ارز دیجیتالدانستنی‌های ارز دیجیتال

محکومیت اولین مجرم بیت‌کوین (Bitcoin) و مجازات های آن

اولین مجرم بیت کوین کیست؟

اولین مجرم بیت‌کوین  کیست؟ در ماه جولای به اصطلاح «اولین مجرم» بیت‌کوین به هجده ماه حبس محکوم شد. ترندون شاورز که با آی دی pirateat40 در فروم‌های بیت‌کوین در روزهای اولیه ظهور بیت کوین شناخته شده است، متهم شد که در اقدامات سرمایه‌گذاری (که طی آن مردم به کسی پول می‌دهند تا به آن‌ها سود بدهد) دست داشته که باعث شده است تا سرمایه‌گذاران پولشان را از دست بدهند.

شاورز که اولین پول غیرقانونی خود را حیف‌ومیل کرده بود، نتوانست پول‌های ازدست‌رفته را به صاحبانش برگرداند. بااین‌حال وی تلاش خود را کرد، واقعیتی که دادگاه آن را در محکومیت این فرد از تگزاس مدنظر گرفت.

محکومیت های اولین مجرم بیت‌کوین

او علاوه بر هجده ماه حبس، مجازات‌هایی مانند نظارت سه ساله بر درآمدش، یک ارزیابی خاص ۱۰۰ دلاری، ۱.۲ میلیون دلار جریمه و ۱.۲ میلیون دلار پرداخت به‌عنوان جبران ضرر دریافت کرد.

امتیاز شما به این مطلب:
[votes: 0 Rating: 0]
برچسب ها
نمایش بیشتر

تبلیغات

تبلیغات 1

دستگاه جوجه کشی حرفه ای

دستگاه جوجه کشی حرفه ای Easy Bator 6 نمونه متفاوت در صنعتی جوجه کشی کشور ، مناسب برای جوجه کشی از پرندگان زینتی و گران تخم.کیفیت جهانی با راندمان جوجه کشی عالی و قیمت مناسب عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

تبلیغات 2

دستگاه جوجه کشی خارجی

فروش ویژه دستگاه جوجه کشی خارجی ، ساخت کره جنوبی در مدل ها و ظرفیت های مختلف مناسب برای جوجه کشی از تمامی پرندگان و خزندگان تخم گذار اهلی و زینتی با راندمانی فوق العاده عرضه در فروشگاه اینترنتی EIG-SHOP.

دیدگاه بگذارید

  اشتراک در  
اطلاع از
بستن