مقالات آموزشی

سوالات متداول هایپ برای شروع سرمایه گذاری موفق

پرسش و پاسخ سایت سرمایه گذاری هایپ

سوالات متداول یا همان پرسش و پاسخ کاربران برای سرمایه گذاری در یک سایت هایپ Hyip، این مقاله به یک سری از سوالات رایج کاربران در مورد سرمایه گذاری موفق در یک سایت سرمایه گذاری سود بالا هایپ پاسخ می دهد.

سوالات متداول هایپ

High-yield investment program که به اختصار هایپ (Hyip) گفته میشود؛ برنامه سرمایه گذاری با بازده‌ی بالا است که ریسک بالای را دارد. طرح های سرمایه گذاری با بازده بالا اغلب برای فریب قربانیان سود بیش از 100٪ در سال را تبلیغ می کنند.

در کدام یک از پروژه‌های هایپ باید سرمایه گذاری کنیم و در کدام‌ها بهتر است سرمایه گذاری نکنیم؟

هر سرمایه گذاری ریسک خودش را دارد ولی سرمایه گذاری در هایپ ریسک بالایی دارد. هر چقدر درآمد بالاتر باشد سطح ریسک بیشتر می شود.
با این وجود سرمایه‌گذاران باتجربه هایپ قدرت تشخیص پروژه های با کیفیت را از پروژه‌های تقلبی دارند که باعث کاهش ریسک از دست دادن همه سرمایه‌شان میشود.
سرمایه گذاران مبتدی باید چند نکته را بدانند تا سرمایه‌شان را حفظ کنند و در دام کلاهبرداران نیافتند.
ابتدا توجه داشته باشند که پروژه چقدر توسعه یافته است. واضح است که یک طراحی ضعیف و کپی برداری آشکار از پروژه‌های دیگر و اشتباهات نوشتاری و گرامری باعث میشه که تاثیر پروژه به حداقل برسد و نشان از پرداخت کم ادمین پروژه برای طراحی و توسعه سایت است. همچنین شما باید شرایط بازار را ارزیابی کنید به طور مثال اگر پروژه‌ای سود روزانه 20% را پیشنهاد کند واضح است که این پروژه بیش از 1-2 روز دوام نمی‌آورد. در اصل اینگونه پروژه ها صرفا برای جمع کردن پول سریع و بسته شدن ایجاد می شوند.

اگر پروژه پرداخت داشته باشد باز هم احتمال اسکم شدنش هست؟

بله قطعا احتمال دارد این اتفاق بیافتد مخصوصا در پروژه های غیر قابل اعتماد. به طور معمول پروژه‌ها‌ بین 3-5 ماه فعال هستند اما پروژه هایی هم هستند که تا یک سال فعالیت دارند.
براساس این معیار ها امکان انتخاب یک سایت خوب برای سرمایه‌گذاری وجود دارد اما توجه داشته باشید که اغلب هایپ ها پروژه های پانزی و هرمی هستند که براساس سرمایه گذاران جدید عمل می کنند. وقتی که تزریق پول توان پرداخت به مشتری ها را از دست میدهد پروژه متوقف می شود.

چگونه سطح اعتماد یک پروژه را تعیین کنیم؟

هیچ جواب قطعی برای این سوال وجود ندارد. قابل اعتماد بودن یک پروژه به وسیله همه روش های موجود بررسی می شود یعنی تحلیل داده های خارجی و تکنیکی، شرایط سرمایه‌گذاری و مقدار هزینه‌ای که بابت تبلیغات می پردازند.
اغلب اوقات حتی خود مدیر پروژه هم در ابتدا نمی‌داند که پروژه برای چه مدت فعال است، بنابراین بهترین نصیحت به سرمایه‌گذاران این است که سرمایه خودشان را در پروژه‌های گوناگون تقسیم کنند تا ریسک از دست دادن کل سرمایه ‌شان را در یک پروژه پایین بیاورند.

سوالات متداول هایپ: چه مقدار باید سرمایه گذاری کنیم؟

برای تعیین اندازه مشارکت باید فاکتورهایی مانند قابل اعتماد بودن پروژه، مهارتهای سرمایه گذار، توانای های مالی و نکات دیگری را در نظر بگیریم.
اگر شما یک سرمایه گذار مبتدی هستید باید مبلغ کمی را سرمایه گذاری کنید.
شما باید اول تجربه کسب کنید و با سیستم کنار بیاید و سرمایه‌تان را افزایش بدهید سپس به محض اینکه احساس اعتماد به نفس مستقل پیدا کردید می توانید به سرمایه‌گذاری جدی فکر کنید. استراتژی عالی این است که مبالغ کم را در پروژه‌های متعدد سرمایه‌گذاری کنید که باعث سود مناسب با ریسک پایین می شود.

آیا بعد از دریافت سود باید سرمایه گذاری مجدد انجام دهیم؟

این سوال جواب شفافی ندارد بیشتر بستگی به موقعیت و تصمیم شخصی دارد. آمار نشان می‌دهد که بهتر است در پروژه‌های دیگر سرمایه‌گذاری شود چونکه با افزایش طول عمر هایپ ریسک بسته شدن آن هم افزایش می‌یابد. بهترین استراتژی این است که بخشی از سرمایه اولیه را سرمایه‌گذاری مجدد انجام بدید و قسمت باقیمانده نیز در پروژه‌ای جدید سرمایه‌گذاری شود.

اگر انگلیسی بلد نباشیم می توانیم در یک سایت هایپ ثبت نام کنیم؟

طراحی و پروسه سایت های هایپ اغلب مشابه هست و با یک بار ثبت نام دیگر مشکلی در این مورد نخواهید داشت، در ضمن وقتی که در یک سایت هایپ ثبت نام می کنید شما می توانید از ترجمه آنلاین و یا گفتگو با عضو های دیگر در کانال های اجتماعی بهره ببرید.

آیا لازم است که در طول ثبت نام اطلاعات را دقیق وارد کنیم؟

بله این ضرورت دارد. در سیستم های پرداخت مانند وب مانی و پرفکت مانی شما یک کیف پول شخصی را ایجاد می کنید که برای تراکنش های مالی‌تان از آن استفاده می کنید. استفاده از اطلاعات نامعتبر باعث میشه که در مواقع بروز مشکل غیرمترقبه خودتان را از بازیابی اطلاعات سلب کرده باشید چرا که بازیابی این کیف پول ها براساس ارائه سند های معتبر شناسایی هستند. بنابراین مقدار پول موجود در کیف پول ممکن است از دسترس خارج شود.

در هنگام عدم بالا آمدن سایت هایپ چه اقداماتی باید انجام شود؟

سایت هایپ یا به دلایل تکنیکی از دسترس خارج شده است یا تحت حمله DDoS عمدی قرار گرفته است.
در این مواقع شما تنها باید صبر کنید.
اگر مشکل تنها برای شما است کش مرورگر خود را پاک کنید و دوباره وارد شوید.

سوالات متداول هایپ: چه میزان سود را می توان از هایپ انتظار داشت؟

پروژه های هایپ سایت های سرمایه‌گذاری سود بسیار بالا هستند. به عنوان یک قانون پروژه های پایدار هایپ سودی نهایت تا 60% در طول ماه ارائه می دهند.
اگر پیشنهاد سودهای خیلی بالا با درصد باورنکردنی به شما داده بشود این پروژه زیاد دوام نمی‌آورد و بهتر است از سرمایه گذاری در آن اجتناب کنید.

سوالات متداول هایپ کاربران

دوستان عزیز اگر سوالی دارید از بخش نظرات بپرسید. و این مقاله به مرور آپدیت می شود و سوالات متداول هایپ بیشتری به این مقاله اضافه می شود.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x