مقالات کسب و کار

معرفی لیست سایت های محاسبه درآمد استخراج بیت کوین به صورت آنلاین

ماشین حساب استخراج ارزهای دیجیتال

محاسبه درآمد استخراج چگونه است؟ شما برای خرید دستگاه استخراج و محاسبه سود آوری نیاز به محاسبه درآمد استخراج بیت کوین، لایت کوین، اتریوم و… بقیه ارزهای دیجیتال نیاز دارید. پس با ما همراه باشید تا با بهترین ابزارهای آنلاین محاسبه درآمد استخراج آشنا شوید.

محاسبه درآمد استخراج توسط ماشین حساب استخراج

ماشین حساب استخراج عموماً به وب‌سایت‌هایی اطلاق می‌شود که با توجه به سخت‌افزاری که قصد استفاده جهت استخراج ارزهای دیجیتال با آن را دارید و همینطور در نظر گرفتن هزینه برق مصرفی و کارمزد تراکنش‌ها و سختی‌شبکه، دید دقیق‌تری نسبت به هزینه‌های جاری و سود خالص حاصل از عملیات استخراج داشته باشید.

اطلاعات اولیه برای محاسبه درآمد استخراج

  • قیمت ماینر ASIC
  • هزینه برق برای کارکرد ماینر (اینکه به ازای مصرف هر کیلو وات ساعت چقدر باید پرداخت کنید)
  • قیمت تجهیزات برای راه اندازی ماینر
  • قیمت PSU (قطعه تامین قدرت)
  • هزینه تجهیزات شبکه
  • هزینه دسترسی به اینترنت
  • قیمت دیگر تجهیزات مربوط به نگهداری دستگاه ها مثلا قفسه، رک، کابل ها و…
  • هزینه مربوط به اجاره ساختمان یا دیتاسنتر
  • ارزش کلید بیت کوین در طول کارکرد ماینر بیت کوین

بازگشت سرمایه ROI

استفاده از تمامی این فاکتور ها به شما زمان حدودی بازگشت سرمایه (ROI) تان را می دهد. منظور از ROI زمانی است که تمامی هزینه هایی که برای راه اندازی اولیه پروژه سرمایه گذاری کرده اید به شما برگردانده می شود. البته یک سری از این هزینه ها دوره ای هستند(مانند قبض برق، دسترسی به اینترنت، ساختمان یا دیتاسنتر) و تا زمانی که به کار خود ادامه می دهید وجود دارند.

کلید رسیدن به ROI محاسبه ارزش بیت کوین است، اگر چه می دانیم که قیمت بیت کوین به شدت در حال تغییر است و همین موضوع می تواند محاسبه سود را کمی دشوار کند. هدف شما این است که بیت کوین را با ارزش فعلی که دارد و با تاثیرگذاری هر چه ممکن استخراج کنید. این بدان معناست که باید بروز ترین تجهیزات را خریداری کنید. ASIC ماینر های جدید معمولا قدرتمند هستند و به ازای هر گیگاهش که در ثانیه تولید می کنند، مصرف برق کمی هم دارند.

معرفی سایت های ماشین حساب استخراج

از معتبرترین ماشین حساب‌های استخراج رمز ارزها در حال حاضر می‌‌توان به دو وبسایت Whattomine.com و Cryptocompare.com اشاره کرد.

از سایت های فارسی زبان در این موضوع می شود به سایت ارز دیجیتال اشاره کرد.

ماشین حساب استخراج ارزهای دیجیتال؛ محاسبه سودآوری ماینینگ

در این صفحه می‌توانید از ماشین حساب استخراج ارزهای دیجیتال استفاده کنید و سودآوری ماینینگ در هر ارز دیجیتال را به راحتی محاسبه نمایید.

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

بازگرداندن 100% سود زیرمجموعه‌ها
جزئیات کامل پرداخت را همراه با یک شماره حساب (هر ارزی که سرمایه کردید.) برای واریز سود، برای ما در بخش دیدگاه ها ارسال کنید.
[مشاهده قوانین...]

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن