COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
سایت های اسکم

سیستم پلکانی اسمارت کانترکت ترون سایت cryptofriends

قرارداد هوشمند ترون

سایت زیرمجموعه گیری cryptofriends یک سیستم قرارداد هوشمند ترون است که سبک جدیدی از قراردادهای بر پایه بلاک چین می باشد. علاقمندان به کسب درآمد از این حوزه به راحتی می توانند با سرمایه بسیار پایین وارد بخش درآمدزایی از این حوزه شوند. cryptofriends از 8 سطح درآمدزایی به گونه متفاوت از سایر پروژه های مشابه با سود بیشتر ایجاد شده است.

cryptofriends.vip

توچه: برای کسب درآمد بالا هرچه زودتر ثبت نام خود را انجام دهید تا باقی افراد بصورت کاملا خودکار زیرمجموعه شما قرار بگیرند.

درباره پروژه cryptofriends

این پروژه که به پروژه قرارداد هوشمند ترون معروف است و شما در تمامی مراحل کسب درآمد از این پروژه فقط و فقط 400 ترون هزینه می کنید (معادل 100 هزار تومن) و برای افزایش درآمد این شرایط برای شما در نظر گرفته شده است که سود شخصی خود مبالغ بیشتری کسب درآمد کنید. هیچ کسی مالک پروژه نیست و توسط کسی مدیریت نمی شود چرا که از شروط اصلی قراردادهای هوشمند این است که تمامی مراحل به صورت خودکار انجام می شود و کسی اداره کننده سیستم نیست. تنها با داشتن والت مخصوص ترون و یا افزونه tronlink می توانید کسب درآمد خود را آغاز کنید حتی بدون ایمیل.

آموزش ساخت اکانت و شروع قرارداد ترون

برای ساخت اکانت cryptofriends باید یک کیف پول ترون ایجاد کنید. می توانید از TronLink برای کامپیوتر و TronWallet برای گوشی همراه استفاده کنید.

وارد اکانت TronLink یا TronWallet خود شوید و روی گزینه LOG IN SIGN UP کلیک کنید شما به صورت خودکار وارد سایت می شوید. برای شروع از شما می خواهد که مبلغ 400 ترون را برای خرید سطح یک پرداخت کنید.

شما بعد از فعال سازی باید شروع به زیرمجموعه سازی بکنید شما برای سطح اول خود می توانید 3 نفر رو به این سایت دعوت کنید اگر این افراد سطح یک رو فعال کنند کل 400 دلار برای شما فرستاده می شود یعنی 1200 ترون از سطح یک سود می کنید.

شما با خرید یک سطح به صورت خودکار زیرمجموعه رایگان دریافت می کنید هرکس با لینک ما ثبت نام کنند به صورت خودکار زیرمجموعه سطح یک شما می شود. این زنجیره تا سطح 8 ادامه دارد.

تفاوت طرح پانزی و هرمی با سیستم پلکانی قراردادهای هوشمند

1- پروژه های هرمی به راحتی مبالغ موجود کاربران را می توانستند مسدود کنند ولی در قراردادهای هوشمند این امکان وجود ندارد چرا که به هیچ وجه کیف پول شما قابل کنترل نیست و حتی جایگزین کردن آن با سایر کاربران غیر ممکن خواهد بود.

2- پروژه های پانزی تمامی نقل نقل و انتقالات مالی با کلیه عواقب ناشی از آن در قالب عامل انسانی و عملیات دستی انجام می شود اما در حال حاضر با نسل جدید فناوری بلاکچین و قراردادهای هوشمند، تمامی عملیات به صورت خودکار انجام می شود و عامل انسانی کاملاً مستثنی است.

3- بزرگترین فریب پروژه های هرمی این است که افرادی که ابتدا شروع کنند به سودهای بالایی دست پیدا می کنند و همواره افرادی که در سطح های پایین تر قرار دارند سودی کسب نمی کنند اما این مشکل بزرگ توسط اسمارت کانترکت ها به زیباترین شکل ممکن حل شده است به این صورت که شما برای کسب درآمد بیشتر الزاما باید افراد را در زیرمجموعه افراد شبکه خود بزنید تا ابتدا آنها سود کنند و با level up کردن آن ها شما نیز به سود خود دست پیدا کنید.

4- دروغی به نام هک یا بسته شدن در اسمارت کانترکت ها وجود ندارد چرا که قرارداد هوشمند cryptofriends در شبکه اصلی TRON بارگذاری می شود و توسط هر کسی از جمله توسعه دهندگان آن قابل حذف نیست.

این بدان معناست که برای اولین بار در تاریخ بشریت تضمین های 100٪ واقعی وجود دارد که حساب کاربری هک نشود. علاوه بر این، هر برنامه نویسی در جهان قادر خواهد بود بر اساس همان قرارداد هوشمند، یک سایت جدید بسازد و هر رهبری ساختار می تواند یک ساختار سایت را در همان قرارداد هوشمند بسازد. بنابراین، سیستم از هرگونه اقدامات مدیریت پروژه محافظت می شود.

مزایای منحصر به فرد قرارداد هوشمند cryptofriends

1- عدم وجود خطرات
هزینه های شما در پروژه بیش از 400 TℜX نمی شود، که با اولین زیرمجموعه به شما بازپرداخت می شود.

2- تمام مبالغ در کیف پول شخصی شما
اگر شما همواره از اینکه سایت سرمایه گذاری شما اسکم یا هک شود می ترسید این معضل در قرارداد هوشمند برطرف شده است و تمامی سود کسب شده به طور مستقیم در کیف پول شخصی شما واریز می شود.

3- عدم تمرکز کامل
این اولین سیستم جهانی است که هیچ کس کنترل نمی کند. عامل انسانی (از جمله فاکتور سرپرست) کاملاً وجود ندارد. هیچ کس نمی تواند متوقفش کند و تغییراتی در سیستم ایجاد کند یا وجوه شما را نگه دارد. قرارداد هوشمند منبع باز را نمی توان از شبکه Tron حذف کرد.

4- اگر هنوز کسی را دعوت کنید اصلا جای نگرانی نیست.
این سیستم به خودی خود زیرمجموعه برای شما پیدا می کند. شرکت کننده هایی که از طریق لینک ارجاع مراجعه نکرده اند، مراجعه کننده های تلفیقی می شوند و بین کاربرانی که از قبل ثبت نام کرده اند از سطح 1 شروع می شوند ، توزیع می شود.

5- مدیریت پروژه در اختیار هیچکس
مدیریت پروژه به پول شما دسترسی ندارد ، تمام محاسبات از طریق یک قرارداد هوشمند انجام می شود (قابل تغییر نیست) که بلافاصله وجوه را به کیف پول TRON هدایت می کنید.

6- امکان متوقف کردن سیستم وجود ندارد.
حتی اگر سایت پروژه از بین نرود ، کار ابدی سیستم با قرارداد هوشمند و blokchain TRON تضمین می شود.

7- عملکرد “تکرار”
سود دریافت شده برای تمام زمان در پروژه، می تواند هر سال تکرار شود. تعداد افراد کمی در ساختار شما از این عملکرد استفاده می کنند. همه مراجعه کنندگان غیرفعال نیز به عنوان “درب” برای همه مراجعه کنندگان از همان خط هستند. پس افراد غیرفعال نیز در این سیستم می توانند برای شما سود زا باشند.

اعتبار و قانونی بودن اسمارت کانترکت cryptofriends

از آنجا که هیچ کس شما را مجبور به انتقال پول به کسی نمی کند. کلیه سرمایه گذاری هایی که انجام می شودن ببه صورت داوطلبانه انجام می شود همچنین تنها مبلغ مورد نیاز در تمام مراحل فقط 400 ترون که معادل کمتر از 100 هزار تومان می باشد.

در این پروژه چیزی به عنوان کلاهبرداری وجود ندارد، زیرا در سیستم هیچ گونه سپرده وجود ندارد، و تمام نقل و انتقالات بصورت برگشت ناپذیر بین شرکت کنندگان انجام می شود.
قرارداد هوشمند وجوه را ذخیره نمی کند بلکه فقط بین آدرس شرکت کنندگان تغییر مسیر می دهد. هیچ پرداختی در سیستم وجود ندارد، این بدان معنی است که هیچ تأخیری نمی تواند وجود داشته باشد. وجوه بلافاصله مستقیم به کیف پول شرکت کنندگان می رود.

نحوه درآمد زایی از پروژه cryptofriends

? قرارداد هوشمند ترون که مدت زمان آن 365 روز می باشد و تنها چیزی که نیاز دارید کیف پول Tron wallet و 400 عدد ترون که معادل 80 هزار تومان می باشد.

مراحل به ساده ترین روش ممکن به صورت زیر می باشد:
1- در ابتدا ۴۰۰ ترون واریز می کنید و سپس اقدام به جذب سه زیرمجموعه می کنید، پس3 تا 400 عدد یعنی 1200 ترون وارد کیف پول شما می شود.
حال تمامی سود خود را که معادل 1200 ترون است را برای لول آپ به 2 پرداخت می کنید.
2- حال سطح دوم شما، که 9 نفر هستند، هر کدام خود را به لول 2 ارتقا دهند شما 9 تا 1200 ترون یعنی 10800 ترون دریافت می کنید.
? از این مقدار، 3600 عدد ترون را صرف لول آپ کردن به سطح 3 می کنید اما 7200 ترون سود خالص شما خواهد بود.
3- حال اگر سطح سوم شما، هرکدام خود را لول آپ 3 کنند، شما 27 تا 3600 ترون یعنی 97200 ترون دریافت می کنید.
? از این مقدار، 10800عدد ترون را صرف لول آپ کردن به سطح 4 می کنید اما 86400 ترون سود خالص شما خواهد بود.
4- اینجا آخرین سطح مورد نیاز شماست. در اینجا اگر سطح چهارم شما لول آپ کنند به سطح 4، شما 81 تا 10800 ترون یعنی مجموعا 874800 ترون دریافت می کنید.
? خب از اینجا به بعد، دوباره سود شما از همین 4 سطح بدست می آید.
? ازاین مقدار، 32400 ترون را صرف لول آپ کردن به سطح 5 می کنید اما 842400 ترون سود خالص شما خواهد بود.
5- سطح اول شما از اینجا سطح پنجم شماست.
✅ یعنی اگر سطح اول شما، لول آپ کنند به 5، شما مقدار 3 تا 32400 ، یعنی 97200 ترون دریافت می کنید
البته از این مقدار، تماما مبلغ را به لول آپ به سطح 6 پرداخت می کنید.
6- دراین مرحله اگرسطح دوم شما لول آپ کنند به 6، 9 تا 97200 یعنی مجموعا 874800 ترون دریافت می کنید.
? از این مقدار، 291600 ترون را برای لول آپ به سطح 7 پرداخت می کنید اما 583200 ترون سود خالص شما خواهد بود.
7- دراینجا اگر سطح سوم شما لول آپ کنند به 7، مقدار 27 تا 291600 یعنی مجموعا 7 میلیون و 900 هزار ترون دریافت می کنید که در نوع خود فوق العاده است.
? از این مقدار 874800 ترون را برای لول آپ به 8 (آخرین سطح) پرداخت می کنید اما حدود 7 میلیون ترون سود خالص شما خواهد بود.
8- اگر سطر چهارم شما به سطح 8 لول آپ کنند، شما 81 تا 874800 یعنی مجموعا 71 میلیون ترون دریافت می کنید که بالاترین سطح درآمد را از آن خود می کنید.
این یعنی اگر۴ سطر زیرمجموعه برای خود بسازید، قطعا پاداش لول 5 تا 8 را نیز خواهید گرفت.

جدول سود قرارداد هوشمند

سطحقیمت خرید سطحتعداد زیرمجموعهسود شما
#1400 TℜX31200 TℜX
#21200 TℜX910800 TℜX
#33600 TℜX2797200 TℜX
#410800 TℜX81874800 TℜX
#532400 TℜX397200 TℜX
#697200 TℜX9874800 TℜX
#7291600 TℜX277.9M TℜX
#8874800 TℜX8171M TℜX
0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

Sir

"تا وقتی شیرها یاد نگیرن که چطوری بنویسن، همه ی داستانها به جلال و جبروت شکارچی ها ختم میشن"
مشترک شدن
اطلاع از
guest
39 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
میلاد
میلاد
26 روز قبل

سلام . پس کی سود رو دریافت می کنیم . وقتی به سطح 8 رسیدیم ؟ یعنی هی باید لول آپ کنیم ؟

حسن
حسن
1 ماه قبل

سلام …هنوز فعاله؟ و آیا الان من ثبت کنم شما زیر مجموعه میفرستین واسم…چون حقیقتا من کسی رو ندارم زیر مجموعه کنم

حسن
حسن
پاسخ دادن به  Sir
29 روز قبل

آخه در مطلب نوشتین که بصورت خودکار نفراتی زیر مجموعه قرار میگیرن حتی اگر ما کسیو نیاریم،همونطور که ما با لینک شما استارت بزنیم زیر مجموعه شما میشیم ،گفتین زودتر استارت بزنین تا افراد بعدی بصورت خودکار زیر مجموعه بشن

یونس
یونس
1 ماه قبل

سلام خسته نباشید 
سایت کریپتو فرندز برایه ورود بهش 400 تا ترون خواست من از کیف پول ترون لینک 399 تا ترون فرستادم ولی وارد نشد بعدا 6 تا دیگه فرستادم بهش دوباره وارد نشد میخواستم بدونم باید 400 تا یک دفه براش میفرستادم ؟  
لطفا جواب بدین 20 تا ترون بهتون میفرستم 
منتظر جوابتونم ..

جلیل
جلیل
پاسخ دادن به  یونس
1 ماه قبل

چه کاریه خب چرا 400 تا دقیق نفرستادی من ک زدم اوکی شد بدون هیچ مشکلی
در حال حاضر بهترین قرارداد هوشمند ک بازدهی فوق العاده داره کریپتوفرندز است اکواسمارت و بقیه قرارداد ها همه حالت استخری است و اگه ورودی نیاد جمع میشن ولی کریپتوفرندز کاملا نقده

بهگام
بهگام
2 ماه قبل

خوب

نوید
نوید
3 ماه قبل

سلام خسته نباشید.
خواستم بپرسم که اگه ما از این لینکی ک شما گذاشتین استفاده نکرده باشیم و زیر مجموعه شخص دیگری شده باشیم بازم واسه ما میتونه مشکلی ایجاد شه یا نه؟
با تشکر از سایت خوبتون

علی
علی
3 ماه قبل

سلام ببخشید میگم نسخه دسکاپ نصب کردم ولی بعضی وقتا اصلا کار نمیکنه؟/مشکلی داره؟ چجوریه

رضا
رضا
4 ماه قبل

دوستان کسی از کرمانشاه هست؟
به ای دی raayzan1@ در تلگرام لطفا پیام بده

Goody
Goody
4 ماه قبل

سلام میشه بعد از زیر مجموعه گرفتن کسی رو حذف کرد یا جایگزین کرد کسی رو؟

mojtaba setoodeh
mojtaba setoodeh
4 ماه قبل

سلام، من 400 ترون واریز کردم ولی وارد حسابم نمی تونم بشم.

mojtaba setoodeh
mojtaba setoodeh
پاسخ دادن به  mojtaba setoodeh
4 ماه قبل

به نظر من اسکم شده؛ چون اصلا وارد نمیشه

arman
arman
پاسخ دادن به  mojtaba setoodeh
4 ماه قبل

مال من راحت وارد میشه

Almasi
Almasi
پاسخ دادن به  mojtaba setoodeh
1 ماه قبل

مال من هم بدون دردسر وارد میشه

arman
arman
4 ماه قبل

سلام خسته نباشید من ثبت نام کردم سه نفر زیرمجموعه هم آوردم لول آپ هم کردم فقط یه سوال شما گفتید کمک میکنید برا زیر مجموعه چرا اصلا حمایت نشدم از طرف شما

جلیل
جلیل
پاسخ دادن به  arman
1 ماه قبل

400 ترون دیگه چی هست ک حمایت بخواد براحتی میشه زیر مجموعه پیدا کرد حتی. آگهی هم بدی میتونی جذب کنی

Amir
Amir
4 ماه قبل

Scam

احمدی
احمدی
5 ماه قبل

وقت بخیر
چطور می توان با شما تماس گرفت. من شماره یا … ندیدم. در مورد ربات Trade sante اطلاعات بیشتر نیاز دارم.

امیر
امیر
5 ماه قبل

سلام
اگر زیرمجموعه ها بخوان بیشتر خرید کنن برای ما سودی داره؟

امیر
امیر
5 ماه قبل

سلام من یادم رفته بود لول آپ کنم الان سطح یکم پر شده و تازه رفتم لول دو برای من چه اتفاقی میافته?دیگه به من سود زیری هام رو نمیده؟

سجاد
سجاد
5 ماه قبل

سلام اگر پیوستن به تیم رو بزنم وهمون آدرس رو توی مرورگر ترون والت وارد کنم جزو زیرمجموعه شما قرار میگیرم وواسم زیرمجموعه میاد؟

امیرعلی طالبی
امیرعلی طالبی
5 ماه قبل

اگه من فعالیت نداشته باشم بازم واسم سود داره و نتونم زیر مجموعه بگیرم

امیرعلی طالبی
امیرعلی طالبی
5 ماه قبل

سلام من اگه با لینک شما ثبت نام کنم و نتونم برای خودم زیر مجموعه بگیرم به صورت خودکار واسم زیرمجموعه میگیره سایت اگه میگیره سود خود را بعد چند وقت میتونیم بگیریم

miladmilan
مدیر
پاسخ دادن به  امیرعلی طالبی
5 ماه قبل

سلام از بالا برای شما زیرمجموعه میخوره

امیرعلی طالبی
امیرعلی طالبی
پاسخ دادن به  miladmilan
5 ماه قبل

یعنی چی از بالا زیر مجموعه میگیره

امیرعلی طالبی
امیرعلی طالبی
پاسخ دادن به  miladmilan
5 ماه قبل

میشه واضح تر توضیح بدین

ابولفضل خالصی
ابولفضل خالصی
5 ماه قبل

سلام من دیروز قرارداد هوشمند ترون رو با آدرسی که داده اید ثبت کردم مدرک اون رو کجا ثبت کنم آقا میلاد یعنی عکس بگیرم و همینجا پست کنم یا اصلا نیازی نیست البته در صورت نیاز به زیر مجموعه انتظار همکاری دارم ممنون و مجدد از شما تشکر میکنم جدای از گسترش سایت خودتون خیلی به من و دیگر دوستانم کمک میکنید

miladmilan
مدیر
پاسخ دادن به  ابولفضل خالصی
5 ماه قبل

سلام نیازی نیست خیلی ممنونم از شما دوستان

ابولفضل خالصی
ابولفضل خالصی
5 ماه قبل

سلام من دیروز با ادرسی که داده بودین به قرارداد هوشمند ترون وصل شدم میشه چک کنید ممنون خواستم بدونم زیر مجموعه ها رو به آدرس رفرال خودم بفرستم یا آدرس شما رو بدهم

miladmilan
مدیر
پاسخ دادن به  ابولفضل خالصی
5 ماه قبل

سلام ممنون از شما به آدرس خود باید بفرستید

محمد تقی
محمد تقی
5 ماه قبل

کیف پول TronWallet

محمد تقی
محمد تقی
5 ماه قبل

سلام. میشه بگید چطوری وارد اکانت کیف پولم بشم؟

دکمه بازگشت به بالا
39
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x