exbonds
مقالات کسب و کار

آیا فصل ها بر روی سایت های سرمایه گذاری هایپ HYIP اثری دارند؟

بررسی فصل های هایپ برای سرمایه گذاری

باورها بر این است که جریان گردش مالی شدید در صنعت HYIP و پدید آمدن هایپ های قابل اعتماد، میان اواسط ماه های سپتامبر (شهریور) و دسامبر (آذر) و در اواخر فوریه (بهمن)، و اواسط می (اردیبهشت)، اتفاق می‌افتد.

قطعا نظم خاصی در این وجود دارد ولی صنعت HYIP چقدر به این قضیه متکی است؟

به عنوان یک قانون، سرمایه گذاران برای بدست آوردن سود در سال نو یا تابستان سال نو برنامه ریزی نمی کنند؛ بیشتر آنها اطمینان دارند که شغلی دارند که در آن، درآمدی برای اداره ی زندگی خود دارند ولی شما باید در نظر بگیرید که میزان معمول و استاندارد یک سپرده، بیشتر از 100 دلار نیست و اکثر مواقع به 10 یا 20 دلار محدود میشود. سرمایه گذاران کار بلد، دقیقا میزانی را سرمایه گذاری می کنند که می توانند از دست بدهند (میزان ریسک).

آیا سرمایه گذاری در هایپ ضرر است یا سود؟

کار مهم تری که برای سرمایه گذار وجود دارد، این است که اگر سرمایه گذار، می خواهد میزان سرمایه‌ی خود را چند برابر کند، سود سرمایه ی خود را با سرمایه گذاری مجدد در یک HYIP جدید و قابل اطمینان، و یا در همان پروژه، سرمایه گذاری مجدد کند. شما می توانید گزارش های متعددی راجب سرمایه گذار های موفق در انواع مقالات و سایت ها بخوانید. بعضی از آن سرمایه گذارها میزان سودشان از زمانی که شروع کردند، 5 تا 10 برابر شده.

فصل سرمایه گذاری در سایت های هایپ

تابستان و زمستان سال 2016 ، نشان داده اند که در این فصل ها، امکان اینکه هایپ ها به خوبی کار کنند وجود دارد. و در زمستان سال های 2016 و 2017 فعالیت غیر منتظره ای در صنف HYIP وجود داشت و در این بازه‌ی زمانی که از پول و سرمایه گذارانی که قادر به استفاده از فرصت های پول ساز بودند، پر شده بود. و برعکس در فصل بهار، بیشتر پروژه های بزرگ، تعطیل شدند و سپس همین اتفاق برای پروژه های کوچک تر افتاد و همینطور جریان سرمایه گذاری به شدت افت کرد. حتی بسیاری از پروژه هایی که پتانسیل زیادی داشتند، نتوانستند موفق شوند جدا از این که مدیران کاربلدی پشت آنها بودند و بازاریابی با کیفیتی برای آنها شد.

پیشرفت صنعت هایپ به چرخش فصل ها ارتباط دارد نه خود فصل ها. پیشرفت های بزرگ و غیر منتظره، جای خود را به بحران ها و رکود ها داده اند. به اوج رسیدن ، نتیجه ی گردش های مالی بزرگ در این صنعت است که به معنی جذب سرمایه های کلان برای HYIP های قابل اطمینان است. در زمان رخ دادن بحران ، گردش های مالی در این صنعت کوچک هستند و دلایل و فاکتورهایی برای رخ دادن چنین چیزی وجود دارد که کل سیستم را تحت تاثیر قرار میدهد. این فاکتور شامل این چیز ها میشود: صاحبان پروژه برای ساختن یک پروژه ی قابل اطمینان و جذب سرمایه و بدست آوردن اعتماد سرمایه گذار، تلاش میکنند. این صنعت برای به اوج رسیدن به این فاکتور ها نیاز دارد.

اگر اعتمادی وجود نداشته باشد ، تمام تلاش ها و کارهای صاحبان پروژه میسوزد و از بین میرود . حتی پروژه های بزرگ و موفق قادر به جمع کردن سرمایه ی بزرگی که میخواهند، نمیشوند.

تاثیر اعتماد سرمایه گذارها

در یک سناریوی دیگر که اعتماد زیادی وجود دارد ولی پروژه ی صاحب پروژه هایی که قابل اطمینان نیستند، در اوج بسته میشود ، یک افت ناگهانی در تعداد سرمایه گذارها و اعتمادشان پدید می‌آید و در قبال آن، گردش مالی تمام صنعت افت میکند. این همکاری سرمایه گذارها و صاحبان پروژه است که سرنوشت صنعت HYIP را مشخص میکند.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
4 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
مهدی
مهدی
5 ماه قبل

الان که اکثر هایپها به یک هفته نکشیده اسکم میشن حتی اونایی که سود یکی دو درصد میدن!

محمد
محمد
پاسخ دادن به  میلاد دهقان
5 ماه قبل

سلام لطفا در مورد این سه نوع مطلبی بنویسید یا اجمالا در همینجا توضیح بدین

دکمه بازگشت به بالا
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن