بدون دسته بندی

صرافی کوین اکسچنج coinexchange چیست؟

صرافی ارزهای دیجیتال جدید

صرافی کوین اکسچنج به انگلیسی (coinexchange) یک صرافی ارز رمزگذاری شده واسطه‌ای برای خرید و فروش آلت کوین‌ ها است. در این مقاله به بررسی این صرافی میپردازیم، آیا این صرافی امن است؟ آیا ایرانی صرافی برای ایران مشکلی ندارد؟

سایت رسمی

صرافی کوین اکسچنج coinexchange

یکی از مزیت های جالب صرافی کوین اکسچنج این است که اگر شما به دنبال یک آلتکوین یا توکنی که زیاد معروف نیست می‌گردید، به احتمال زیاد آن واحد در کوین‌اکسچنج وجود خواهد داشت.

صرافی کوین اکسچنج یک صرافی برای میزبانی از ICOهای جدید است. اساسا وقتی یک پروژه ارز رمزگذاری شده جدید راه اندازی می‌شود، کوین‌ها یا توکن‌های آن پروژه در کوین‌اکسچنج قرار داده می‌شوند تا مردم روی آنها سرمایه‌گذاری کنند.

کارمزد صرافی coinexchange

صرافی کوین اکسچنج نسبت به خیلی از صرافی ها کارمزد کمتری دارد و این مقدار 0.15% از مبلغ خرید یا فروش کوین‌ها است. واریز ارز رمزگذاری شده رایگان است. صرافی کوین اکسچنج برای برداشت کارمزد زیادی را دریافت می کند و مقدار حداقل واریزی هم برای خیلی از ارزهای دیجیتال زیاد است.

آمار دقیق کارمزدها

بررسی صرافی coinexchange و مشکل با ایران

یکی از چند صرافی است که با ایران در حال حاضر مشکل ندارد و می توانید خیلی راحت ارزهای دیجیتالی خودتان رو از این سایت خرید و فروش کنید. ارزهای پایه این سایت بیت کوین، لایت کوین، داج‌کوین و… می باشد.

اکانت توییتر صرافی: https://twitter.com/CoinExchangeio

ارزهای لیست شده در صرافی

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x