مقالات آموزشی

قوانین طلایی هایپ سرمایه گذاری موفق با سود بالا

قانون‌های طلایی سرمایه گذاری

قوانین طلایی هایپ شامل قانون‌های طلایی هایپ برای سرمایه گذاری موفق اگر شما تصمیم گرفته‌اید که از اینترنت به وسیله سرمایه گذاری پول در بیارید مطمیناً باید توسط قوانین طلایی سرمایه‌گذاری راهنمایی شوید. این قوانین من درآوردی نیستند بلکه براساس تجربه بسیاری از سرمایه گذاران در این زمینه هستند. بهتر است که از اشتباهات و ضررهای دیگران عبرت بگیریم تا ضررهای شما به حداقل برسند.

مقدمه‌ای بر پروژه‌های زود بازده هایپ

هایپ مخفف high yield investment program است به معنی پروژه سرمایه گذاری سود بالا. در این پروژه ها شما میتوانید سرمایه گذاری کنید و درصد سود بالایی را ماهانه تا 70% و یا روزانه تا 3% با توجه به شرایط طراحی شده دریافت کنید. عضو پروژه هایپ شدن کار سختی نیست فقط کافیه که پشت کامپیوتر بشینید و در یک پروژه هایپ ثبت نام کنید سپس یک کیف پول را انتخاب کنید و از طریق همان کیف پول که رایج ترین آنها پرفکت مانی هست میتوانید سرمایه گذاری کنید. رقم سرمایه گذاری در پروژه‌های معمولا از یک دلار شروع می شود. شما به محض سرمایه گذاری از فردای آن روز سود خود را دریافت می کنید.

سود پروژه‌های هایپ از کجا می‌آید؟ قوانین طلایی هایپ

برای به دست آوردن درآمد و پرداخت آن به سرمایه‌گذاران مدیران سایت های هایپ پول ها را در فارکس، بورس و معامله ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند. رایج ترین نوع پروژه‌های هایپ که پانزی نام دارد سود عضو‌های قدیمی را از سرمایه‌‌ عضوهای جدید میدهد.

قوانین طلایی هایپ

شامل هشت نکته مهم در مورد سرمایه گذاری | قوانین طلایی هایپ

1- قانون اول: یک صندوق سرمایه‌گذاری شخصی ایجاد کنید.

صندوق سرمایه‌گذاری میتواند مانند یک قلک رویایی در نظر گرفته شود که پول داخل آن فقط برای سرمایه گذاری بیرون آورده شود. برای پایه‌ریزی استقلال مالی یک صندوق سرمایه‌گذاری حمایتی لازم است.

2- قانون دوم: خودتان را به پرداخت محدود نکنید.

پرداخت به خودتان را به عادت تبدیل کنید. روی آینده راحت خودتان سرمایه گذاری کنید. روی خودتان سرمایه گذاری کنید. قسمتی از درآمد روزانه‌تان (10تا 15%) را به صندوق سرمایه‌گذاری شخصی تان انتقال دهید. این مسأله را نادیده نگیرید. نبود 10% از کل پولتان اهمیت زیادی ندارد اما باعث میشه که یک پایه ثابت را ایجاد کنید.

3- قانون سوم: از دست دادن مقدار سرمایه گذاری برایتان مهم نباشد.

در مورد صندوق سرمایه‌گذاری نباید از دست دادن غیر منتظره آن مقدار تاثیری بر رفاه خانوادگی شما داشته باشد. ضررهای مالی از لحاظ روانشناسی غیر قابل تحمل هستند مخصوصا اگر سرمایه با سخت کوشی به‌ دست آمده باشد.

4- قانون چهارم: با پول قرض و اعتبار سرمایه گذاری نکنید.

ریسک از دست دادن سرمایه همیشه وجود دارد بنابراین عادت داشته باشید که همیشه از منابع مالی خودتان برای سرمایه‌گذاری استفاده کنید. مهم است که به یاد داشته باشید: نه قرض! نه اعتبار!

5- قانون پنجم: مخارج نباید بیشتر از درآمد باشند.

مخارج باید به خوبی برنامه ریزی شوند و نباید بیش از سطح درآمد باشند. لازم است که شما این قانون را یاد بگیرید.

6- قانون ششم: پراکنده کردن: منبع موفقیت. قوانین طلایی هایپ

در بین سرمایه گذاران این قانون به « قانون طلایی سرمایه‌گذار» شهرت دارد. همه‌ی سرمایه گذاران در هر شرایطی باید این قانون را یاد بگیرند و آن را رعایت کنند. این قانون بیان میکند که سرمایه باید بین چند شرکت پخش شود (3-7) نه اینکه فقط در یک جا سرمایه گذاری شود که قابل اعتماد نیست. به صورت دقیق همه گزینه های ممکن سرمایه‌گذاری را انتخاب و آنالیز کنید، تا اگر یکی از سایتهای انتخابی بسته شد ضرر آن به وسیله سود دیگر سایت‌های سبد سرمایه گذاری‌تان جبران شود. به عبارت دیگر همه تخم مرغ هایتان را در یک سبد نگذارید.

7- قانون هفتم: برداشت منظم سود.

زیاد خودتان را درگیر سرمایه گذاری مجدد نکنید. شما مطمیناً به استواری پروژه اعتماد دارید اما شرایط پیش بینی نشده ممکن است رخ بدهد. برای به حداقل رساندن ضررهای احتمالی، تا می توانید برداشت سود کنید. اگر در طول زمان پروژه ارزش خودش را نشان داد بهترین گزینه سرمایه‌گذاری سود حاصل از آن است.

8- قانون هشتم: هیچ سرمایه گذاری صد در صد سودآور نیست.

هیچ پروژه‌ای صد در صد ضمانت سودآوری یا برگشت سرمایه را ندارد حتی اگر یک پروژه در طول مدت زیادی استوار به نظر برسد. هرچقدر سطح سود بالاتر باشد سطح ریسک هم بالاتر میرود. هرکسی که گارانتی صد در صدی بدهد کلاهبردار است.

همیشه این قوانین طلایی سرمایه گذاری را به یاد داشته باشید تا به یک زندگی ثروتمند نزدیکتر باشید. ما در این راه برای شما آرزوی موفقیت و استقلال مالی را داریم.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x