iraniantraders

irandogebank

Roboton
dogeminers

فارکسر

LoanTech
دانستنی‌های کسب و کارمقالات آموزشی

مانیتورینگ و معرفی سایتهای کلیکی و کسب درآمد

مانیتورینگ یا نظارت

بیگ والت یک سایت مانیتورینگ و معرفی سایتهای کلیکی و کسب درآمد در اینترنت است و همیشه سعی دارد در راستا معرفی کسب درآمد اینترنتی مطمئن , کسب درآمد اینترنتی پر سود , کسب و کار اینترنتی جدید , کسب و کار اینترنتی در منزل آموزش رایگان در اختیار شما دوستان قرار دهد.کسب و کار اینترنتی

فرقی نمی کند چند سال سن داریم
فرقی نمی کند اهل کجا هستیم
فرقی نمی کند تحصیلاتمان چقدر است، حتی رشته تحصیلی ما چیست؟
فرقی نمی کند از کدام طبقه اجتماعی هستیم
فرقی نمی کند فرزند چندم خانواده ایم
خیلی از ما می توانیم از اینترنت درآمد داشته باشیم.

جواب سوال: من می توانم از اینترنت درآمد کسب کنم؟ هیچ تیپی به تیپ دیگر برتری ندارد و هر تیپی برای ایفای نقشی خاص، ایده آل است و در زمینه ی خود میتواند یک نابغه باشد.

مانیتورینگ و معرفی سایتهای کلیکی و کسب درآمد

در سال های گذشته و با پیشرفت روز به روز کسب درآمد اینترنتی نیاز به کنترل سایت های کلیکی و سرمایه گذاری بوجود آمد. معایب و مشکلات سایتهای کلیکی و هایپ بسیار دشوار و گاها زمان گیر است این عمر باعث شده تا سیستم های مانند مانیتورینگ به موجود آیند؛ پس شما می توانید با استفاده از سایت های مانیتورینگ به بررسی بهتر سایت های کلیکی و هایپ بپردازید.

سایت های مانیتورینگ مشکل نداشتن اطلاعات یعنی کاهش خطر سرمایه گذاری و حجم سایت کلاهبرداری را برطرف نمودند اما هنوز مشکل اسکم بودن سایت های کلیکی و هایپ برطرف نشد است.

بیگ والت سعی دارد تا این مشکل را از سیستم کسب و کار اینترنتی ایران رفع کند و در این زمینه دوست دارد از کاربران و کسانی که در این زمینه تخصص دارند کمک بگیرد.

  • اولین قدمت برای این کار معرفی کسب و کارهای ایران با علامت تایید هویت می باشد.
  • جمع آوری اطلاعات مورد نیاز از بخش های مختلف
  • نمایش روش کسب درآمد اینترنتی و دریافت نظرات کاربران و مشاهده وضعیت پرداخت است
  • نمایش وضعیت لحظه به لحظه پروژه ها

ویژگی های سایت بیگ والت

  • بیگ والت کاربران خود را راهنمایی می کند و سپس به آنها اختیار عمل می دهد تا به روش خود به فعالیت در اینترنت بپردازند.
  • بیگ والت نقاط قوت سایت های کسب درآمد اینترنتی ایرانی را می بیند و بعد ایرادهای پروژه را بررسی می کند و وقتی ایرادی در کار بود، از آن یک برگ برنده برای خود درست نمی کند، چون مچ گیری بازی ای است که در آن همه بازنده اند. البته مچ گیری نکردن به این معنا نیست که سایتهای کسب درآمد هر قدر هم که اشتباه کردند، پیامدی برایشان نداشته باشد.
  • البته اگر شما بنا به تجربه مدیریتی خود می دانید و شک ندارید که انجام کاری به ضرر تیم و کسب و کار است، نباید از موضع خود کوتاه بیایید، حتی اگر به قیمت دلخوری موقتی اطرافیانتان تمام شود. گذر زمان به آنها ثابت خواهد کرد که شما درست می گفته اید.
  • یکی از اصلی ترین ویژگیهای بیگ والت که به قول معروف همچون نخ تسبیح، همه مهره ها را به هم وصل می کند، حفظ تعادل در رفتار است. ما مچ نمیگیرم، اما از کنار اشتباهات سایت ها هم بی تفاوت عبور نمی کنیم.
  • ما تمام سعی خود را داریم تا از سرمایه کاربران در این حوضه محافظت کنیم. بنابراین اینکه اعضای یک تیم و شرکت در حل مشکلات به هم کمک می‌کنند نشانه‌ای بر موفق بودن آن شرکت است. ولی متاسفانه این حوضه دارای پیچیدگی خاص است و امکان دارد در ارائه اطلاعات درست به مشکل بخوریم پس از همین پست در خواست دارم قبل از شروع کسب و کار به تحقیق در این حوضه مشغول شوید.

«در محیط کسب‌وکار ناپایدار و متغیر امروزی، یک رهبر تمام و کمال نباید خود را از مرکز فعالیت‌ها دور نگه‌ دارد. ابراز شایستگی برای ارزیابی، تصمیم‌گیری و اداره‌ی یک کسب‌وکار در حال رشد، اعتماد به نفس رهبر را افزایش خواهد داد. همچنین یک مدیر خوب هرگز با افراد کوچک و ضعیف همکاری و مشارکت نمی‌کند بلکه با کسانی که توانایی‌ها و شایستگی‌های مدیریتی‌ قدرتمندی دارند همکاری خواهد کرد. کسب‌وکاری که فقط یک مدیر خوب دارد همیشه کسب‌وکار کوچکی باقی خواهد ماند.»

در صورت مشاهده تخلف سایتی حتما و لطفا به ما اطلاع داده تا از کلاهبرداری های بیشتر سایت مورد نظر و ضرر کردن سایر دوستان از نظر وقت و سرمایه با تغییر وضعیت پرداخت آن سایت، جلوگیری کنیم.
برچسب ها
پرشین دوج کوین

فروشگاه چیکن دیوایس

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن