اکسچنج و صرافی

صرافی Huobi تبدیل ارز دیجیتال با کارمزد کم

بررسی صرافی Huobi

Huobi یک صرافی ارز رمزنگاری شده در آسیاست و یکی از بزرگترین صرافی‌های ارز دیجیتال است که در آسیا فعالیت می‌کند. این صرافی از سال ۲۰۱۳ در حال خدمت به کاربران خود است. در ابتدا، صرافی از پکن، چین کار می‌کرد حتی اگر یک شرکت سنگاپوری باشد. در ابتدا، این فقط به بازار چین متمرکز شد، بعداً این سیستم عامل برخی تنظیمات را انجام داد و خدمات را به عنوان Huobi Global تقریباً در سراسر جهان ارائه داد. در کنار سایر ارزهای رمزپایه مشهور، صرافی ارز بومی خود Huobi Token را نیز بر روی سیستم عامل ارائه می‌دهد.

صرافی برای مدت طولانی در تجارت ارزهای رمزپایه است و در یکی از مبادلات اولیه در جهان نامگذاری شده است. Huobi از نام‌های شناخته شده در صنعت سرمایه‌گذاری خطرناک مانند سکویا سرمایه‌گذاری کرد. این سازمان برای اجرای فعالیتهای خود در بیش از ۱۳۰ کشور جهان بیش از ۱۳۰۰ نفر با استعداد را در سراسر جهان استخدام کرده است.

در این بررسی Huobi، ما در مورد این مبادله تحقیق خواهیم کرد، می‌فهمیم که آیا تجارت بی‌خطر است و ما حکم نهایی خود را به اشتراک خواهیم گذاشت. در پایان بررسی فضای لازم را برای تجربه خود با رتبه‌بندی به انتخاب خود پیدا خواهید کرد.

ثبت نام حساب کاربری در Huobi

ایجاد یک حساب معاملاتی چیز مهمی نیست، ظرف چند دقیقه انجام می‌شود. برای ایجاد حساب رایگان خود در Huobi می‌توانید مراحل ساده زیر را انجام دهید:

1- به وب سایت Huobi مراجعه کنید.
2- ملیت خود را از فهرست کشویی انتخاب کنید، آدرس ایمیل یا شماره تلفن خود و یک رمزعبور قوی وارد کنید،
با این شرایط موافقت می‌کنم.
3- روی دکمه ثبت نام را کلیک کنید.
4- با انجام مراحل ساده فوق، حساب معاملاتی شما به راحتی ایجاد می‌شود. برای تأیید حساب، یک کد از آدرس ایمیل رسمی شرکت در حساب ایمیل ثبت شده خود دریافت خواهید کرد. به سادگی کد را در قسمت مورد نیاز کپی و جایگذاری کنید تا حساب شما تأیید شود.

چگونه حساب خود را تأیید کنیم؟

پس از ایجاد یک حساب کاربری، می‌توانید خود را تأیید کنید. برای تأیید موفقیت‌آمیز حساب خود مراحل زیر را دنبال کنید:

1- وارد حساب کاربری خود شوید.
2- روی نماد نمایه خود که در گوشه سمت راست بالای صفحه قرار دارد کلیک کنید.
3- در منوی کشویی روی برگه تأیید کلیک کنید.
مشخصات شامل ملیت، شناسنامه صادر شده توسط دولت، نام و نام خانوادگی و عکس شناسنامه خود را که جزئیات 4- شما باید در قسمت مورد نیاز وارد کنید، پر کنید.
5- برای درخواست تأیید حساب خود، روی دکمه تأیید کلیک کنید.
ظرف ۲۴ ساعت پاسخی از Huobi درباره تأیید اعتبار خود دریافت خواهید کرد. این دوره مشخص نیست و به دلیل جلوگیری از روند تأیید، برای برخی از نمایه‌ها بیشتر طول می‌کشد. زمان پردازش مورد به مورد دیگر متفاوت است.

دو سطح تأیید در وب سایت وجود دارد

سطح ۱
سطح ۲
برای تأیید سطح ۱ فقط باید نام و نام خانوادگی قانونی، تاریخ تولد، شماره تلفن، آدرس محل سکونت و ۴ رقم آخر شماره تأمین اجتماعی خود را ارائه دهید.

برای تأیید حساب خود در سطح ۲، باید یک سلفی در دست داشته باشید که شناسنامه خود را در آن نگه دارید. تمام اطلاعاتی که ارائه می‌دهید در برابر سوابق عمومی تأیید می‌شود.

چگونه در Huobi تجارت کنیم؟

پس از ایجاد یک حساب، وقت آن است که از مبادله اولیه بازدید کنید. Huobi جفت‌سازی USDT، BTC و ETH را ارائه می‌دهد. چیزی بیش از ۴۰ جفت ارز USDT، حدود ۱۰۰ جفت BTC و تعداد مشابه جفت‌های ETH وجود دارد. این جفت‌ها با توجه به مدت زمانی که روی Huobi بوده‌اند و اینکه چنگال یک کوین موجود هستند، به دسته‌ها تقسیم می‌شوند. تمام قیمت‌های جفت را می‌توان از نظر جفت تجاری یا دلار آمریکا مشاهده کرد.

صفحه اصلی معاملات کاملاً جامع است و تمام جفت‌های تجاری موجود در سمت چپ در نوار کناری خود قرار دارند.

صفحه اصلی معاملات

یک نمودار شمعدانی تعاملی در سمت راست صفحه حاوی صفحه نمایش Trading است، بنابراین به شما امکان می‌دهد به طیف وسیعی از ابزارهای تجزیه و تحلیل فنی مانند باند‌های بولینگر، میانگین متحرک و غیره دسترسی داشته باشید.

نمودار شمعدانی

فرم‌های سفارش مستقیماً زیر نمودار است، به شما امکان خرید و فروش با سفارشات محدود یا سفارشات بازار را می‌دهد. در سمت راست این قیمت‌ها و سفارشات اخیر کوین انتخاب شده است.

قیمت ها و سفارشات

در زیر این ابزارها نمودار عمق بازار، تعداد معاملات در بازار و یک بخش بسیار مفید با جزئیات آمار شخصی هر کوین وجود دارد. این باعث می‌شود که ابزار مبادله Huobi در مقایسه با سایر صرافی‌ها مانند Binance واقعاً پاپ شود.

depth market

با یک نگاه، یک معامله‌گر بالقوه می‌تواند به کل عرضه کوین، عرضه در گردش، وب سایت، کاغذ سفید و غیره نگاهی بیندازد. این تنظیم با ارائه بیشتر اطلاعات کاربردی در یک جعبه مفید به طور مستقیم در صفحه مبادله، فاکتور تحقیق در مورد انجام تحقیقات خود را در تجارت ارز رمزپایه بسیار کاهش می‌دهد. این اطلاعات بیشتر در صفحه معرفی دارایی Huobi شرح داده شده است که با کلیک روی پیوند «راهنما» در پایین صفحه قابل دسترسی است.

معاملات خود را انجام دهید

Huobi پس از تأمین بودجه کیف پول خود با ارز رمزنگاری شده انتخابی، به شما این امکان را می‌دهد تا از طریق صفحه مبادله آن‌ها مستقیماً به بازارها بروید. دو نوع سفارش پشتیبانی – محدود و بازار است.

رابط‌های تجاری هر دو تا حد زیادی خود توضیحی هستند. قیمت‌ها با همسان‌سازی بالقوه و دلار آمریکا نمایش داده می‌شوند و مبلغ را می‌توان به صورت دستی وارد و یا با یک نوار لغزنده انتخاب کرد. نوار لغزنده ابزاری مخصوصاً مفید برای تجسم سهم موجودی کوین‌های فعلی شما است که قصد دارید در آن تجارت کنید. کشیدن نوار لغزنده تا انت‌ها به سمت راست نشان دهنده این است که شما تمام کار را انجام می‌دهید، با کشیدن آن در نیمه راه فرض می‌کنید نیمی از کوین های خود را به بازار می‌برید و غیره.

سایر گزینه های معاملاتی

علاوه بر رابط تجارت اصلی، Huobi دو سیستم عامل تجارت مکمل را ارائه می‌دهد.

HADAX

HADAX – Huobi Autonomous Digital Asset Exchange – معامله گران حرفه‌ای اجازه دسترسی به نسخه وحشی‌تر از بازار منظم ارزهای رمزپایه را می‌دهند. Huobi به طور مستقل ارزش سرمایه‌گذاری کوین ها و نشانه‌های ثبت شده برای تجارت در سیستم HADAX را تأیید نمی‌کند، همانطور که در سیستم عامل اصلی Huobi انجام می‌شود. کاربران HADAX به لیست نشانه‌ها رأی می‌دهند، سپس توسط HADAX تأیید می‌شوند. که معتبر و قانونی هستند. برای تبدیل شدن به یک کاربر HADAX، سرمایه گذاران باید حداقل استانداردهای سرمایه‌گذاری را داشته باشند زیرا خطر بیشتری در تجارت این کوین‌ها و توکن‌ها وجود دارد. اگر یک کوین یا رمز در سیستم عامل HADAX پذیرفته شود، این امکان را دارد که به عنوان یک کوین جدید در سایت اصلی تجارت Huobi ثبت شود، به شرطی که از استانداردهای سرمایه‌گذاری Huobi برخوردار باشد. برداشتن کوین از Huobi لزوماً به معنای حذف شدن آن از HADAX نیست.

OTC

بخش فرابورس Huobi به خریداران و فروشندگان بالقوه راهی برای جابجایی مقادیر زیادی کوین بدون قرار گرفتن در معرض بازار مبادلات متناوب ارائه می‌دهد. معامله گران مجاز می‌توانند در اینجا ثبت نام کنند و می‌توان با تطبیق مستقیم خریداران و فروشندگان به جای ایجاد سفارشات در بازار، لغزش را به حداقل رساند. معاملات ارز رمزنگاری شده معمولاً زمانی انجام می‌شود که اندازه خرید یا فروش به اندازه کافی بزرگ باشد و بتواند بازار را به خودی خود حرکت دهد یا اینکه زمان به یک فاکتور مهم تبدیل شود.

Margin Trading

Huobi همچنین معاملات حاشیه‌ای را ارائه می‌دهد. تجارت مارجین حیوانی متفاوت از مبادلات اساسی است. وجوهی که از کارگزار وام گرفته شده است برای تجارت ارز رمزنگاری شده استفاده می‌شود و ارز رمزپایه به عنوان وثیقه وام کارگزار است. موقعیت‌های بلند و کوتاه را می‌توان گرفت. این پتانسیل بزرگنمایی سود و زیان را دارد و بنابراین فقط برای بازرگانان حرفه‌ای باتجربه و آگاه توصیه می‌شود. معاملات حاشیه‌ای به سطحی از درک بازار نیاز دارد که به یک معامله‌گر اجازه می‌دهد چندین مرحله جلوتر برای آینده سکه یا رمز را ببیند. اقدامات اشتباه ممکن است بسیار پرهزینه باشد، اما در عین حال بسیار پردرآمد نیز باشد.

قبل از استفاده از بخش تجارت مارجین Huobi، یک قرارداد معامله وام اضافی وجود دارد که باید قبل از اقدام تأیید شود.

گزینه‌های معاملاتی Huobi واقعاً دامنه را از ساده تا پیچیده اجرا می‌کنند. یک بستر معاملاتی برای اکثر نیازها در دسترس است، خواه به حداقل رساندن لغزش در خریدهای بزرگ یا عکس‌های ماه ریسک در سکه‌های اثبات نشده باشد.

هزینه های huobi

با وجود انبوه گزینه‌های معاملاتی موجود، Huobi دارای یک سیستم کارمزد نسبتاً ساده است. در حال حاضر هزینه‌های سازنده و گیرنده تقریباً برای همه جفت‌های معاملاتی ۰.۲ درصد تعیین شده است.

هزینه سازندگان هنگام افزودن نقدینگی به دفتر سفارش Huobi از طریق یک سفارش محدود تحت آخرین قیمت تجارت خرید و بالاتر از آخرین قیمت تجارت فروش ارزیابی می‌شود. هزینه نقدینگی نیز به همین ترتیب ارزیابی می‌شود که نقدینگی از طریق حکمی که بر خلاف دستور داده شده از دفتر سفارش حذف می‌شود. هزینه‌ها همیشه از کل کوین‌های اجرا شده به ارزش کوین نهایی کسر می‌شوند. Huobi یک برنامه تخفیف هزینه تجارت VIP طبقه‌بندی ارائه داده است که می‌توان آن را با توکن بومی Huobi، HT خریداری کرد. این تخفیف‌ها از ۱۰ تا ۵۰ درصد است.

Huobi Token: رمز ارز بومی Huobi

Huobi مانند Binance’s BNB و Kucoin’s KCS، ارز رمزنگاری شده خود را دارد. HT را می‌توان از طریق صرافی خریداری کرد و به عنوان بخشی از برنامه‌های وفاداری و پاداش کاربر جدید ارائه می‌شود. HT در کل ۵۰۰ میلیون مورد عرضه دارد و Huobi به طور منظم بخشی خاص از سکه‌ها را پس می‌خرد تا به عنوان صندوق محافظت کاربر اضطراری عمل کند. از ماه می، HT با ۲.۶۷۹ دلار معامله شد.

Huobi امن است؟

Huobi حرفه‌ای بودن امنیت رمزنگاری را به سطح بالایی می‌رساند. گلدمن ساکس تیتان مالی جهانی در امنیت و کنترل ریسک مبادلات کمک می‌کند، در حالی که صرافی خود از رمز HT برای ایجاد یک صندوق امنیتی سرمایه گذار استفاده می‌کند. سیستم تجزیه و تحلیل ارزهای رمزنگاری شده برای جلوگیری از خرید و فروش کوین های بالقوه مخرب در سایت اصلی بورس طراحی شده است. علاوه بر این، Huobi از امنیت ذاتی ساختار ضد DDOS غیرمتمرکز و سخت شده بهره می‌برد.

تأیید شناسه مانند مجوز دو عاملی برای معاملات و برداشت‌ها در دسترس است. بیش از ۹۸ درصد سرمایه‌های سرمایه گذاران برای دفاع در برابر هک در سردخانه قرار می‌گیرند. از ماه مه ۲۰۱۸، Huobi قربانی تلاش‌های هک شده است، اما هیچ سرمایه‌ای از مشتری در این تلاش‌ها از بین نرفته است.

ارزش آن را دارد که کمی بیشتر در مورد صندوق امنیتی سرمایه گذار Huobi که کاملاً منحصر به فرد است، کاوش کنید، زیرا موجودیت آن به عنوان بازاری از تعهدات بورس برای باقی ماندن در بازار است.

Huobi با استفاده از ۲۰ درصد از هزینه‌های معامله‌ای که هر فصل جمع می‌کند، HT خود را پس می‌گیرد و آن‌ها را برای جبران خسارت کنار می‌گذارد. بعلاوه، Huobi ذخیره ۲۰.۰۰۰ BTC متعلق به سیستم عامل و ذخیره شده در یک آدرس مستقل را حفظ می‌کند. در صورت حمله فاجعه بورس، قرار است BTC آزاد شود تا زیان سرمایه گذاران را پوشش دهد. این مورد خساراتی را که در نتیجه هک یا تلاشهای فیشینگ بر روی تک تک کاربران رخ می‌دهد، شامل نمی‌شود، اما مبادله به طور کلی خود بیمه است. تخمین زده می‌شود که ذخیره ۲۰.۰۰۰ BTC ارزش بیشتری نسبت به کل ظرفیت کیف پول داغ صرافی داشته باشد، که در صورت هک ویرانگر – و بعید – امکان جابجایی فوری آن وجوه را فراهم می‌کند.

پشتیبانی مشتری Huobi

Huobi به داشتن بهترین خدمات به مشتری در فضای مبادله ارزهای رمزپایه افتخار می‌کند و بحث کردن در این ارزیابی دشوار است. مدل خدمات ۲۴/۷ مشتری آن نشانه‌ای از بازارهای سنتی است و اولین نمونه در نوع خود بود که اجرا شد. یک مدل ۲۴/۷ همچنین توانایی جهانی Huobi را نشان می‌دهد. فاصله جغرافیایی و زمانی از مقر Huobi مانعی برای دریافت خدمات مشتری نیست.

وب سایت شرکت دارای مکمل کاملی از بخشهای پرسش و پاسخ و راهنما است، البته توزیع شده توسط موضوع و سیستم عامل به جای اینکه در مرکز باشد. برای برخی از کاربران، این ممکن است راحت‌تر باشد، زیرا سوالات متداول و موضوعات راهنما محدود به عملکرد موجود است. با این حال، برای سایرین ممکن است ناامیدکننده جستجو در چندین سایت برای دریافت پاسخ به مجموعه سوالات غیر مرتبط باشد.

نتیجه گیری

برخی اطلاعات به دست آمده که حاکی از آن است که Huobi ممکن است حجم معاملات را جعل کرده باشد، که می‌توانید اطلاعات بیشتر را در اینجا بخوانید.

از نظر امنیت، Huobi در جهت دستیابی به همان سطح قابل احترام بودن بانک‌های سنتی و بورس سهام گام برمی دارد. Huobi نه تنها با دستگاه‌های امنیتی متمرکز خود در برابر هک‌های بالقوه محافظت می‌کند، بلکه به کاربران کمک می‌کند تا از طریق وجه استاندارد نسبتاً سخت گیرانه و مجوز دو عاملی از منابع مالی خود محافظت کنند. علاوه بر این، در صورت خرابی سیستم‌های امنیتی داخلی، از نظر فیزیکی پول را برای جبران خسارات احتمالی سرمایه گذاران کنار می‌گذارد. این یک ویژگی است که در فضای ارزهای رمزپایه تقریباً نادر است اما تقریباً برای بازارهای سنتی اجباری است. این به تنهایی Huobi را به یک ورودی خوب برای جو متوسط ​​به رمز ارز تبدیل می‌کند.

این واقعاً همان چیزی است که باعث می‌شود Huobi به بسته کل تجارت پیشرفته ارزهای رمزپایه نزدیک شود. سرمایه گذاران جدید می‌توانند با کمک و پشتیبانی موجود در هر مرحله، به یک پلت فرم تجارت گرافیکی با کاربرد آسان اعتماد کنند. دستان باتجربه‌تر می‌توانند شانس – و مهارت – خود را در بازار معاملات حاشیه‌ای یا غواصی در بیابان HADAX امتحان کنند. به نظر می‌رسد Huobi، فارغ از مهارت و تجربه، این کار را برای اکثر سرمایه گذاران دارد. فقط شرم‌آور است که در حال حاضر مجموعه عظیم سرمایه گذاران ایالات متحده نمی‌توانند از این پلتفرم استفاده کنند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x