اخبار

فرصت درخشش بیت کوین با نرخ بهره منفی

بیت کوین بهترین جایگزین برای سرمایه گذاران

آمارها نشان می دهد که نرخ بهره منفی کنونی بازار می تواند همه نگاه ها را به سمت بیت کوین ببرد و بیت کوین را به بهترین گزینه برای سرمایه گذاران تبدیل کند. طبق گزارش Stack Funds اگر نرخ بهره در ایالات متحده آمریکا کاهش یابد سرمایه گذاران مجبور میشوند به دنبال راه های دیگری به جای سرمایه های فعلی خود باشند و این بهترین فرصت برای بیت کوین است که خیلی از سرمایه گذاران را به سمت خود بکشاند. بیت کوین به صورت اسکناس کاغذی یا سکه وجود ندارد و بر خلاف ارزهایی مثل دلار یا یورو هیچ بانک مرکزی یا دولتی از آن پشتیبانی نمی کند. تولید و توزیع بیت کوین در کنترل هیچ حکومت، گروه یا سازمانی نیست. سازوکاری مخفی در آن وجود ندارد و قوانین آن که به صورت کدهای برنامه نویسی است برای همه قابل مشاهده است.

تاثیر نرخ بهره منفی روی بازار:

وقتی نرخ بهره پایین یا منفی در اقتصاد حاکم باشد ، کار مدیران سرمایه گذاری را دشوار می کند زیرا تمام بازده کل دارایی های سنتی نیز پایین خواهد بود. این امر باعث می شود آنها به دنبال دارایی های جایگزین باشند که علی رغم شرایط اقتصادی حاکم ، باز هم بازده های جذابی را به همراه داشته باشند که بیت کوین بهترین جایگزین میتواند برای آن ها باشد.

مهم است که به خاطر داشته باشید که هیچ نرخ بهره واحدی در اقتصاد وجود ندارد ، بلکه تعداد بسیاری از آنها وجود دارد. نرخی که در این گزارش به آن اشاره شده است، نرخ صندوق های فدرال است. یک نرخ یک شبه که موسسات سپرده گذاری در ایالات متحده وام هایی به یکدیگر می دهند.

نرخ بهره منفی یعنی تضعیف اقتصاد:

از لحاظ تئوری ، نرخ بهره منفی وقتی اتفاق می افتد که یک بانک مرکزی برای تقویت اقتصاد تضعیف کننده نیاز داشته باشد.مردم و مشاغل به جای هزینه پول خود را نگه می دارند و نرخ سود منفی این اقدام را برعکس نگه داشتن این بانک در بانک ترغیب می کند.

مزیت مهم بیت کوین:

گاهی اوقات ارزهای واقعی در برابر بحران‌های بزرگ اقتصادی رفتاری بسیار آسیب پذیر از خود نشان می دهند. یک بحران اقتصادی در بازارهای مالی یا یک شوک به صنعت کافی است تا ارزش پول یا نرخ برابری آن را دستخوش تغییر کند. اما از آن جا که مقدار بیت کوین در جهان محدود است و از قوانین منحصر به خودش تبعیت می کند، نسبت به آسیب های رایج در بحث های اقتصادی و مالی مصون است.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x