اسکم

فاست konstantinova هر 5 دقیقه ارز دیجیتال برداشت کنید.

15 تا 150 ساتوشی هر 5 دقیقه

اسکم (عدم پرداخت)

  • کلایم هر 5 دقیقه
  • واریز مستقیم به حساب فاست هاب
  • پشتیبانی از 14 ارز (Bitcoin، Litecoin، Dogecoin و…)
  • کمی پیچیده بودن مراحل کسب ارز
  • کمیسیون زیرمجموعه: 50%

کنستانتینوا یک فاست شگفت انگیز Cryptocurrency است. هم اکنون سکه رایگان خود را دریافت کنید! فاست konstantinova یک سایت با روش کار ساده می باشد. که شامل 14 ارز می باشد. با توجه به انتخاب ارز مورد نظر بعد از هر 5 دقیقه مقداری از ارز مورد انتخاب وارد کیف پول فاست هاب می شود. این سایت توسط ما تست شده و مشکلی برای دریافت ندارد.

آموزش ثبت نام فاست konstantinova

konstantinova.net

بعد از وارد شدن به سایت؛ در قسمت (Your Litecoin Address (FaucetHub آدرس ارز انتخابی (در اینجا لایت کوین) متصل به فاست هاب را وارد می کنیم.
در این سایت طی 2 مرحله لایت کوین دریافت می کنیم. ابتدا روی +868 Ltcs Bonus کلیک می کنیم. در صفحه بعد روی Next کلیک کرده و در صفحه جدید پس از حل ربات روی CONTINUE کلیک می کنیم.
در صفحه بعد، پس از چند ثانیه روی GET LINK کلیک می کنیم. در مرحله بعد با کلیک روی Login و حل ربات روی Claim کلیک می کنیم. در صفحه جدید با حل ربات روی Get reward کلیک می کنیم. تمام.

می خواهید بیشتر کسب کنید؟

شما کلایم سکه مورد علاقه خود را هر 5 دقیقه میتوانید انجام دهید. همچنین کمیسیون سخاوتمندانه ارجاع 50٪ دارد تا بتوانید هر بار که دوستانتان کلایم می کنند بیشتر دریافت کنید!

بیت کوین فاست چیست؟

یک سیستم پاداش به صورت یک وب سایت یا برنامه می باشد.
که پاداش ها را به صورت ساتوشی برای بازدیدکنندگان در ازای انجام کپچا یا وظیفه ای مطابق توضیحات می پردازد. همچنین فاست هایی وجود دارد که ارزهای رمز پایه جایگزین را پخش می کنند. پاداش ها در فواصل زمانی از پیش تعیین شده دریافت می شود. فاست ها معمولا مقداری از بیت کوین را به خود اختصاص می دهند. اما این مقدار به طور معمول با توجه به ارزش بیت کوین در نوسان است.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن