finllo

YESSS
wssavior

BSFinance.biz - 6500% AFTER 90 DAYS
dogeminers-biz

صرافی و اکسچنجر

صرافی کوین اکسچنج coinexchange چیست؟

صرافی ارزهای دیجیتال جدید

صرافی کوین اکسچنج به انگلیسی (coinexchange) یک صرافی ارز رمزگذاری شده واسطه‌ای برای خرید و فروش آلت کوین‌ ها است. در این مقاله به بررسی این صرافی میپردازیم، آیا این صرافی امن است؟ آیا ایرانی صرافی برای ایران مشکلی ندارد؟

سایت رسمی

صرافی کوین اکسچنج coinexchange

یکی از مزیت های جالب صرافی کوین اکسچنج این است که اگر شما به دنبال یک آلتکوین یا توکنی که زیاد معروف نیست می‌گردید، به احتمال زیاد آن واحد در کوین‌اکسچنج وجود خواهد داشت.

صرافی کوین اکسچنج یک صرافی برای میزبانی از ICOهای جدید است. اساسا وقتی یک پروژه ارز رمزگذاری شده جدید راه اندازی می‌شود، کوین‌ها یا توکن‌های آن پروژه در کوین‌اکسچنج قرار داده می‌شوند تا مردم روی آنها سرمایه‌گذاری کنند.

کارمزد صرافی coinexchange

صرافی کوین اکسچنج نسبت به خیلی از صرافی ها کارمزد کمتری دارد و این مقدار 0.15% از مبلغ خرید یا فروش کوین‌ها است. واریز ارز رمزگذاری شده رایگان است. صرافی کوین اکسچنج برای برداشت کارمزد زیادی را دریافت می کند و مقدار حداقل واریزی هم برای خیلی از ارزهای دیجیتال زیاد است.

آمار دقیق کارمزدها

بررسی صرافی coinexchange و مشکل با ایران

یکی از چند صرافی است که با ایران در حال حاضر مشکل ندارد و می توانید خیلی راحت ارزهای دیجیتالی خودتان رو از این سایت خرید و فروش کنید. ارزهای پایه این سایت بیت کوین، لایت کوین، داج‌کوین و… می باشد.

اکانت توییتر صرافی: https://twitter.com/CoinExchangeio

ارزهای لیست شده در صرافی

[تعداد: 1 امتیاز: 1]
تلگرام بیگ والت اینستاگرام بیگ والت

برچسب ها

میلاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ [email protected] آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤

نظرات کاربران

avatar
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن