انواع ارز دیجیتالمقالات آموزشی

ارز دیجیتال سیسکوین Syscoin با نماد SYS چیست؟

سیسکوین همه کاره

سیسکوین به انگلیسی Syscoin با نماد معاملاتی SYS یک شبکه جهانی مبتنی بر بلاک چین و یک پایگاه داده غیر متمرکز است. سیس کوین همچنین یک ارز دیجیتال، آلت کوین و یک توکن تجاری قابل استفاده است. سیسکوین بر روی یک فورک از پروتکل بیت کوین، براساس روش استخراج بیت کوین ایجاد شده است و یکی از امن ترین شبکه های حال حاضر جهان است.

سایت رسمی: syscoin.org

آینده سیسکوین Syscoin

ایده سیسکوین ابتدا در یک مقاله در سال 2014 مطرح شد که مواردی همچون ایجاد یک بازار غیر متمرکز، قراردادهای هوشمند و اسناد غیر متمرکز، صدور مجوز و انتقال و ذخیره داده ها و ذخیره سازی غیرمتمرکز آنها، به عنوان خدماتی است که پس از انتشار آن ارائه گردید.

هدف سیس کوین

این شبکه هدف اصلی ساتوشی ناکاموتو یعنی ایجاد بازار بر بلاک چین را تکمیل کرد، اما این همه کار نیست. سیس کوین انقلابی در ارز دیجیتال ایجاد کرده است که امکاناتی مانند انجام تراکنش ها با کارمزد نزدیک به صفر، سرعت باورنکردنی و زیر ساخت هایی برای امنیت کسب و کار و تجارت و داده ها را ارائه می دهد. سیسکوین صرفا در مورد پول و تجارت نیست بلکه توانایی جذب انواع مختلف کسب و کار را در زمینه بلاکچینی دارد. از سیستم eBay و Street Stores تا برنامه های پزشکی، بیمه و بازی، شبکه غیر متمرکز سیس کوین به نفع همه است.

سیستم OpenBazaar

OpenBazaar شبیه سیس کوین است، زیرا هر دو آنها یک بازار غیرمتمرکز را ارائه می دهند، هرچند OpenBazaar صرفا یک شبکه همتا به همتا است در حالیکه سیسکوین خدمات بیشتری را ارائه می دهد، زیرا سیسکوین بر روی بلوک چین خود عمل می کند که به دلیل انطباق با بازار، فضای بیشتری ارائه می دهد.

کیف پول

coinomi, holy transaction, agama, coin payments wallet

سیسکوین تنها برنامه ی بلوک چینی است که تمام ویژگی هایش را در کیف پول محلی خود ارائه می دهد. می توانید از سایت رسمی دانلود کنید.

صرافی برای خرید و فروش Syscoin

Binance, Bittrex, Poloniex, Livecoin, UPbit, Sistemkoin, LiteBit.eu, Tux Exchange, YoBit, Bittylicious

[votes: 0 Rating: 0]

کانال تلگرام بیگ والت
برچسب ها
SYS Syscoin آینده سیسکوین ارز دیجیتال سیسکوین استخراج سیسکوین خرید سیسکوین سیسکوین رایگان فروش سیسکوین قیمت سیسکوین کیف پول سیسکوین

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن