exbonds
اخبار

ضرر 1 میلیارد دلاری تریدرها

تاثیرات بد کاهش قیمت ها بر تریدرها

روز گذشته در پی افت قیمت محسوس بیت کوین در آخرین روزهای هاوینگ تریدرها ضرری حدود یک میلیارد و دویست هزار دلار را متحمل شدند. کمتر کسی انتظار داشت که قیمت بیت کوین در نزدیکی های هاوینگ خود چنین کاهش غیر قابل تصوری را تجربه کند و همین امر موجب شده که بسیاری از تریدرها از ترید جدید دست بردارند.

کار سخت تریدرها:

در چند وقت اخیر بیت کوین و سایر آلت کوین ها روزهای خوبی را از لحاظ قیمتی تجربه نکرده اند و کسانی که تازه وارد این عرصه شده اند ضررهای بسیاری متحمل شده اند همچون کسانی که تریدرهای با تجربه ای هستند. اما هیچ گروهی در این موقعیت به اندازه تریدرها حتی تریدرهای حرفه ای و با تجربه متضرر نشدند مخصوصا تردرهایی که با استفاده از اهرم ترید انجام میدهند. اهرم به تریدرها این امکان را میدهد که برای انجام ترید بتوانند از صرافی وام بگیرند که در صورت شکست مشکلات آنها چندین برابر دیگران است.

جمع بندی:

در کل بخش تریدینگ یا معامله ارز دیجیتال کاری پر ریسک چه برای افراد تازه وارد چه برای افراد با تجربه است. یکی از نکاتی که در ترید کردن قابل توجه است این است که همه تریدرها در اوایل کارشان ضررهایی شاید سنگین را متحمل شوند. کسانی که تریدهای بی هدفه و تعداد بالا و بدن تجربه انجام میدهند بیشتر از همه متضرر خواهند شد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن