iraniantraders
umoforex

hushetalayi
dogeminers

invexpert
irandogebank
صرافی و اکسچنجر

صرافی بیترکس bittrex چیست؟

بیترکس bittrex صرافی با امنیت بالا

bittrex به فارسی بیترکس یا بیت‌رکس یکی از بزرگ ترین صرافی های ارز دیجیتال است این صرافی در حال حاضر بیشتر از 1500 ارز رمزنگاری‌ شده مختلف شامل جدیدترین ها و محبوب ترین ها را پشتیبانی می کند و همه روزه حجم بسیار بالایی از معاملات را انجام می دهد.
صرافی بیترکس دارای امنیت بسیار خوبی با تایید هویت دو مرحله ای است. کارمزدهای معاملاتی ۰.۲۵٪ از مبلغ خرید هر ارز است – و برداشت ها کاملا رایگان است.

آدرس اصلی سایت: https://bittrex.com

تاریخچه صرافی بیترکس bittrex

بیترکس bittrex در سال 2014 توسط بیل شیهارا (Bill Shihara)، ریکی لای (Richie Lai)، رامی کاواچ (Rami Kavach) و ریان هنتز (Rian Hentz) تاسیس شد و مکان آن نیز در سیاتل، واشنگتن‌ است. این تیم دارای بیش از پنجاه سال تجربه در زمینه‌ی امنیت و توسعه‌ برای شرکت‌هایی همچون مایکروسافت، آمازون، کوالیز و بلک‌بری می باشد.

بیترکس bittrex تحریم برای ایرانی ها

در ۲۰ مهر ۱۳۹۶،‌صرافی بیترکس bittrex که برای ایرانی ها قابل استفاده بود،‌ تمام مبالغ کاربران ایرانی رو بلوکه و آی پی ایران را مسدود کرد.
شرایط استفاده جدید بیترکس bittrex به طور مشخص به ساکنین پنج کشور کره شمالی، ایران، منطقه کریمه، سوریه  و کوبا کرده مسدود شده است. به علاوه، هر شخصی که به وسیله ایالات متحده مورد تحریم‌های اقتصادی قرار گرفته باشد، از دسترسی به این صرافی محروم خواهد شد.

ارزهای قابل استفاده بیترکس bittrex
invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

قانون سبز نظرات معتبر مانیتورینگ بیگ والت

کاربران گرامی برای این که نظرات مفید شما برای ما خیلی مهم است و می تواند روی تصمیم دوستان تاثیر داشته باشد پس ما از نظرات فیک و تخریب کننده پیشگیری می کنیم، شما طبق قانون جدید سایت مانیتورینگ بیگ والت باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را کامل وارد کنید تا بتوانید در سایت نظر بفرستید. همچنین از این پس می توانید مدارک برداشت های خود را در قسمت نظرات سایت ارسال کنید.

نظرات کاربران

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن