دانستنی‌های کسب و کارمقالات آموزشی

سورف چیست؟ انواع سورف و کاربرد سورف

سورف surf کردن چیست؟

surf سورف کردن چیست؟ چطور میشود از سُورف درآمد کسب کرد؟ سایتهای سورفی چگونه کار میکنند؟

اگر با سایتهای کلیکی کار کرده باشید حتماً کلمه سُورف به گوشتان خورده است که میتوانید از این روش هم کسب درآمد کنید. ولی آیا میدانید که سورف چیست و چطور کار میکند.

سورف surf چیست؟

سُورف یعنی بازدید شما از وبلاگ و یا وبسایت تبلیغ دهندگان بدون نیاز به کلیک به ازای دریافت پول

در هنگام سُورف وبسایتها یکی پس از دیگری به نمایش در می آیند و بعد چند ثانیه درآمد حاصل از این کار به حساب شما میرود. البته در بعضی سایت ها بعد چندسورف درآمد شما مشخص میشود.

برای سورف‌کردن باید در مرورگرتان به پاپ آپ اجازه بازشدن را بدهید و نوار ابزار الکسا را در مروگرتان نصب کنید.

توجه داشته باشید که در یک زمان از دو مرورگر اینترنتی نمی توانید سُورف نمایید. (این کار تخلف به حساب می‌آید و هیچ کدام از سُورف ها در هر دو مرورگر حساب نخواهد شد.)

به زبان ساده سُورف عبارت است از، دیدن تبلیغات به صورت پی در پی و همراه با بازه زمانی خاص، که معمولاً نیازی به کلیک نیست مگر در شروع کار، به عبارتی می توانید حتی پشت سیستم نباشید و درآمد کسب کنید.

اگر می خواهید میزان‌سورف‌روزانه تان بیشتر شود از آی پی های متفاوت استفاده نمایید.

انواع سورف

دو نوع سُورف وجود دارد: سورف دستی و سورف خودکار.

سورف دستی:

در سُورف دستی بعد از اتمام شمارنده تبلیغ، بایستی تصویر صحیح را انتخاب کنید تا سُورف شما پذیرفته شود. هدف اصلی تبلیغ دهندگان از قرار دادن سایت ها در این بخش، ایجاد عضوهای جدید یا نمایش دادن محتوای سایت به سورف‌کنندگان است.

سورف خودکار:

اما در سُورف خودکار کافیست که صفحه ی سورف‌خودکار را باز نگه دارید و سُورف بصورت خودکار انجام خواهد شد. هدف از سُورف خودکار، افزایش رتبه الکسای سایت های موجود در این بخش می باشد.

برای شروع کار کافی است که شروع سورف‌خودکار را بزنید و صفحه ی مرورگر را باز نگه دارید تا بصورت خودکار کسب درآمد نمایید.

کاربرد سورف چیست؟

وبسایت ها و وبلاگ های تازه تاسیس که از بازدید و رتبه خوبی بهرمند نیستند، با پرداخت پول به سایتهای که قابلیت سُورف را دارند، از این روش برای دیده شدن و افزایش رتبه سایت خود در کمترین زمان کمک میگیرند.
سایتهای کلیکی و سورفی این مبالغ را دریافت میکنند و با پرداخت درصد کمی از آن به شما این سایتها را در قالب سُورف در اختیار شما میگذارند و شما با دیدن آنها مقداری پول کسب میکنید.

کسب درآمد از سورف بسیار کم است و برای افزایش درآمد باید به دنبال جذب زیرمجموعه باشید و در چندین سایت همزمان فعالیت کنید.

(کسب درآمد از سورف‌کردن)

مزیت سورف نسبت کلیک کردن

مزیتی که سُورف دارد این است که نیازی به کلیک کردن نیست! فقط کافیست صفحه مخصوص سُورف سایت را باز بگذارید تا به صورت اتوماتیک سایت ها را یکی یکی نمایش دهید و برای مشاهده هر سایتی، مبلغی به شما داده می شود. دیگر نیاز نیست که پای کامپیوتر بنشینید و کلیک کنید. صفحه را باز بگذارید و بروید دنبال کارتان.
البته در بعضی سایتها هم سورف باید به صورت دستی باید انجام شود.

[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها
اصطلاحات سایت‌های کلیکی انواع سورف کاربرد سورف کسب درآمد از سورف

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن