انواع روش کسب درآمدفاست

فاست tiggercoin کسب ساتوشی بدون زمان بندی

فاست tiggercoin یک سایت خوبی است برای کسب ساتوشی بدون هیچ زمان بندی. این سایت به درد کسانی می خورد که بیشتر وقت خود را روی کلایم کردن ارز های دیجیتالی می گذارند. این سایت هیچ زمان بندی ندارد و شما می توانید به راحتی پشت سر هم کسب ساتوشی کنید. در ادامه می توانید روش کار دقیق با این فاست رو یاد بگیرید.

بررسی فاست tiggercoin

حداکثر کلایم روزانه: نامحدود
واریز مستقیم به حساب: FaucetPanel
تعداد ساتوشی در هر کلایم: 4 ساتوشی
پشتیبانی از: bitcoin
پاداش زیرمجموعه: 40 درصد الی 160 درصد

راهنمای کار با فاست tiggercoin

ابتدا از طریق دکمه زیر وارد سایت میشویم:

حالا شما با زدن والت آدرس بیت کوین خود وارد سایت میشویم. حالا شما با زدن روی دکمه Get Bitcoin در سایت به بخش کلایم کردن میروید. هر کلایم مقدار 4 ساتوشی به شما میدهد. وقتی موجودی شما در سایت به بالا 5 ساتوشی رسید می توانید آن را به حساب FaucetPanel خود از طریق دکمه Withdraw واریز کنید. در قسمت Upgrade هم میتوانید حساب خود را در سایت ارتقا دهید تا ساتوشی بیشتری بابت هر کلایم به دست آورید و همچنین درصد بالاتری از زیرمجموعه. برای مثال بسته اول که رایگان است و 4 ساتوشی و 40 درصد پاداش زیرمجموعه است. بسته دوم 100 ساتوشی و 80 درصد پاداش زیرمجموعه. بسته سوم 500 ساتوشی و 160 درصد پاداش زیرمجموعه. لینک زیرمجموعه گیری خود را هم میتوانید از قسمت Referrals بگیرید.

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن