iraniantraders

umoforex

hushetalayi
dogeminers
invexpert

irandogebank

دانستنی‌های کسب و کارمقالات آموزشی

آیا فصل ها بر روی سایت های سرمایه گذاری هایپ HYIP اثری دارند؟

بررسی فصل های هایپ برای سرمایه گذاری

باورها بر این است که جریان گردش مالی شدید در صنعت HYIP و پدید آمدن هایپ های قابل اعتماد، میان اواسط ماه های سپتامبر (شهریور) و دسامبر (آذر) و در اواخر فوریه (بهمن)، و اواسط می (اردیبهشت)، اتفاق می‌افتد.

قطعا نظم خاصی در این وجود دارد ولی صنعت HYIP چقدر به این قضیه متکی است؟

به عنوان یک قانون، سرمایه گذاران برای بدست آوردن سود در سال نو یا تابستان سال نو برنامه ریزی نمی کنند؛ بیشتر آنها اطمینان دارند که شغلی دارند که در آن، درآمدی برای اداره ی زندگی خود دارند ولی شما باید در نظر بگیرید که میزان معمول و استاندارد یک سپرده، بیشتر از 100 دلار نیست و اکثر مواقع به 10 یا 20 دلار محدود میشود. سرمایه گذاران کار بلد، دقیقا میزانی را سرمایه گذاری می کنند که می توانند از دست بدهند (میزان ریسک).

آیا سرمایه گذاری در هایپ ضرر است یا سود؟

کار مهم تری که برای سرمایه گذار وجود دارد، این است که اگر سرمایه گذار، می خواهد میزان سرمایه‌ی خود را چند برابر کند، سود سرمایه ی خود را با سرمایه گذاری مجدد در یک HYIP جدید و قابل اطمینان، و یا در همان پروژه، سرمایه گذاری مجدد کند. شما می توانید گزارش های متعددی راجب سرمایه گذار های موفق در انواع مقالات و سایت ها بخوانید. بعضی از آن سرمایه گذارها میزان سودشان از زمانی که شروع کردند، 5 تا 10 برابر شده.

فصل سرمایه گذاری در سایت های هایپ

تابستان و زمستان سال 2016 ، نشان داده اند که در این فصل ها، امکان اینکه هایپ ها به خوبی کار کنند وجود دارد. و در زمستان سال های 2016 و 2017 فعالیت غیر منتظره ای در صنف HYIP وجود داشت و در این بازه‌ی زمانی که از پول و سرمایه گذارانی که قادر به استفاده از فرصت های پول ساز بودند، پر شده بود. و برعکس در فصل بهار، بیشتر پروژه های بزرگ، تعطیل شدند و سپس همین اتفاق برای پروژه های کوچک تر افتاد و همینطور جریان سرمایه گذاری به شدت افت کرد. حتی بسیاری از پروژه هایی که پتانسیل زیادی داشتند، نتوانستند موفق شوند جدا از این که مدیران کاربلدی پشت آنها بودند و بازاریابی با کیفیتی برای آنها شد.

پیشرفت صنعت هایپ به چرخش فصل ها ارتباط دارد نه خود فصل ها. پیشرفت های بزرگ و غیر منتظره، جای خود را به بحران ها و رکود ها داده اند. به اوج رسیدن ، نتیجه ی گردش های مالی بزرگ در این صنعت است که به معنی جذب سرمایه های کلان برای HYIP های قابل اطمینان است. در زمان رخ دادن بحران ، گردش های مالی در این صنعت کوچک هستند و دلایل و فاکتورهایی برای رخ دادن چنین چیزی وجود دارد که کل سیستم را تحت تاثیر قرار میدهد. این فاکتور شامل این چیز ها میشود: صاحبان پروژه برای ساختن یک پروژه ی قابل اطمینان و جذب سرمایه و بدست آوردن اعتماد سرمایه گذار، تلاش میکنند. این صنعت برای به اوج رسیدن به این فاکتور ها نیاز دارد.

اگر اعتمادی وجود نداشته باشد ، تمام تلاش ها و کارهای صاحبان پروژه میسوزد و از بین میرود . حتی پروژه های بزرگ و موفق قادر به جمع کردن سرمایه ی بزرگی که میخواهند، نمیشوند.

تاثیر اعتماد سرمایه گذارها

در یک سناریوی دیگر که اعتماد زیادی وجود دارد ولی پروژه ی صاحب پروژه هایی که قابل اطمینان نیستند، در اوج بسته میشود ، یک افت ناگهانی در تعداد سرمایه گذارها و اعتمادشان پدید می‌آید و در قبال آن، گردش مالی تمام صنعت افت میکند. این همکاری سرمایه گذارها و صاحبان پروژه است که سرنوشت صنعت HYIP را مشخص میکند.
invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

قانون سبز نظرات معتبر مانیتورینگ بیگ والت

کاربران گرامی برای این که نظرات مفید شما برای ما خیلی مهم است و می تواند روی تصمیم دوستان تاثیر داشته باشد پس ما از نظرات فیک و تخریب کننده پیشگیری می کنیم، شما طبق قانون جدید سایت مانیتورینگ بیگ والت باید در سایت ثبت نام کنید و اطلاعات خود را کامل وارد کنید تا بتوانید در سایت نظر بفرستید. همچنین از این پس می توانید مدارک برداشت های خود را در قسمت نظرات سایت ارسال کنید.

4
نظرات کاربران

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
1 تعداد نظرات
3 تعداد پاسخ های
0 دنبال کنندگان
 
بیشترین رای نظر
داغ ترین نظر
3 نظرات
profile avatarمیلاد دهقانمهدی نظرات اخیر
  اشتراک در  
جدیدترین قدیمی‌ترین بیشترین رأی
اطلاع از
مهدی
مهمان
مهدی

الان که اکثر هایپها به یک هفته نکشیده اسکم میشن حتی اونایی که سود یکی دو درصد میدن!

دکمه بازگشت به بالا
بستن