مقالات آموزشی

مزایا و معایب برنامه های روزانه پرداخت هایپ

بررسی هایپ روزانه

در حال حاضر، حوزه سرمایه گذاری هایپ HYIP فرصت های متنوعی برای سرمایه گذاری (و همچنین از دست رفتن کل سرمایه) سرمایه گذاران را فراهم می کند. و تفاوت نه تنها در مورد ماهیت استفاده از وجوه سرمایه گذار (یا به بیان دیگر یک کلاهبرداری عادی)، بلکه در کاراکتر خاص یک برنامه از قبیل (شرایط، درصد سود % ، حداقل ها، میزان سپرده و …) نیز وجود دارد.

بررسی هایپ های با پرداخت روزانه

امروز ما در مورد برنامه هایی صحبت خواهیم کرد که پرداخت روزانه وجوه به عنوان یکی از اصلی ترین شرایط آنهاست. به اصطلاح برنامه های “روز پرداخت”.

خب شما تصمیم گرفتید در یک برنامه هایپ (HYIP) با پرداخت روزانه شرکت کنید؟ چه چیزی بیشتر شما را به سمت خود جلب می کند؟ در واقع، برنامه های پرداخت روزانه تفاوت چندانی با آنهایی که سود ماهانه یا هفتگی پرداخت می کنند، ندارند. هر دو در اصل ریسک یکسانی دارند.

تفاوت اصلی که در هنگام استفاده از دو برنامه احساس می شود، تفاوت در نرخ است و متعاقب آن، شرایط پرداخت این نرخ ها (یا سرمایه گذاری مجدد) است.

ما در این باره با جزئیات بیشتری صحبت خواهیم کرد. برنامه های روز پرداخت، که در سایت ما با آنها آشنا خواهید شد، برنامه هایی هستند که بر اساس پرداخت درصدی در طی 24 ساعت، شما روزانه درصد مشخصی از مبلغ سرمایه گذاری شده را دریافت می کنید.

شما می توانید این مبلغ را به حساب خود منتقل کنید یا اینکه برداشت نکنید و اجازه دهید افزایش یابد. حداقل میزان سرمایه گذاری در این نوع برنامه ها با مقدار حداقل در برنامه های ماهانه یا هفتگی تفاوتی ندارد.

اگرچه ، در برنامه های روز پرداخت، میزان حداقل غالبا کمتر از برنامه های ماهانه ای است که حداقل آنها می تواند حدود 500 دلار باشد. به عنوان مثال ، برنامه سپرده گذاری در سیستم معاملاتی سهامداری (Stocking Trading System، حداقل 10 تا 1000 دلار سرمایه گذاری را قبول می کند (البته ، اینگونه برنامه ها دارای سیستم ارجاعات نسبتاً سودآوری هستند).

اولین چیزی که توجه شما را به خود جلب می کند نرخ سود است. تفاوت نرخ سود بین برنامه های پرداخت ماهانه، هفتگی و روزانه با فرمول زیر مشخص می شود:
هرچه پرداخت های بیشتری صورت بگیرد، نرخ سود کاهش می یابد.
از یک سو، اختلاف نرخ در موارد مختلف بسیار متفاوت است. بنابراین، اگر ما برنامه های پرداخت هفتگی را انتخاب کنیم که سود پرداختی 10% دارند و آنها را با برنامه های روزانه پرداخت با درصد پرداخت 2% مقایسه کنیم، همانطور که می بینید اعداد و ارقام گویای همه چیز هستند و صحبتهای ما را تایید می کنند.

از سوی دیگر، با مقایسه دو تعرفه سود دهی از یک برنامه، خواهیم دید که در مجموع، نرخ سود پرداخت های روزانه بسیار پایین تر از نمونه های ماهانه است.
بنابراین، یک برنامه سرمایه گذاری درآمد زا ، روزانه 0.5 و ماهانه 25 درصد سودآوری دارد به ترتیب ، در مورد اول (با در نظر گرفتن واریز 100 دلار سپرده اولیه) 15 دلار و در مورد دوم – 25 دلار. اما در عین حال ، برنامه اتحادیه کارگزاران با توجه به 10 هزار دلار سپرده اولیه ، نرخ را اعلام می کند.

اینجاست که، سپرده گذاران باید این نکته را مد نظر داشته باشند که می توانند پرداختی های خود را در حساب نگه دارند و از این فرصت استفاده کنند و به این روش موجودی و درآمد خود را افزایش دهند. به این ترتیب درآمد می تواند افزایش یابد. در برخی از برنامه ها، از همان ابتدا شرایط ويژه ای ارائه شده است، که بر طبق آن ، شما مجاز به برداشت سود در طی یک ماه مشخص نمی باشید.

و اما در مورد ریسک از یک طرف، ریسک، مانند هر حرفه و شغلی، در هر برنامه HYIP هایپ، نیز وجود دارد. مثل STS Club (سیستم معاملات سهام) که در بازار طلا قمار می کند. و نمی توان گفت برنامه های پرداخت روزانه دارای ریسک بالاتری هستند.

اما می توان گفت که ثابت شده پرداختهای روزانه بیشتر تحت تأثیر نوسانات بازارند و از سوی آن تهدید می شوند که البته احتمال طی یک دوره طولانی مدت جبران خسارت و باز پرداخت خواهند شد. اما، در عین حال، خسارات ناشی از چنین برنامه هایی بسیار کم و ناملموس به نظر می رسد.

و البته جذاب ترین قسمت این برنامه ها، کنترل مداوم بودجه و پرداخت های شخصی است که به حساب شما منتقل می شود. در اینجا می توانید به طور مداوم از جریان پول و در نتیجه ارتباط کارآمد و مؤثر با مشتری مطلع شوید.
بنابراین، برنامه های سرمایه گذاری درآمدزا دارای یک انجمن بسیار فعالند. علاوه بر این از ويژگی متمایز چنین برنامه هایی، اتوماسیون کامل آنهاست. تیم مدیریتی این نوع برنامه ها به ندرت مخفی و ناشناس می مانند. برقراری ارتباط مداوم با مشتریان برای آنها بسیار حیاتی است.

با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، درصد نرخ سود در این برنامه ها کمتر از میزان آن در برنامه های بلند مدت است. لازم به ذکر است که در حوزه برنامه های روز پرداخت، کلاهبرداری(scam) نسبت به سایتهای دیگر کمتر دیده می شود، هرچند احتمال آن صفر نیست.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

miladmilan

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ miladmilan1@ آیدی تلگرام در حال حرکت به سمت جلو با تمام ❤
مشترک شدن
اطلاع از
guest
4 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
Ali abdollahi
Ali abdollahi
7 ماه قبل

سلام من پول را از بانک ملت پرداخت کردم ولی هنوز بعد از یکهفته لینکش ب ایمیل من ارسال نشده. دلیلش چیه. واقعا کلاهبرداری نیست؟

سالار فخر
سالار فخر
8 ماه قبل

عالی بود ممنون

دکمه بازگشت به بالا
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x