iraniantraders
stakedwallet

hushetalayi
dogeminers

invexpert
irandogebank

مسابقات همراه با جوایز

مسابقه فعالیت در وبسایت بیگ والت

مسابقه دائمی سایت

سلام دوستان عزیز برای کسب درآمد شما حاضر شدیم که یک مسابقه دائمی در وب سایت برگزار کنیم تا شما بر اساس فعال بودن در سایت بیگ والت که هدفش کسب درآمد اینترنتی شما است دارای پاداش باشید و وقت خود را در سایت ما هدر ندهید.

توضیحات مسابقه:

در سایت بیگ والت فعال باشید مشکلی دارید از بقیه بپرسید و به مشکلات دیگران در سایت بیگ والت پاسخ دهید. باید به صورت تقریبا در هر پست جدید سایت بیگ والت نظر دهید و دیدگاه خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارید عکس از فعال کردن پلن و برداشتی های خود برای ما و بقیه کاربرها بفرستید (طبق شرایط مسابقه) به زبان ساده در سایت بیگ والت فعال باشید! هرچه نظر شما در سایت زیاد باشد به نفر برنده نزدیکتر می شود.

ارسال گزارش های شما باعث می شود تا سایت های خوب به زودی پیدا شوند و در کل هم برای شما و هم برای دوستان شما مفید است. نظرات، توصیه ها، و تشکرهای شما به بهتر شدن وبسایت کمک می کند. برای ما مهم از که بازخورد های شما را دریافت کنیم برای همین هر ماه به بهترین اعضای خود پاداش های نقدی تقدیم می کنیم.

قوانین مسابقه

  • کلیه کاربرها باید در سایت ما ثبت نام کنند از بخش “حساب کاربری من” اقدام به ثبت نام در سایت بیگ والت بکنید (اگر مشکلی ندارید لطفا آواتارهای بیگ والت رو در عکس پروفایل خود قرار دهید)
  • نظرات مفید شما حساب می شود، نه هر نظری (مثال نظرهای که قبول نمی شوند: امروز هوا چقدر خوب است، سلام، ممنون و…)
  • بحث های که ربطی به پروژه ها ندارد ممنوع است
  • فرستادن لینک های زیرمجموعه گیری و تبلیغاتی ممنوع است
  • از فرستادن نظرات غیر مفید خودداری کنید نظرات باید شامل تجربه شما، مدارک برداشت شما، مدارک فعال کردن پلن توسط شما و مربوط به اخبار جدید در مورد پروژه ها باشد.
  • کاربرها تا در سایت بیگ والت ثبت نام نکنند نمی توانند نظر بدهند.

نکات مثبت مسابقه

شما در ماه می توانید دوبار برنده شوید و این به شانس شما ربطی ندارد و با کمی فعالیت و تلاش می توانید این پاداش را دریافت کنید. هرچه بیشتر در سایت فعال باشد فرصت این رو دارید که برنده این پاداش از طرف ما باشید.

نظرات شما برای افراد مبتدی مفید است و شاید شما هم از نظرات بقیه نکات جدیدی یاد بگیرید ما از اینجا از فعالیت شما تشکر می کنیم.

جوایز مسابقه

🏆 نفر اول: 25$
🏆 نفر دوم: 20$
🏆 نفر سوم: 15$
🏆 نفر چهارم: 10$
🏆 نفر پنجم: 6$
🏆 نفر ششم: 5$
🏆 نفر هفتم: 5$
🏆 نفر هشتم: 5$
🏆 نفر نهم: 5$
🏆 نفر دهم: 5$

پرداخت ها به صورت دلار پرفکت مانی

تعیین برندگان

1 هر ماه یعنی بعد از پایان ماه و شروع اولین روز برندگان فعال سایت مشخص می شود و مدارک هر ماه زیر این پست و کانال تگرامی بیگ والت اعلام می شود. بعد از پایان مسابقه افراد برنده اگر رسید پاداش خود را در زیر همین پست به اشتراک بگذارند ممنون می شویم.
invexpert

persiandogecoin

ads
ads
برچسب ها

نظرات، سئوالات و گفتگوهای کاربران سایت

لطفا برای نظر دادن وارد شوید.
  اشتراک در  
اطلاع از
دکمه بازگشت به بالا
بستن