اخبار

فیسبوک با راه‌اندازی یک بخش خبری، به ناشران پول می‌پردازد

کسب درآمد با بخش خبری فیس بوک

فیسبوک، در تاریخ ۱۵ ساله خود سازمان‌های خبری مختلف را نادیده گرفته است. این در حالی است که نه تنها از تبلیغات آنها کسب در آمد می کرد، بلکه آنها را به خاطر پروژه های ویدیوئی به دادگاه کشیده و داستان های آنها را از «نیوزفید» خود حذف می کرد.

به گزارش آسوشیتدپرس، اکنون فیسبوک تصمیم گرفته که یک بخش خبری راه بیاندازد و به ناشران پول پرداخت کند. گفته می‌شود مبلغ پرداختی در بعضی موارد میلیون‌ها دلار خواهد بود.

بخش خبری فیسبوک شامل عناوین خبری دریافت شده از منابع و نشریات معروف محتلف، مثل واشنگتن پست، وال استریت جورنال، یو‌اس‌ای تودی، و لس آنجلس تایمز و نیز خبرهای محلی شهرهای عمده آمریکا، خواهد بود.

با کلیک کردن روی تیتر اخبار، صفحه فیسبوک شما را مستقیم به وبسایت یا اپ سازمان های خبری (نشریات) خواهد برد.

مارک زاکربرگ، مؤسس و مدیر عامل اجرایی فیسبوک گفت: «این فرصتی برای برقراری روابط اقتصادی طولانی‌مدت و ماندگار با نشریات است.»

مارک زاکربرگ پیشتر نیز در این خصوص خاطرنشان کرده بود: برای من مهم است که مردم چگونه به اخبار درست و قابل اعتماد و گزارش‌هایی که برترین ژرونالیست‌های جهان در خصوص اتفاقات مختلف می‌نویسند، دسترسی پیدا می‌کنند؛ بنابراین رسالت فیس بوک را هم‌اکنون در افزودن بخش جدیدی تحت عنوان اخبار می‌بینم.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x