کسب درآمد اینترنتی

فروتل سيستم كسب درآمد و فروشگاه اینترنتی رایگان شما

فروتل یک سرویس خرید پستی، همکاری در فروش، فروشگاه ساز رایگان و فروش اینترنتی است.

فروتل frotel یک سیستم چند‌منظوره فروش و بازاریابی تحت‌وب است که امکانات مختلفی را برای کسب درآمد آنلاین در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این سایت یک سرویس خرید پستی، همکاری در فروش، فروشگاه ساز رایگان و فروش اینترنتی است.

کسب درآمد از سیستم فروتل

اگر قصد داريد فروش حرفه ای و سراسری را تجربه كنيد و هر خدمت يا كالايی ارائه می كنيد و در هر صنفی فعاليت داريد، فروتل جهت توسعه كسب و كار شما در سراسر ايران در خدمت شماست. فروتل از كوچكترين کار در منزل تا بزرگترين شركتها و سازمانها را مي تواند از لحاظ درآمدی متحول كند و با فروتل برا‌حتي مي توانيد در فروش و كسب و كار‌خود جهش ايجاد كنيد و درآمد شغلي خود را بسادگي ارتقاء دهيد و يا شغل‌هاي جديدي راه اندازي نمائيد.

خدمات شرکت فروتل frotel

در تبلیغات و بازاریابی و فروش سراسری، ايجاد دفاتر شما در سراسر ايران، مدیریت سفارشات، حمل و نقل سراسري، پرداخت آنلاین، دریافت وجه از مشتری پس از تحویل كا‌لا در مقصد در سراسر ايران (COD)، مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، ايجاد حراجی، بن تخفیف، بازاریابی تلويزيوني، روزنامه اي، بازاريابي حضوري و پیامکی، ایمیلی، فکسی، بازاریابی هدفمند و… فروتل در خدمت کسب و کار شماست. شبكه تبليغات فروتل متشكل از بزرگترين تا كوچكترين رسانه هاي تبليغاتي ايران است كه بصورت مستقيم با شما ارتباط برقرار مي كنند و خدماتشان را در اختيار شما مي گذارند و صدها هزار بازارياب عضو فروتل و امكانات قدرتمند شبكه فروتل نيز در خدمت هستند.

با عضويت در فروتل در مرحله اول شما به كل رسانه هاي تبليغاتي ايران دسترسي مستقيم پيدا مي كنيد و ثبت و اجراي هر نوع تبليغ و در هر جاي ايران برا‌حتي در دسترس شما قرار مي گيرد. اگر می خواهید خدمات و يا کالاي (حقيقي و مجازي) خود را در ايران و به صورت گسترده معرفی و بفروش برسانيد و یا اگر مایل هستید در خارج از اینترنت و يا روي اينترنت به صورت گسترده یا محلی بفروشید بدون اینکه لازم باشد از روی صندلی کار خود بلند شوید فروتل در خدمت کسب و کار شماست.

شرکت فروتل با بیش از ده سال سابقه در زمینه بازاریابی و فروش و کسب مقام نخست برترین شرکت ارائه دهنده خدمات فروش پستی ایران در دو سال گذشته در خدمت کسب و کار شماست و با هر سطح تحصيلات و سرمايه اوليه به سادگي مي توانيد عضو شبكه تجارت فروتل شويد و از خدمات مختلف تجارت الكترونيك و فروش حرفه اي بهره ببريد و شغل خود را ايجاد كنيد و يا شغل خود را توسعه و ارتقاء دهيد.

مراحل ثبت نام و کسب درآمد بعنوان همکار و فروشنده:

همکاران فروتل از شروع عضويت تا همكاري در فروش محصولات و خدمات مجاز این فروشندگان از هر روشی که توانایی آن را دارند و به ازای عضويت و فروش پورسانت دریافت می نمایند و با ضمانت فروتل به صورت منظم چند بار در ماه حقوق خود را دريافت مي نمايند، فروتل حتي از جزئي ترين اطلاعات جمع آوري شده براي همكاران خود درآمد در نظر گرفته است و حتي اگر فروشنده اي عضو نشود و فروشي هم انجام ندهد، شما از جمع آوري اطلاعات درآمد 20 ساله و مناسبي خواهيد داشت. از معرفي و عضويت ساير همكاران و بازاريابها نيز براي شما درآمد دائمي در نظر گرفته شده است و تنوع درآمدها براي شما زياد است و به مرور با كارهاي مختلف و درآمدهاي متنوع خود در فروتل آشنا خواهيد شد.

کسب درآمد از ثبت نام اصناف
کسب درآمد از انتشار اپلیکیشن
بازاریابی و فروش محصولات
محصولات پیامکی
تبلیغات متنی
بنرهای تبلیغاتی
تبلیغات ماتریسی
لینک باکس های پولساز
لینک های طلائی
تبلیغات پاپ آپ
تبلیغات شناور
تبلیغات تلگرامی
باکس طلائی دعوت از دوستان
همکاری خارج از اینترنت
فروشگاه ساز تبلیغاتی

عمده ترين زمينه هاي همکاری در فروتل شامل درآمد به ازای عضویت فروشنده، درآمد از جمع آوري و ذخيره اطلاعات،عضویت همکار تبلیغاتی و نمايندگي فروتل و يا همکاری با نمایندگان فروتل و كار در دفاتر نمایندگی سراسر کشور و كسب درآمد از فروش محصولات و …. می باشد که هر کدام به تنهایی هم می تواند منبع درآمدی مناسب برای همکاران باشد. هیچگونه درآمد حلالی بدون تلاش توام با فکر ایجاد نمی گردد، فروتل از شما دعوت می نماید تا با ثبت نام در بخش همکاران فروتل فعالیت خود را در بخشهای مختلف آن شروع کرده و شغلی دائمی و پردرآمد و البته لذت بخش را تجربه نمایید.

مراحل ثبت نام بعنوان همکار:

 1. تکمیل فرم ثبت نام آنلاین
 2. ورود همکار به میزکار خود در بخش ورود همکار و شروع فعالیت

مراحل ثبت نام بعنوان فروشنده:

 1. ثبت نام آنلاین به صورت رایگان در فروتل
 2. فعال سازی خودكار سطح اول (درگاه تبليغات ايران) و استفاده از امكانات و خدمات گسترده درگاه تبلیغات
 3. ایران ارتقاء سطح پنل موقت (از درگاه تبلیغات ایران به پنل جامع فروشندگی و تبلیغاتی): در صورت تمایل می توانید از داخل پنل موقت اقدام به ارتقاء پنل نمایید و به سرعت کالا و خدمات خود را در سراسر ایران با کمک سیستم گسترده تبلیغات و فروش فروتل به فروش رسانید و از ده ها امکانات بی نظیر و منحصر به فرد تبلیغات و فروش و حمل بهره مند شوید.
 4. دريافت سایت حرفه ای فروشگاهی (رايگان) در کمتر از 48 ساعت

ارائه خدمات فروتل به فروشنده

به صورت خودكار محصولات به فروش میروند و شما آنها را آماده می‌کنید و پست از شما تحويل می‌گیرد و به دست مشتريان مي رساند و مبلغ آن به دو صورت: (پرداخت پس از تحويل) يا (پرداخت آنلاين) دريافت مي‌گردد.

 1. فروش سراسري پستي شامل جمع آوري و توزيع سراسري سفارشات و دريافت وجه پس از تحويل و يا دريافت آنلاين وجه از مشتري
 2. سيستم تبليغاتي فروتل كه بيش از 15 هزار بازارياب داشته و بر اساس پورسانتي كه فروشنده تعيين مي نمايد در فروش محصولات همكاري مي نمايد كه به پنل پستي فروشنده متصل است
 3. سايت فروشگاهي با دامنه اختصاصي فروشنده به صورت نامحدود (رايگان)
 4. سيستم تبليغاتي اختصاصي رايگان (مشاركت در فروش) كه مي توانيد شخصاً بازارياب اختصاصي جذب كرده كه در ساير سيستمها حدود 400‌ هزار تومان هزينه داريد و در فروتل رايگان بوده و بر روي فروشگاه ساز رايگان فروتل نصب مي باشد و مي توانيد آنرا به سيستم تبليغاتي همكاري در فروش مجهز كنيد، واريزي حقوق بازارياب‌ها دو مرتبه در هفته توسط فروتل انجام مي گيرد كه باعث جلب اطمينان آنها مي گردد.
 5. تاييد تلفني سفارشات براي اطمينان از صحت سفارشات و جلوگيري از برگشت شدن آن (تسويه حساب سريع)
 6. پنل فروش پستي با امكانات گوناگون و بسيار كامل كه كاربردي راحت دارد.
 7. پشتيباني قدرتمند و دائمي از فروشندگان
 8. آموزش تخصصي روشهاي بازاريابي و تبليغات اينترنتي به صورت رايگان
 9. به تمام اعضاي فعال بصورت رايگان دامين و سايت فروشگاهي حرفه اي هديه مي دهد.

آیا تضمینی برای فروش حتمی در فروتل وجود دارد؟

اين تصور صحيح نمي باشد كه هر كالايي را مي توان در سيستم فروش پستي به صورت قطعي بفروش رساند و نمي توان تضميني براي فروش هر كالايي داد، فضاي خريد و فروش پستي همانند بازار فيزكي مي باشد كه علاوه بر تبليغ و بازاريابي، خود محصول و نحوه ي معرفي آن نقش مهمي در ميزان فروش آن دارد و اگر فروشنده محصولات پرفروش با مشخصات جذاب مانند توضيحات، عكس و پورسانت مناسب وارد نمايد شانس فروش بالاتري خواهد داشت.
هزينه اوليه سيستم بسيار پايين مي باشد و فروشنده از اين بابت متضرر نخواهد شد و هزينه ها در حدي است كه فروشنده اگر بخواهد سايت فروشگاهي داشته باشد با اين هزينه هم مي تواند سايت فروشگاهي داشته باشد و هم سيستم فروش پستي و سيستم تبليغاتي و خدمات گسترده ي ديگري را دريافت مي كند.

هزينه هاي فروش در سيستم فروش پستی فروتل

بابت يك‌سال استفاده از خدمات مختلف فروتل 76 هزار تومان حق عضويت دريافت مي‌گردد – پست نيز بابت يك‌سال 54 هزار تومان دريافت مي نمايد كه جمعا حق عضويت سالانه فروش پستي 130 هزار تومان مي باشد.

 • كارمزد فروتل 4% از فروش مي باشد.
 • هزينه هاي جانبي مانند هزينه بسته بندي، پرينتر، كاغذ مي باشد
 • بين 100 الي 200 تومان هزينه تاييد تلفني و جمع آوري سفارشات
 • هزينه ارسال سفارشات بر‌گشتي
  در صورتي‌كه پرداخت پس از تحويل كه پس از كسر بيش از 40% از هزينه ارسال دريافت مي شود
  اگر مبلغ سفارش به صورت آنلاين دريافت شده باشد هزينه برگشت از خريدار دريافت مي شود (حدود 5 الي 10% سفارشات برگشت مي شود).

توجه: كه فقط در فروتل هزينه ارسال سفارشات برگشتي پس از كسر خدمات COD (پرداخت وجه پس از تحويل) محاسبه و دريافت مي شود كه بيش از 40 درصد هرينه ارسال را شامل مي شود و هزينه هاي فروشنده را بسيار كاهش مي دهد و در مجموع مبلغ زيادي مي شود كه ساير شركتها به عنوان جريمه از فروشنده دريافت مي كنند.

روشهای کسب درآمد

در این قسمت 11 روش کسب درآمد را میزاریم تا شما بتوانید براحتی کسب درآمد کنید:

کسب درآمد از ثبت نام اصناف

ورود اطلاعات اصناف از این بخش انجام می گردد و با ثبت اطلاعات هر صنفی بلافاصله پیامکی برایشان ارسال شده و نام کاربری و رمز عبور درگاه تبلیغات ارسال می گردد که از دو طریق برای همکاران درآمدزایی ایجاد می کند:
اطلاعات اصناف هر چه كامل‌تر و دقيق‌تر وارد شود، درآمد شما بيشتر خواهد بود ولي اگر اطلاعات سوخته و اشتباه وارد شود پنل مسدود خواهد شد و درآمدي نخواهيد داشت.

 1. هر گونه تبليغاتي كه روي تلفن يا ايميل يا موبايل يا فكس اين اصناف انجام شود حداقل تا 10 سال به صورت پيوسته براي شما درآمد خواهد داشت. يعني شما يكبار جمع آوري و ثبت اطلاعات اصناف را انجام مي دهيد و تا چندين سال از اين‌كار درآمد كسب مي كنيد.
 2. همچنين هر يك از اين اصناف اگر پنل خود را ارتقاء دهند به شما 25 هزار تومان پرداخت مي شود كه اگر با دفاتر نمايندگي فروتل همكاري داشته باشيد اين مبلغ دوبرابر مي شود و 50 هزار تومان بابت هر صنف به شما پرداخت خواهد شد.
 3. جدا از درآمدهاي فوق، همزمان با مراجعه و و‌يزيت اصناف، شما مي توانيد برنامه درگاه تبليغات ايران را به ايشان بدهيد و در درآمد ميليوني فروش تبليغات و محصولات ايران سهيم شويد كه درآمد شما در اينصورت با كمترين زحمت، چندين برابر مي شود.
 4. اطلاعات جمع آوري شده شما در همكاري با دفاتر فروتل بعداً به دفعات زياد براي شما كاربرد خواهد داشت و درآمدهاي متنوع ديگري خواهيد داشت كه در اين مورد از نمايند‌گي فروتل در شهر خود مي توانيد سؤال نمائيد.

کسب درآمد از انتشار اپلیکیشن

 1. نرم افزار درگاه تبلیغات در بردارنده تمامی رسانه های تبلیغاتی ایران است که بر روی موبایل قابل نصب می باشد.
 2. این نرم افزار امکان سفارش گیری تبلیغاتی را داشته و پورسانت های مناسبی برای بازاریاب تعیین شده است.
 3. شناسه بازاریابی شما بر روی نرم افزاری که از پنل خودتان دریافت می کنید تنظیم می باشد.
 4. پس از دریافت فایل نصبی نرم افزار درگاه تبلیغات می توانید آنرا در اختیار دیگران قرار داده تا بر روی گوشی خود نصب و استفاده نمایند.
 5. هر سفارش تبلیغی که از این طریق توسط این افراد جذب می شود پورسانت آن به شما تعلق می گیرد.

کسب درآمد از محصولات

اصلی ترین روش همکاری و دریافت پورسانت می باشد که بازاریاب با جذب سفارش برای محصولات پورسانت دار پس از وصول شدن محصولات پورسانت تعیین شده را دریافت می نمایند.

جستجو: پرکاربردترین بخش استفاده از جستجو برای یافتن محصولات مدنظر بازاریاب است که با کلیک بر روی جستجوی پیشرفته می توانید بر اساس بخشهای مختلف محصولات را لیست نمایید.
شناسه محصول: عددی منحصر به فرد برای هر محصول است که با داشتن آن به سرعت می توانید محصول را پیدا نمایید.
محصولات ویژه: هر فروشنده می تواند 10 محصول خود را ویژه نماید.
نوع محصول: محصول می تواند فیزیکی، خدمات، فایل مجازی و تبلیغاتی باشد.
انتخاب گروه خاص: با توجه به گستردگی دسته بندی ها با جستجو در بخش انتخاب گروه خاص می تواند جستجوی خود را محدودتر نمایید.

اجزاء محصول:

لینک خرید محصول: لینک خرید به سبد خرید کالا متصل است که شناسه بازاریاب در آن مقابل عبارت bz قرار گرفته ست و بدون هیچگونه تغییری به عنوان دکمه یا لینک خرید در پایین و بالا و میان توضیحات محصولات در سایت یا وبلاگ خود بایستی قرار دهید و مشتری با کلیک بر روی این لینک وارد سبد خرید شده و اطلاعات آدرس و مشخصات خود را ثبت کرده و نهایتا شناسه فاکتور جهت رهگیری دریافت می کند که مشتری می تواند روش ارسال و روش پرداخت را در این مرحله تعیین نماید.
توضیحات محصول: با کلیک بر روی اسم کالا و یا دکمه لینک توضیحات می توانید اطلاعات و توضیحات هر محصول را مشاهده کنید، دقت نمایید لینک توضیحات محصولات نیز اختصاصی شماست یعنی داخل این لینک که در بالای صفحه مرورگر در خط آدرس سایت نمایش داده میشود نیز شناسه بازاریابی شما مقابل bz قرار گرفته و می توانید از لینک توضیحات نیز در سایت خود برای بازاریابی استفاده نمایید و یا توضیحات داخل صفحه توضیحات را کپی و در سایت یا وبلاگ خود قرار دهید.

تبلیغات متنی

با استفاده از این امکان می توانید مانند لینکدونی لیستی از محصولات را در بخشی از سایتتان به نمایش بگذارید.
کد دریافتی را در کد قالب سایت یا وبلاگ یا در حالت کد ویرایشگر ورود پست جدید وارد نمایید تا لیست لینک در سایت شما ظاهر شود و مشتری با کلیک بر روی هر محصولی از لینک بازاریابی شما خرید را انجام داده و پورسانت سفارشات وصولی به حساب شما واریز می گردد.

محصولات بازاریابی:‌ در این بخش میتوانید محصولات تصادفی را بر اساس فیلتر ها دریافت نمایید.
محصولات انتخابی: در این بخش شما میتوانید محصولات را با توجه به شناسه محصول که در لیست محصولات درج شده است انتخاب کرده و از آن های خروجی به صورت تبلیغات متنی بگیرید.

بنرهای تبلیغاتی

یکی از بهترین روش های تبلیغات و افزایش سود حاصل از فروش محصولات، درج بنرهای تبلیغاتی محصولات در سایت میباشد. از طریق این بخش میتوانید بنرهای محصولات تبلیغاتی را در سایت خود قرار دهید و کسب درآمد کنید.
یکی از پرکاربردترین ابزارهای تبلیغ و معرفی محصولات که توسط بازاریابها استفاده می شود تبلیغ محصول به صورت بنر می باشد که به دلیل جذابیت آن در سایت احتمال جلب نظر بازدیدکننده سایت و خرید را بسیار افزایش می دهد.
همانند بخش تبلیغات متنی است و خروجی آن بنر محصولات است که با فیلترهای مختلفی می توانید بنرها با سایز ها مختلف را لیست نمایید، که بایستی سایز مدنظر خود را انتخاب کنید و با تعیین نوع محصول و میزان پورسانت و … کد را دریافت کنید و در کد قالب سایت یا وبلاگ و ایمیل یا در ویرایشگر پست جدید که درحالت کد قرار گرفته وارد کنید تا حالت گرافیکی آن در سایت یا وبلاگ شما ظاهر شود.
در صورتی‌که بخواهید برای محصول یا محصولات خاصی این خروجی را دریافت کنید از بخش محصولات انتخاب استفاده نمایید.

تبلیغات ماتریسی

تبلیغات ماتریسی به شکل خاصی از خروجی محصولات گفته میشود که باکس ها به صورت مستطیلی چینش شده و یک فروشگاه کوچک را به شما ارائه میدهند. از آنجایی که در این نوع از خروجی، عکس، قیمت و عنوان محصولات همواره در نظر بازدیدکننده قرار دارد میتواند بیشترین بازدهی را برای همکاران عزیز داشته باشد.
یکی از پرکاربردترین بخشها در پنل بازاریابی است که می توانید خروجی محصولات را به صورت جدولی (ماتریسی) دریافت نمایید که پس از تنظیم نوع محصولات و تنظیم تعداد سطر و ستون و اندازه های آن می توانید خروجی را دریافت کنید که پیش نمایشی از آنرا در پایین کد مربوطه نمایش می دهد و شما بایستی کد مربوطه را کپی کرده و در کد قالب سایت یا وبلاگ یا در بخشی که کد در کنترل پنل سایت یا وبلاگ قبول می کند وارد کنید تا نمایش ماتریسی محصولات مربوطه در سایت یا وبلاگتان نمایش داده می شود.
در پست جدید یا ایمیل هم می توانید این کد را قرار دهید، کافیست ویرایشگر ورود پست جدید یا ایمیل را در حالت کد قرار دهید که با زدن دکمه HTML یا علامت در نوار ابزار ویرایشگر در حالت کد قرار گرفته و می توانید کد را قرار دهید و ذخیره نمایید که در حالت گرافیکی سایت نمایش ماتریسی محصولات ظاهر می شود.
از بخش محصولات انتخابی هم می توانید خروجی محصولات مدنظرتان را با وارد کردن شناسه محصولات مربوطه را دریافت نمایید که از بخش محصولات می توانید شناسه محصولات را دریافت نمایید.

ساخت لینک باکس اختصاصی و درآمدزا

این بخش نیز مشابه سایر روشهای کسب درآمد می توانید خروجی برای لینک باکس دریافت کنید و در کد قالب وبلاگ یا سایت خود قرار دهید تا نمایش جدولی لینکها را به همراه قیمت آن نمایش دهد.
می توانید نوع محصول و شیوه نمایش و رنگ بندی آنرا مشخص نمایید و خروجی بگیرید و در کد قالب یا پست جدید قرار دهید.

لینک های طلايی جذب فروشنده و بازاریاب

علاوه بر فروش محصولات و دریافت پورسانت تعیین شده با استفاده از این بخش می توانید با معرفی سیستم بازاریابی و فروش فروتل به فروشندگان و بازاریابهای، پورسانت تعیین شده را دریافت نمایید.
لینکهای طلایی شناسه بازاریابی شما را داشته و هر ثبت نامی از طریق این لینکها انجام گردد شما معرف آن ثبت می شوید و پورسانت تعیین شده واریز می گردد.
دو نوع لینک طلایی وجود دارد که برای جذب فروشنده و همکار بازاریاب استفاده می شود.
لینک طلائی جذب و ثبت نام فروشنده: فروتل سیستم گسترده بازاریابی، فروش، حمل و نقل، درگاه آنلاین و سرویس پرداخت در محل با امکانات متعدد را به فروشندگان ارائه می دهد که شما می توانید با معرفی این خدمات به فروشندگان از طریق لینک طلایی جذب فروشنده آنها را به عضویت سیستم درآورید و پورسانت اعلام شده را دریافت نمایید. اگر شما با دفتر نمایندگی فروتل در شهر خود همکاری داشته باشید به ازای جذب هر فروشنده
مبلغ 50 هزار تومان به حساب شما واریز خواهد شد. در غیر اینصورت به ازای هر جذب فروشنده مبلغ 25 هزار تومان برای شما واریز خواهد شد.
لینک طلائی جذب و ثبت نام همکار(بازاریاب): می توانید با معرفی سیستم بازاریابی فروتل به دوستان و آشنایان و افرادی که علاقه مند به عضویت و کسب درآمد در سیستم بازاریابی فروتل باشند را دعوت نمایید تا از طریق لینک طلایی جذب همکار شما ثبت نام نمایند و این لینک شناسه بازاریابی شما را داشته و شما معرف این افراد ثبت می شوید و درصد تعیین شده از پورسانت حاصل از فروش این افراد که توسط شما تعیین شده و عددی بین 1 تا 20 درصد می تواند باشد پس از وصولی سفارش به شما تعلق می گیرد. در این حالت شما بصورت دائمی درصدی از درآمد سفارشات بازاریاب های زیر مجموعه خود سهیم خواهید شد. تعیین میزان این درصد توسط شما از بخش تعیین درصد سهم معرفی قابل تنظیم است.

محصولات بازاریابی به صورت پاپ آپ

در این بخش شما میتوانید محصولاتی را که در لیست بازاریابی قرار گرفته اند را با توجه به فیلتر ها انتخاب کرده و از آن خروجی پاپ آپ بگیرید.
پاپ آپ یکی از پرکاربردترین امکانات بازاریابی در حال حاضر است که بازاریابها استفاده زیادی از آن در فروش محصولات پورسانت دار و کسب درآمد می نمایند.
با قراردادن این کد در قالب صفحات سایت یا وبلاگتان، با باز کردن آن پاپ آپ نیز باز می شود و خریدی از آن انجام گردد پورسانت آن برای شما لحاظ می گردد.

دو نوع تنظیم کلی در بخش پاپ آپ وجود دارد:
صفحه اصلی فروشگاه: با تنظیم صفحه ی اول فروشگاه اختصاصی شما و یا فروتل آدرس سایت مربوطه به صورت پاپ آپ باز خواهد کرد و خرید از آن برای شما پورسانت خواهد شد.
لیست علاقه مندی ها: یکی از بخشهای پر کاربرد سیستم لیست علاقه مندی های شماست که می توانید از بخش محصولات در ستون آخر مشخص کنید چه محصولات مورد علاقه شما برای بازاریابی است و در بخشهای مختلف مانند پاپ آپ در بخشی که مخصوص خروجی بر اساس انتخاب و علاقه مندی شماست این محصولات صرفا این در خروجی دریافتی شما قرار می گیرد و بر روی فروش آنها متمرکز می شوید که به مراتب بهتر از بازاریابی تصادفی و عمومی محصولات است که می توانید بر روی زمینه خاصی یا محصولات پرفروش یا فروشنده خاصی تمرکز کنید.

باکس طلائی دعوت از دوستان

که شما می توانید با وارد کردن ایمیل و کلیک بر روی ارسال، دعوتنامه برای دیگران ایمیل نمایید که با عضویت آنها، شما در پورسانت حاصل از فروش سهیم خواهید بود. در این صفحه دو نوع کد مربوط به باکس طلایی دعوت از دوستان در اختیار شما قرار دارد که از این طریق می توانید در سایت یا وبلاگتان این امکان را اضافه نمایید تا بازدیدکننده سایت شما بتواند دوستان و آشنایان خود را به عضویت در سیستم همکاری دعوت نمایند و شما معرف آنها خواهید بود و درصد تعیین شده توسط شما از پورسانت حاصل از فروش به شما تعلق می گیرد.

همکاری حضوری و خارج از اینترنت

فروتل در سراسر ایران نمایندگی انحصاری در زمینه تبلیغات و لجستیک دارد و مجموعه خدمات توسط این نمایندگی ها در شهرهای مختلف ارائه می شود از جمله این خدمات:
درگاه تبلیغات: تمامی رسانه ها از صدا سیما و بیلبوردهای شهری تا پخش تراکت و روزانه و مجلات و هر رسانه دیداری و شنیداری بواسطه نمایندگان هر شهر در درگاه تبلیغات ثبت و سفارش گیری و پیگیری و اجرا می شود که در نرم افزار تحت اندروید درگاه تبلیغ نیز قابل دسترس و ثبت نام است.
لجستیک: شامل انبار داری، بسته بندی، ارسال محصولات فروشندگان به صورت روزانه که حوزه فعالیتی بسیار گسترده و پردرآمدی می باشد و همکاران در هر شهر می توانند اطلاعات تماس نماینده فروتل در هر شهر را از این بخش مشاهده و جهت همکاری با آنها در تماس باشند.

تسويه حساب با فروشنده

در فروتل سريعترين نحوه ي تسويه حساب انجام مي گردد.
دو مرتبه تسويه حساب در هفته (يكشنبه و چهار شنبه هر هفته) كه شامل 100% سفارشات توز‌يع و وصول شده
تا سقف 70% علي الحساب سفارشات ارسال شده. 
سفارشات COD(كه مبلغ آنها هنوز دريا‌فت نشده) 100% سفارشاتي كه مبلغ آنها آنلاين پرداخت شده است و يا تضمين تسويه 10 روزه سفارشات ارسالي براي فروشندگان پرفروش كه اين مبالغ در هر مرتبه واريز به حساب فروشنده واريز مي گردد.
نكته مهم: وضعيت هاي سفارشات به لحظه مي باشد كه باعث تسويه حساب سريع مي باشد كه به محض واريز به حساب توسط پست به حساب فروشنده اضافه شده و در اولين واريز كه كمتر از 3 روز است به حساب فروشنده واريز مي شود.
شرايط تسويه حساب و پيش پرداختها در فروتل متناسب با ميزان فروش فروشندگان و كار‌مزد آنها قابل تغيير و مذاكره مي باشد و شرايط بسيار ويژه اي به فروشندگان پرفروش ارائه مي شود.

مجموع درآمد بازاریابی شما که حاصل جمع موارد زیر است:

 • جمع پورسانت سفارشات وصولی تسویه نشده
 • پورسانت حاصل از جذب فروشنده
 • درصد پورسانت افراد معرفی شده
 • پورسانت تبلیغات ارسالی برای اصناف ثبت نام شده توسط شما

زمان واریزی به حساب بانکی شما:
در صورتی‌که شماره حساب بانک ملی 13 رقمی خود را به پشتیبانی مالی اعلام کرده باشید یکشنبه و چهارشنبه ها به صورت خودکار واریز می گردد و اگر شماره کارت 16 رقمی سایر بانکها اعلام شده باشد ماهی یک مرتبه بنا به درخواست شما از بخش پشتیبانی مالی پنل واریز می گردد.

حداقل مبلغ واریز:

 • در واریزی اول باید حداقل 20 هزار تومان درآمد کسب کرده باشید که بهمراه 5 هزار تومان هدیه ثبت نام همکاری شما قابل واریز خواهد شد.
 • در وارایز‌ی های بعدی حداقل به 10 هزار تومان برسد واریز می گردد که می توانید درخواست دهید به هر مبلغ کمتری هم برسد در واریزی های بعدی تسویه شود.

سقف واریزی وجود ندارد و هر مبلغی که درآمد کسب کرده باشید به حساب شما واریز می گردد.

شارژ پنل

در این بخش شما میتوانید پنل کاربری خود را شارژ کرده و از امکاناتی نظیر تبلیغات ایمیلی و … استفاده نمایید.
دو نوع تراکنش مالی در پنل وجود دارد: تراکنش جاری و تراکنش پس انداز

تراکنش جاری: هر گونه درآمدی از فروش محصولات یا جذب فروشنده و همکار یا بخش اصناف بدست آورید به صورت خودکار در بخش لیست تراکنشهای جاری پنل شما اضافه می شود و مانده کل آن در هر واریزی به حساب 13 رقمی بانک ملی شما واریز می گردد.
تراکنشهای پس انداز: در صورتی‌که بخواهید از بخشهایی مانند ارسال پیامک، ایمیل و یا هر بخشی دیگری از پنل که نیاز به شارژ پنل داشته باشد استفاده نمایید می توانید از بخش شارژ پنل اقدام نمایید که گزارش شارژ و مصرف آن در این بخش قابل نمایش می باشد.
شارژ پنل: برای اینکه بخواهید از بخشهای درگاه تبلیغات برای ارسال ایمیل و پیامک و … استفاده نمایید بایستی ابتدا مبلغی که مدنظر شماست در بخش شارژ پنل وارد نمایید و یکی از بانکها را انتخاب و شارژ نمایید که این مبلغ از حساب بانکی شما به حساب پس انداز پنل اضافه می گردد.

قابل دیدن بودن لیست واریزی ها

 • در این بخش لیست واریزی هایی که به حساب بانکی شما انجام شده را می توانید مشاهده نمایید.
 • زمان و مشخصات واریزی قابل مشاهده است.
 • اگر شماره حساب 13 رقمی بانک ملی به پشتیبانی مالی پنل خود اعلام کرده اید هفته ای دو مرتبه یکشنبه و چهارشنبه به صورت خودکار مانده جاری پنل واریز می گردد.
 • اگر شماره کارت 16 رقمی سایر بانکها اعلام کرده اید ماهی یک مرتبه فقط بنا به درخواست شما که به پشتیبانی مالی درخواست واریز می نمایید واریز صورت می گیرد.

حداقل واریز: 
در مرتبه اول واریزی باید حداقل به 25 هزار تومان برسد و در مرتبه های بعدی 10 هزار تومان 
که می توانید به پشتیبانی مالی درخواست دهید حداقل واریزیها در مرتبه های بعدی کمتر از 10 هزار تومان هم تنظیم شود.
سقف واریز: 
سقفی برای حداکثر ورایز وجود ندارد و هر مبلغی که شما درآمد داشته باشید به حساب شما واریز می گردد.

درآمد از معرفی شده ها

یکی از روشهای کسب درآمدی شما جذب همکاران بازاریاب مشابه خودتان است که در صورتی این افراد اقدام به فروش نمایند. درصد مشخص شده ای از پورسانت سفارشات وصولی آنها  به شما تعلق می گیرد که می تواند بین 0 تا 20 درصد پورسانت باشد و توسط شما از بخش تنظیمات (تنظیم درصد سهم معرفی)  میزان سهم معرفی شما تنظیم می گردد که به صورت خودکار روی 7 درصد تنظیم می باشد.
توجه: اگر افراد معرفی شده شما هیچ فروشی نداشته باشند درآمدی از این بخش بدست نمی آورید بنابراین توصیه می شود علاوه بر اینکه افراد جدید را جذب می نمایید آموزشهای لازم اولیه برای اینکه بتوانند فروش داشته باشند و برای خودشان و شما درآمدزایی داشته باشند نیز ارائه گردد.

لیست تراکنش‌های جاری و تراکنش‌های پس‌انداز

دو نوع تراکنش مالی در پنل وجود دارد: تراکنش جاری و تراکنش پس انداز

تراکنش جاری: هر گونه درآمدی از فروش محصولات یا جذب فروشنده و همکار یا بخش اصناف بدست آورید به صورت خودکار در بخش لیست تراکنشهای جاری پنل شما اضافه می شود و مانده کل آن در هر واریزی به حساب 13 رقمی بانک ملی شما واریز می گردد
تراکنشهای پس انداز: در صورتی‌که بخواهید از بخشهایی مانند ارسال پیامک، ایمیل و یا هر بخشی دیگری از پنل که نیاز به شارژ پنل داشته باشد استفاده نمایید می توانید از بخش شارژ پنل اقدام نمایید که گزارش شارژ و مصرف آن در این بخش قابل نمایش می باشد.
شارژ پنل: برای اینکه بخواهید از بخشهای درگاه تبلیغات برای ارسال ایمیل و پیامک و …استفاده نمایید بایستی ابتدا مبلغی که مدنظر شماست در بخش شارژ پنل وارد نمایید و یکی از بانکها را انتخاب و شارژ نمایید که این مبلغ از حساب بانکی شما به حساب پس انداز پنل اضافه می گردد.

فروش چه محصولاتی با فروش پستی امکان پذیر است؟

در فروتل هر كالاي مجاز قابل ارسال با پست را مي توان به فروش رساند كه مي تواند در زمينه هاي مختلف مانند موارد زير باشد:
لوازم خانگي، موبايل، نرم افزار، كامپيوتر، لوازم لوكس و مسافرتی، لوازم ورزشي، پوشاك، لوازم شخصي، لوازم آرايشي و بهداشتي، زيورآلات، ساعت، عينك، موارد غذايي، وسايل تفريحي، لوازم جانبي وسايل گوناگون، وسايل كادويي، وسايل كاربردي و در کل وسایلی که میتوان از طریق پست ارسال و به فروش رساند.

3 1 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x