سایت های اسکم

پروژه نوین و منحصر به فرد قرارداد هوشمند CashBackMoney در پلتفرم اتریوم

قرارداد هوشمند جدید اتریوم

وضعیت: مشکوک و اسکم

کش بک مانی (CashBackMoney) یک قرارداد هوشمند می باشد که بر روی پلتفرم اتریوم برنامه نویسی شده است. خصوصیات و تاییدیه های مربوط به اسمارت کانترکت اتریوم را دارد و اسناد آن با ابتدایی ترین جستجو ها به دست می آید.

فیلم معرفی: youtu.be/pEw0Momwmuc

بلاک چین

یک سیستم ثبت اطلاعات و گزارش است که این امکان را فراهم می سازد هر کاربر بدون نیاز به احراز هویت ضمن دسترسی به اطلاعات به عنوان یک سرور و دارنده نسخه از اطلاعات شناخته شود.
بدین سان بستر و شرایط استفاده یکسان و برابر از اطلاعات را برای همگان فراهم می سازد در حالی که امکان سرقت، هک، دزدی، حذف، ویرایش و شناسایی خود اطلاعات و کاربران را غیرممکن می سازد.

اتریوم ETH

یک پلتفرم جهانی غیرمتمرکز مبتنی بر فن آوری بلاک چین است که برای کنترل تبادلات مالی و ایجاد قراردادهای هوشمند و نرم افزارهای غیرمتمرکز کاربرد دارد. در حال حاضر دومین ارز بازار کریپتو و بعد از بیت کوین معتبرترین رمز ارز می باشد. به نوعی اتریوم با اختلاف زیادی نسبت به سایر رمز ارزهای با قابلیت ایجاد و برنامه نویسی قراردادهای هوشمند دارای اعتبار و اهمیت می باشد و نیازی به معرفی ندارد.

قرارداد هوشمند Smart Contract

قرارداد های هوشمند به نوعی همان نرم افزار های هوشمند غیر متمرکز (Dapps) هستند که بدون دخالت نیروهای انسانی بر پایه رمز ارزها در بستر بلاک چین به صورت خودکار با برنامه از پیش تعریف شده، عمل می کنند.

خصوصیات قراردادهای هوشمند:

عدم امکان حذف و توقف برنامه
عملکرد هوشمند بدون دخالت نیروی انسانی
اجرای ساده عملیات پیچیده بدون خطا و قابل استفاده برای همه
عدم امکان هک و یا سرقت اطلاعات کاربران چون اطلاعاتی وجود ندارد
عدم افشای هویت کاربران چون هویتی به جا نمی ماند
ایجاد شرایط 100 درصد برابر و یکسان برای همه کاربران
عدم نیاز به رمزنگاری حساب های کاربری به منظور حفظ امنیت چون چیزی برای رمزنگاری وجود ندارد

لینک مربوط به تایید در سایت اتر اسکن:

https://etherscan.io/address/0x85562c67Ce4C4CAD70Ebc63693264FDe4d1D6D97

عملکرد قرارداد هوشمند CBM 

به راحتی سرمایه گذاری کنید و حتی بدون ارجاع سود دریافت کنید. در حالیکه سرمایه گذاری شما مشکلات، معایب و دغدغه های سایت های سرمایه گذاری را ندارد، زیرا قرارداد هوشمند است.این سیستم به صورت هوشمند بدون دخالت و تاثیر منافع شخصی عمل می کند. پس همین الان با خیالی آسوده شروع کنید، زیرا CBM همان چیزی است که به دنبالش بودید.

پلن درآمد زایی

روش اول روزانه:

در این روش 6 مبلغ سرمایه گذاری از پیش تعیین شده داریم. در اسمارت کانترکت چون عملکرد از قبل باید تعیین شود، بنابراین چیزی به نام مبلغ دلخواه سرمایه گذاری وجود ندارد.

مبالغ از قرار زیر هستند:
0.15  اتریوم
0.5  اتریوم
1  اتریوم
2.5  اتریوم
5  اتریوم
10  اتریوم

شما می توانید یک، چند و یا همه مبالغ را انتخاب کنید. پس از انتخاب و اجرای هر کدام، کافیست 24 ساعت منتظر بمانید. پس از اتمام این زمان، می توانید اصل مبلغ انتخاب شده به همراه 1 درصد سود حاصل را برداشت کنید. به عبارتی با تکرار منظم این چرخه در طول یک ماه می توانید 30 درصد سود دریافت کنید.

به عنوان مثال شما سرمایه گذاری 1 اتریوم را انتخاب و شروع می کنید، بعد از 24 ساعت 1.01 اتریوم آماده برداشت است. مجدد می توانید 1 اتریوم سرمایه گذاری کنید و همین چرخه را برای 24 ساعت بعدی تکرار کنید.

سود ارجاع:

تا اینجا همه اتفاقات بدون معرفی دیگران بود. این امکان فراهم شده تا در سیستم شما به طور مستقیم افرادی را دعوت کنید. دقت کنید در اینجا فقط افرادی که به طور مستقیم توسط شما معرفی شده باشند برای شما موثر خواهند بود و ارجاعات ایشان تاثیری برای شما ندارد.

شما نهایتا می توانید از 21 نفر از افرادی که که به طور مستقیم دعوت کرده اید، بهره مند شوید. هر 3 نفر، 3 ساعت زمان 24 ساعت شما را کوتاهتر می کنند و ‌شما را سریعتر به سود 1 درصد خود می رسانند.

پس ارجاعات شما، اثر زمانی دارند که با کاهش مدت زمان 24 ساعت اولیه، شما را سریعتر به سود 1 درصد می رسانند و بدین ترتیب در یک پروسه ماهانه شما بیش از 30 بار فرصت تکرار سرمایه گذاری پیدا می کنید.

با این تفاسیر 21 نفر، زمان 24 ساعته شما را به 3 ساعت کاهش می دهند و شما بعد از مدت زمان تنها 3 ساعت به سود 1 درصد خود می رسید بدین ترتیب با حفظ شرایط ایده آل، یعنی 21 ارجاع فعال داشته باشید و هر سه ساعت چرخه خود را تکرار کنید، در یک پروسه ماهانه به 240 درصد سود دست خواهید یافت.
توجه داشته باشید که زمانی این ارجاعات موثر خواهند بود که در همان پلن مبلغی که شما سرمایه گذاری فعال دارید حضور داشته باشند و آنها هم فعال باشند

مثال: شما یک اتریوم سرمایه گذاری می کنید. 7 نفر هم به سیستم توسط شما مستقیماً دعوت شده اند. از این تعداد تنها 3 نفر در مبلغ یک اتریوم به مانند شما سرمایه گذاری کرده اند. اکنون هربار که شما سرمایه گذاری یک اتریوم خود را آغاز کنید به جای 24 ساعت، تنها 21 ساعت زمان منتظر می مانید تا به سود 1 درصد خود برسید.

نکته بسیار مهم: هر تراکنشی که صورت می پذیرد، نیاز به یک کارمزد شبکه دارد. در پلتفرم اتریوم ما Gas داریم که سوخت شبکه اتریوم می باشد. (به نوعی حکم همان ساتوشی بیت کوین را دارد)

چرا این نکته را مطرح می کنیم؟

برای اینکه تراکنش های شما در قرارداد هوشمند CBM به مانند دیگر قراردادها، اصطلاحاٌ باید اسمارت کانترکت کال شوند. در یک چرخه سرمایه گذاری (که طبق توضیحات از 24 ساعت تا 3 ساعت می تواند متغیر باشد) ما دو بار کارمزد اسمارت کانترکت کال پرداخت می کنیم: دفعه اول به هنگام گذاشتن سرمایه اولیه، دفعه دوم به هنگام برداشت سرمایه اولیه به همراه سود حاصله (1درصد)

حال، این تراکنش ها زمانی در CBM اسمارت کانترکت کال می شوند که طبق برنامه از پیش تعین شده، مقدار Gas limit (در منوی تنظیمات کیف پول قابل دسترس است) طبق توصیه ما حداقل 150000 باشد. حتی این مقدار هم گاهی اوقات باعث خطا و عدم انجام تراکنش می شود. مقدار مطمئن 250000 می باشد. حتما قبل تایید تراکنش ها به منو تنظیم Gas والت خود بروید و این مقدار را به صورت دستی تغییر دهید.

این مطلب چه کاربردی دارد؟

اکنون کارمزد پایه شبکه اتریوم افزایش یافته است. از طرفی این مقدار بدون توجه به مبلغ تراکنش ثابت است. هنگامی که شما مبلغی مثل 0.15 اتریوم انتخاب می کنید، میزان سود 1 درصد حاصل از آن 0.0015  خواهد بود که به ارزش اتریوم 200 دلار چیزی معادل 30 سنت خواهد شد. این در حالیست که شما در این روزها بابت gas limit 150000 باید کارمزدی بین 40 تا 70 سنت به شبکه اتریوم بپردازید. و این کارمزد دو طرفه هست. در هنگام برگشت سرمایه به همراه سود نیز باید کارمزدی معادل 8 تا 20 سنت بپردازید. بنابراین در انتها به جای سود دچار ضرر خواهید شد.

راه حل چیست؟

  1. حداقل مبلغی که برای سرمایه گزاری روزانه انتخاب می کنید 1 اتریوم به بالا باشد
  2. از روش سرمایه گزاری ماهیانه استفاده کنید

مثال: طبق محاسبات در این روزها، در صورتیکه شما حداقل 1 اتریوم سرمایه گذاری کنید، پس از کسر کارمزد شبکه جیزی بین 0.5 تا 0.7 درصد سود خالص دریافت می کنید که در ماه چیزی بین 18 تا 20 درصد خواهد شد.

به هر حال این یک سیستم از پیش تعریف شده است که برنامه نویسی و اجرا شده است، همانطور که این نکات مزایای سیستم به شمار می آیند و اطمینان خاطر از سرمایه گذاری ایجاد می کند، اما باید هوشمندانه عمل کرد تا دچار ضرر نشویم.

روش دوم ماهانه:

این روش هیچ ارتباطی به روش روزانه ندارد و به طور مستقل عمل می کند. در جایگاه شما سه 3 مبلغ سرمایه گزاری از پیش تعیین شده وجود دارد.

1 اتریوم
5 اتریوم
10 اتریوم

شما با انتخاب یک، دو و یا هر سه مقدار تعیین شده از سود روزانه 2 درصد بهره مند خواهید شد. به عبارتی در انتهای یک پروسه 30 روزه، 60 درصد سرمایه اولیه سود دریافت می کنید. در این روش تا  انتهای روز 30 ام نمی‌توانید به اصل سرمایه خود دست بزنید. هرچند هر وقت دوست داشته باشید سود های حاصل را می توانید برداشت نمایید.

سود ارجاع:

در این روش هم شما می توانید از ارجاعات مستقیم خود بهره مند شوید. بدین صورت که نهایتا 15 نفر از ارجاعات شما که در پلن مبلغی شما نیز سرمایه گذاری کرده باشند، می توانند موثر عمل کنند و به ازای هر یک نفر 0.15 درصد به مقدار سود 2 درصد شما اضافه می گردد که این مقدار می تواند حداکثر به  4.25 درصد سود روزانه افزایش پیدا کند! بنابراین با 15 ارجاع فعال، شما می توانید تا 127.5 درصد سود دریافت کنید.

نکته بسیار مهم: در این روش، همان ابتدا مبلغی به عنوان کارمزد می پردازید که به نوعی معادل کارمزد های تراکنش روزانه اسمارت کانترکت کال CBM است.

مثال: در پلن 1 اتریوم ماهیانه شما 1 اتریوم + 0.18 اتریوم (مبلغ اتوکلیک) می پردازید به مبلغ 1 اتریوم شما سود روزانه 2 درصد تعلق می گیرد. در انتهای 30 روز شما 1 اتریوم سرمایه اولیه + 0.6 اتریوم سود حاصل از سرمایه گذاری خواهید داشت. (البته این سود را خرد خرد می توانید در طول 30 روز برداشت کنید) خالص سود انتهای ماه شما 0.18 – 0.6 اتریوم می باشد که مبلغ 4.2 اتریوم می باشد. این در شرایطی است که شما هیچ ارجاعی نداشته باشید. در صورت دارا بودن ارجاع این مقدار طبق توضیح قبلی، افزایش خواهد یافت.

توضیح LEVELS

در جایگاه شما علاوه بر پلن های سرمایه گذاری مذکور، 4 سطح یا LEVEL وجود دارد. هنگامی که پنجره هر LEVEL را انتخاب کنید با محیطی دقیقا مشابه مواجه خواهید شد. پس علت حضور آن ها چیست؟ هنگامی که شما بیش از 21 نفر به طور مستقیم به سیستم دعوت می کنید، از نفر 22 ام تا 42 ام در سطح (LEVEL) دوم شما قرار می گیرند. این یعنی به محض ورود نفر 22 ام به سیستم، پلن های سرمایه گذاری پنجره LEVEL 2 برای شما فعال خواهد شد و شما با سرمایه گذاری مجدد در هر کدام از آن مبالغ از پیش تعیین شده، می توانید از آن ارجاعات هم در جهت کوتاه تر شدن چرخه سرمایه گذاری بهره بگیرید. به همین ترتیب نفر 43 ام تا 63 ام پنجره LEVEL 3 شما را فعال می کنند و از ایشان هم در اینجا طبق روال قبلی بهره مند می شوید.

پنجره AUTO CLICK به ارجاعات کامل شما که 378 خواهند بود بستگی دارد. هنگامی که شما 378 ارجاع مستقیم داشته باشید این پنجره به عنوان موتور اتو کلیک عمل خواهد. منو این پنجره هم به مانند پنجره های قبلی است.

سود حاصل از سرمایه گذاری چگونه تامین می شود؟

سود از صندوق در حال رشد و توسعه CBM پرداخت می شود. این صندوق از محل درآمد های ناشی از ترید در مقیاس بالا بر پایه الگوریتم L-MAX (یک نوع تکنولوژی اتو ترید) تا سود روزانه 15 درصد، پر می شود و در بین سرمایه گذاران CBM به صورت هوشمند بدون دخالت انسان توسط قرارداد هوشمند توزیع می شود.

آیا هیچ ریسکی وجود ندارد؟

می توان به جرات گفت که هیچ ریسکی وجود ندارد. اگر کلاهبرداری و دزدی باشد و یا پونزی بودن آن چالش است که در اسمارت کانترکت این ضمانت وجود دارد که هیچ کلاهبرداری اتفاق نخواهد افتاد. زیرا سیستم زایش سود و توزیع از دسترس نیروی انسانی خارج است.

برای درک چگونگی عملکرد اسمارت کانترکت ها نیاز به مطالعات جانبی و وسیعتری است که در اینجا نمی گنجد. مسائلی چون EVM که در تعیین عامل کارمزد تراکنش قرارداد هوشمند (smart contract call) موثر است و توسط تیم برنامه نویسی مشخص می شود یکی از این است که در بالا به آن اشاره شد.

در اینجا می توان به عوامل اوراکل و یا باگ هایی که در ادامه کار رخ می دهد به عنوان نقاط ضعف اشاره داشت ولی قطعاً ریسک قرارداد هوشمند همین است. در نهایت شما از اینترنت استفاده و بهره می برید بدون اینکه از پیچیدگی های آن دانشی داشته باشید.

نتیجه بررسی:

هیچ زمانی برای شروع CBM دیر نیست. هرچقدر زودتر با ما همراه شوید سریعتر لذت یک سرمایه گذاری آسوده و لذت بخش، همان چیزی که همیشه دنبالش بودید را تجربه خواهید کرد.

لینک فیلم های آموزشی

1. لینک آموزش نصب و شروع به کار از طریق کامپیوتر

http://s4.picofile.com/file/8397253118/metamask.mp4.html

2. لینک آموزشی نصب کیف پول تراست

http://s5.picofile.com/file/8397254118/trust_wallet.mp4.html

3. لینک آموزشی شروع به کار CBM

http://s5.picofile.com/file/8397254892/start_cbm.mp4.html

لینک کانال رسمی فارسی زبان CBM

https://t.me/CashBackMoneyPERS

لینک ارجاع به سایت جهت ثبت نام

https://cashbackmoney.club/?ref=1334

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

Sir

"تا وقتی شیرها یاد نگیرن که چطوری بنویسن، همه ی داستانها به جلال و جبروت شکارچی ها ختم میشن"
مشترک شدن
اطلاع از
guest
16 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
امیر کیان
امیر کیان
3 ماه قبل

سرمایه گذاری نکنین
اسکمه

امیر کیان
امیر کیان
3 ماه قبل

من باورم نمیشه اینجا انقد توضیح از یسایت اسکم شده باشه

Amin
Amin
3 ماه قبل

با سلام و آرزوی موفقیت
آیا امکان برگشت کارمزدهایی که بابت تراکنش های ناموفق از بنده کسر شده وجود دارد یا خیر؟

امیر
امیر
3 ماه قبل

این هم لینک اتر اسکنه که گفتند 0 اتریوم با 150000 گاز پرداخت کنید پولتون برمیگرده. همه تراکنشها Failed شده..
etherscan.io/address/0x85562c67Ce4C4CAD70Ebc63693264FDe4d1D6D97

امیر
امیر
3 ماه قبل

متسافانه من حدود یک هفتست که نتوستم پول خودم و برداشت کنم.و حتی چند نفر با اعتبار من وارد این سیستم شدند. همش وعده پوشالی میدند.. این و مینویسم برای دیگران که در دام این وعده ها گرفتار نشوند.

محمود
محمود
3 ماه قبل

باسلام.
الان شروع کنیم یا نکنیم.
لدفن پیگیری کنید از کد رفرال بیگ والت استفاده کنیم .
فقظ سریع

yaha
yaha
3 ماه قبل

سلام
لطفا صحت کار در سایت رو هم بگید آیا واقعا طبق توضیحات که نوشته شده همچین سودی داره

حامد
حامد
3 ماه قبل

من تو نظرات خوندم که به خاطر داشتن باگ نمیشه از این برنامه برداشت کرد. من خواهش میکنم سایت بیگ والت ابتدا خودش تست بزنه اگه پرداخت داشت اونوقت اعلام کنه که ما هم با کمال میل از کد رفرال سایت استفاده می کنیم و با اعتماد عضو میشیم و پرداخت می کنیم.
خواهش میکنم به سایتهای معرفی شده رتبه اعتبار بدین تا خواننده راحتت تر تصمیم بگیره

miladmilan
مدیر
پاسخ دادن به  حامد
3 ماه قبل

سلام ممنون به زودی انجام می شود

mojtaba setoodeh
mojtaba setoodeh
3 ماه قبل

قرارداد های هوشمند هم یک روش کلاهبرداری جدید محسوب میشه، انسان دخیل هست تو این کار و من خودم هم تو سایت های قرارداد هوشمند پول از دست دادم. به هیچ وجه اعتماد نکنید.

علی
علی
3 ماه قبل

اگه کسی کار کرده باهاش مشکلی نداشته لطفا بگه

محمد زاهدی پارسا
محمد زاهدی پارسا
3 ماه قبل

سلام این قرار داد خودش می گه داریم نواقص فنی رو برطرف میکنیم و فعلا خدمات نمیده…. مگه شبکه هایه بلاکچین هم میشه مثلا تغییرات در خدمات و سرمایه گذاری کرد؟ مگه کسی بهش دسترسی داره که نواقص فنی رو برطرف کنه؟

حامد
حامد
3 ماه قبل

تراست والت مشکل پیدا کرده اصلا انتقال نمیده

حامد
حامد
3 ماه قبل

برای روش دوم یعنی سرمایه گزاری یک ماهه فیلم آموزش فعال کردن را بزارید لطفا

آرش
آرش
پاسخ دادن به  حامد
3 ماه قبل

سلام دوست عزیز شما سرمایه گذاری کردی ببیند پرداخت داره یا نه ؟

الیاس
الیاس
4 ماه قبل

سلام میخواستم بدونم با 1 اتریوم بدون ارجاع چقد سود میده و اینکه ب صرفه هست؟ومعتبر؟مرسی از سایت خوبتون

دکمه بازگشت به بالا
16
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x