرده و به سرمایه گذاران اعلام می‌دارد.سرمایه گذارانی که تمایل دارند به میزان دلخواه سرمایه را به حساب کاربری خود در وبسایت سودلند واریز کرده و در پلان اعلام شده شرکت و سرمایه گذاری می‌کنند.

نحوه فعالیت سودلند چگونه است؟

سودلند به عنوان یک استخر گروهی عمل می کند، با تحلیل دقیق بهترین موقعیت بازار را شناسایی کرده و به سرمایه گذاران اعلام می دارد سرمایه گذاران که تمایل دارند به میزان دلخواه سرمایه خود را به حساب کاربری خود در وبسایت واریز و در برنامه شرکت می کنند سودلند مانند استخر تمام سرمایه سرمایه گذاران و سرمایه های خود شرکت را وارد معامله می کند و در زمان اتمام معامله سود و سرمایه هر سرمایه گذار به او برمی گردد در بعضی مواقع می توان گفت سرمایه های جمع شده به حدی  میرسد که وارد و خارج کردن این مقدار سرمایه به بازار هدف خود باعث تغییرات زیادی شده و سود را تضمینی تر و بیشتر می کند.

منبع سودهای پرداختی و فعالیت سودلند کجاست؟

تمرکز اصلی سودلند در مرحله اول بر روی ارز دیجیتال و  سپس بازار طلا، ارزهای دولتی و فارکس می باشد و تمامی سود سپرده گذاران از معامله و تجارت این بازارها پرداخت می شود.

آیا واقعا این مقدار سود در برابر سپرده گذاری در بانک ها منطقی است؟

بله با نگاه کردن به سود سالانه ۱۶ درصدی بانک ها و سود میانگین ماهیانه ۱۵ درصدی سودلند مشکوک است ولی افرادی که در بازارهای کرپیتو کارنسی فعالیت دارند می دانند که تحلیل گرانی بوده و هستند که ماهیانه ۲۰۰ درصد هم سود می کنند و سود پرداختی ما به سرمایه گذاران با محاسبه بدترین سناریو است ولی تضمین شده است.

ریسک سرمایه گذاری چقدر است؟

ریسک در تمامی بازارها وجود دارد ولی در سودلند صفر است زیرا سودلند همیشه بهترین گزینه ها را برای سرمایه گذاری انتخاب می کند و در صورت شکست استراتژی سودلند از صندوق پشتیبان سود سرمایه گذاران را پرداخت می کند.

صندوق پشتیبان چیست؟

در هر پلان سرمایه گذاری وقتی سود حاصله بیشتر از مقدار اعلام شده اولیه در پلان باشد،مازاد آن به صندوق پشتیبان واریز می شود تا در موارد شکست استراتژی سود سرمایه گذاران بیمه باشد و از ان پرداخت شود ناگفته نماند با موجودی صندوق نیز سرمایه گذاری های کوتاه مدت کم سود انجام می شود که این ریسک سرمایه گذاران را نه تنها کاهش می دهند بلکه گارانتی افزایش سرمایه های بسیار بالا می شود.

پلن های سرمایه گذاری در سود لند

پلن سرمایه گذاری soodland
پلن سرمایه گذاری soodland

وقتی سود این سایت آنقدر عالی و کم ریسک است و با ۱۰دلار هم می شود سرمایه گذاری کرد چه نیازی به سرمایه گذاران دارید؟

معامله گران موفق می دانند که در هر بازاری شخصی یا شرکتی که مالک بیشترین سهام یا مقدار باشد بیشترین تغییر دلخواه را می تواند در بازار ایجاد کند،پس هر مقدار سهم بیشتر سود تضمینی تر که به زبان ساده شما مالک ۷۰درصد از ارز ایکس هستید وقتی تمام ۷۰درصد را می فروشید یا به فروش می گذارید و ارز در بازار به وفور یافت می شود بر کاهش قیمت آن چه مقدار تاثیر میگذارید؟ و حتی بالعکس وقتی ۷۰درصد از کل ارز ایکس را می خرید چقدر باعث افزایش قیمت آن میشوید؟ (ابتدایی ترین قانون هر بازاری)

میزان شفافیت و مستندات سودلند

سودلند برنامه هایی برای جهانی شدن دارد و در هر زمان به خدمات خود مرحله به مرحله می فزاید که در در صفحه مستندات وبسایت می توانید به صورت لحظه‌ای برداشت های سرمایه گذاران را رصد کنید، و در برنامه دارد که در پلتفرمی تمامی معاملات انجام شده و در حال انجام را در لحظه نشان دهد.
برنامه بعدی سودلند ایجاد طرحی برای آن دسته از عزیزان است که به هر دلیلی علاقه به واگذاری سرمایه به ما را ندارند اما تمایل به  همراهی سودلند در معاملات دارند که به صورت غیر مستقیم رویه معاملات در اختیارشان قرار گیرد و با سود لند وارد بازار شوند.

