اخبار

سقوط بیت کوین یک روز مانده به هاوینگ

سقوط فاحش قیمت بیت کوین

تقریبا یک روز دیگر تا هاوینگ بیت کوین باقی مانده که افت قیمت بیت کوین همه را نگران کرده است. قیمت بیت کوین با اینکه به نزدیکی مرز 10هزار دلار رسیده بود امروز با افتی فاحش به کانال 8هزار دلار سقوط کرد.

کاهش قیمت بیت کوین در یک روز مانده به هاوینگ تا حدود هزار دلار تاثیر خود را روی آلت کوین ها نیز گذاشت و قیمت آنها نیز با کاهش چشمگیری مواجه شد. برای مثال امروز ارز اتریوم 10.24 درصد و بایننس کوین 11.58 درصد و بیت کوین کش هم 12.44 درصد کاهش قیمت را تجربه کردند.

ضررهای حاصل از کاهش قیمت بیت کوین:

این سقوط قیمت غیر منتظره بسیاری از سرمایه گذاران و تریدرها رو متعجب کرد و سرمایه های زیادی به خاطر این افت قیمت از دست رفت. البته بسیاری از تریدرها و هولدرها در این موقعیت علاقه و میل زیادی به خرید بیت کوین نشان میدهند چون قیمت آن به کمترین حالت خود در چند وقت خیر رسیده و امکان صعود آن بعد از هاوینگ وجود دارد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x