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫17 نظرها

 1. سلام اگر آدرسی که پاک کردی میخوندی حداقل نوشتی جنب ساختمان مهندسان کانون من حتی اومدم تو ساختمون در حال بنایی بودن کارگرا فقط طبقه اول باز بود که اطلاعی نداشتن دوما غصه نخور من تو سایت شما و هر سایت خارجی که شفاف سازی نکنه سرمایه گذاری نمیکنم این چیزا خیلی ابتدایی که باید یاد بگیرین قبل از راه اندازی سایتتون سوما من که نمیخواستم بیام تو شرکت فقط میخواستم از بیرون تحقیق کنم که متاسفانه دیدم چهارما پشتیبان شما هفته ای یک خط درمیان جواب میده درآخر شما اگه خودت باشی بخای 1000 دلار سرمایه گذاری کنی با این شرایط تو سایت خودت سرمایه گذاری میکردی؟ خیابون خط کشیه چون من کردم …….

  1. با عرض احترام
   دوست عزیز لطفا طبق توصیه همین سایت سبد سرمایه تشکیل بدید و لطفا سودلند هم در سبدتون نباشه،
   به هرحال متاسفیم که نتونستیم توقعات شمارو به انجام برسونیم،
   1000 دلاری که میفرمایید هزینه تبلیغ هفته‌ای سودلند هم نمیشه دوست گرامی، به درود

 2. سلام.من می خوام ۱۰۰میلیون پول تو سایت وارد کتم اما سایت یه شماره تماس ،یا اسم نداره؟به نظرم اسکم هست؟

  1. نه دوست عزیز اسکم نیست ما هرروز داریم واریز و برداشت میکنیم،
   من شمارشونو دارم پرسیدم میگفتن به این دلیل تو سایت نیست چون هرکی به هردلیلی زنگ میزنه، مثل من برید پشتیبان تلگرامشون باهاش حرف بزنید شماره تماس اینا میدن

  1. ادمین چرا اجازه سواستفاده میدید؟
   طرف اومده مثلا تبلیغ میکنه، یه سایت بی دروپیکر اسکم
   Exportino حتی قدرت تبلیغم ندارن

 3. توجه ……… امروز دهن روزه رفتم تا شرکتشون با مترو پیاده آخر کرج آدرس گزاشتن الکی بود همچین ساختمانی وجود نداره 99 درصد کلاه بردارن پشتیبانی جواب نمیده لطفا سرمایه گذاری نکنید تا مشخص بشه @king7up تلگرام بنده

  1. سلام دوست عزیز
   در مرحله اول انتظار نداشته باشید پشتیبان هیچ وبسایتی در لحظه جواب شمارو بده، دقت بفرمایید سوالاتتون باتوجه به اینکه کامل پاسخشون در سایت موجود هست با نهایت احترام پاسخ داده شده، و اومدنتون هم با توجه به اینکه به عرضتون رسیده قبل از اومدن هماهنگ کنید که حتما دلیلی داره سرخود بوده،
   ممنون میشم تشریف ببرید در وبسایت هایی سرمایه گذاری بفرمایید که پشتیبانشون انگلیسی زبان و ادرسشون کشوری نامعلوم است چون جنبه رو همه ندارن دوست عزیز

  2. در مرحله دوم اون ساختمان حتی در گوگل مپ قابل مشاهده هست،
   تعجب میکنم چرا شما ندید؟؟؟؟ حتما چون روزه بودید!!!!

 4. این سایت ،مطالب رو فارسی نوشته ،اما توی آمریکاست ،هدفگذاریشون روی دلارهای ایرانیاست؟؟؟؟؟

  1. نه فک نکنم همچین چیزی باشه، چون زبان انگلیسی رو هم داره با تومان هم میشه پرداخت کرد،
   کاری به زیاد و کم سودش ندارم ولی من چندمین باره سود برداشت کردم و یه بارم کل سرمایمو، الانم دوباره دپوزیت کردم

   1. سلام و عرض ادب
    دوست عزیز خوشحال میشیم بیشتر توضیح بدید
    آیا این سایتی که اسم بردید برداشت و واریز ریالی از طریق درگاه داشت؟
    آیا از پنل پیامکی معتبر استفاده میکرد؟
    آیا میتونستید ازشون درخواست مدارک معاملاتی که دال بر سود و زیانشون بود بکنید؟
    آیا اشتغال زایی میکرد و فرصت شغلی برای همه افراد جامعه میکرد؟ یا فقط تیم به خصوصی بودند؟
    و هزار آیای دیگه…….
    وقتی هدف یک گروه کلاه برداری باشه حداقل نمیره از بانک براتون سود واریز کنه که ازشون ردی بمونه،
    تفکر بیشتر لطفا

 5. لطفا به سایتهاییکه معرفی می کنید یک رتبه از ۱ تا ۱۰بدین تا خواننده با ریسک کمتری سرمایه گذاری کنه
  این بهتر از اینه که همه تو این سایتها عضو بشن و سرمایه گذاری کنند و تک تک تجربه به دست بیاورند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن