معاملات آنلاین

چه زمانی معامله گر روزانه تمام وقت شوید؟

معامله گر موفق در زندگی

معامله گران روزانه و معامله گران زیادی در خارج از کشور وجود دارند، بسیاری از آنها در سطوح مختلف در بازار سهام شرکت می کنند. برخی از افراد برای امرار معاش از معامله تمام وقت روزانه استفاده می كنند، در حالی كه دیگران فقط چند ساعت در روز تجارت می كنند تا درآمد اضافی داشته باشند. یکی از سوالاتی که زیاد پرسیده می شود این است که “چه زمانی زمان مناسب برای جهش به معاملات روزانه تمام وقت است؟”

البته هیچ پاسخی جهانی برای این سوال وجود ندارد، با این حال چند ملاحظه وجود دارد که بازی می کند. لازم به ذکر است که معاملات روزانه آنچنان جذاب نیستند که معمولاً به تصویر کشیده می شوند. معامله سهام به معنای “بانک سازی” یا داشتن یک سبک زندگی عجیب نیست. برای معامله گران تمام وقت روز، سهام تجارت یک حرفه است. این بدان معناست که به کار احتیاج دارد، کاری که مستلزم نشستن روزانه کنار کامپیوتر با صفحه خیره شدن است. شما تضمین نمی کنید که میلیون ها دلار درآمد کسب کنید. شما حتی تضمین نمی کنید که پول دریافت کنید. تجارت روزانه یکی از معدود گزینه های شغلی است که در آن تضمین پرداخت حقوقی ندارید و حتی ممکن است پس از ساعت ها سرمایه گذاری وقت خود را از دست دهید.

معامله روزانه تمام وقت برای گذران زندگی

آموزش

قبل از اینکه حتی به فکر جهش در تبدیل شدن به یک معامله گر سهام تمام وقت باشید، باید مطمئن شوید که از تجهیزات مناسبی برخوردار هستید. شما شغل خود را ترک نمی کنید و می توانید مهندس شوید بدون هیچ آموزش مناسب، درست است؟ شانس موفقیت شما چقدر است؟ همین منطق در معاملات نیز صدق می کند. حتی قبل از در نظر گرفتن شغل در تجارت روزانه، مهارت مناسب را شروع کنید. ما برای شروع کار خود از منابع رایگان و پولی متنوعی برخوردار هستیم.

تجربه

شما می توانید 1000 کتاب در مورد تئوری معاملات بخوانید و هنوز هم توسط بازارها خرد شوید. نظریه و عمل دو مجموعه مهارت متفاوت هستند. بیشتر معامله گران قبل از اینکه احساس واقعی در بازارها داشته باشند، باید مدتی را صرف تجارت واقعی کنند.

سازگاری

اگر حتی در فکر تبدیل شدن به یک معامله گر تمام وقت هستید، مطمئن شوید که به طور مداوم معامله می کنید. این به شما امکان می دهد انتظارات واقع بینانه ای را برای آینده تعیین کنید. سازگاری اثبات این است که شما واقعاً یک مهارت کاربردی ایجاد کرده اید. برای یک معامله گر جدید، ارزش درازمدت 5000 دلار در ماه برای 12 ماه بیشتر از درآمد 200000 دلار ماه اول و 0 دلار بقیه سال است. مطمئناً، ارزش پولی کوتاه مدت بالاتری ارائه می شود، با این وجود در طولانی مدت ماندگاری کمتری دارد.

در هنگام محاسبه میزان تجربه مورد نیاز هیچ “عدد جادویی” وجود ندارد. معامله گران مختلف با سرعت های مختلف یاد می گیرند. ممکن است یک معامله گر بتواند در طی یک سال ثابت بماند، در حالی که معاملات دیگر ممکن است چند سال طول بکشد. مهم است که این چند ملاحظه بعدی را در نظر بگیرید.

چگونه یک معامله گر روزانه تمام وقت شوید؟

هم تجارت روزانه و هم مسیرهای متداول شغلی مزایای خود را دارند. یک شغل متعارف حقوق و دستمزد شما را تضمین می کند (و بعضاً مزایای آن را نیز به دست می آورید)، در حالی که تجارت روزانه مقیاس پذیری نظری بالاتری دارد و به شما امکان می دهد رئیس خود باشید. برای بیشتر معامله گران تمام وقت، بزرگترین مزیت این است که شما باید کاری را انجام دهید که دوست دارید در شغلی که به طور مداوم شما را به چالش می کشد، انجام دهید.

به عنوان یک معامله گر تمام وقت، ثبات کمتری خواهید داشت، خصوصاً در آغاز کار. ماههای خوب، ماههای بد، ماههای عالی و ماههای طاقت فرسا خواهید داشت. در حالی که این غلتک احساسات بخشی از آن است که تجارت روزانه را هیجان انگیز می کند، در صورت عدم برخورد صحیح با آن نیز می تواند استرس زا باشد.

ملاحظات مالی

حقوق روز معامله گر خود را حساب کنید و یک شبکه ایمنی بسازید

ترک شغل به معنای ترک جریان درآمد تضمینی است. حقوق معامله گر روزانه هرگز تضمین نمی شود. مطمئناً، ترک شغل خود به معنای فرار از یکرنگی 9 به 5 است، اما اگر می خواهید برای امرار معاش روزانه تجارت کنید، باید برای آنچه در ادامه می خوانید آماده باشید. یک برنامه مالی ایجاد کنید.

باید 2 سال پس انداز کافی داشته باشید تا بتوانید هزینه های خود را تأمین کنید. این امر مقداری استرس ناشی از معاملات را از بین خواهد برد. اگر برای پرداخت اجاره بها معامله نمی کنید، می توانید بسیار هوشمندانه تصمیم بگیرید. البته این روش تا حد زیادی به توانایی شما در محاسبه دقیق این عدد متکی است. بهتر از این است که دست کم بگیریم تا دست کم بگیریم.

اطمینان حاصل کنید که همه موارد را حساب کنید، از جمله:

1-اجاره دادن
2- خدمات رفاهی
3- غذا
4- سرویس بهداشتی
5- صورتحساب تلفن همراه
6- بیمه
7- سرگرمی
و غیره…
شاید آسان باشد که بگویید، “من می توانم 2 سال بدون سرگرمی زندگی کنم” تا زمانی که شما 2 ماهه به مدت 12 ساعت در روز به صفحه نمایش خیره شوید. واقع بین باشید، دقیق باشید و طبق آن برنامه ریزی کنید.

اگر بودجه محاسبه شده شما 3000 دلار در ماه است، 72000 دلار پس انداز کرده و به بودجه خود پایبند باشید. اگر می توانید با درآمد 2000 دلار در ماه زندگی کنید، 48000 دلار برای هزینه های خود صرفه جویی کنید. این بودجه به میزان قابل توجهی در هر فرد متفاوت خواهد بود اما هدف نهایی یکسان است. شما هزینه های خود را برای چند سال آینده تأمین می کنید تا بتوانید خود را از استرس مالی جدا کرده و بهترین نتیجه را برای موفقیت داشته باشید.

حساب معاملات سهام شما

ما در مورد اهمیت پس انداز کافی پول برای تأمین هزینه های شما بحث کردیم. برای تأمین اعتبار یک حساب نیز باید سرمایه داشته باشید. یک بار دیگر، میزان پول لازم توسط هر شخص متفاوت خواهد بود. شما برای تجارت روزانه به طور روزانه حداقل به 25000 دلار دلار نیاز خواهید داشت (بر اساس قانون Pattern Day Trader) با این وجود می توانید تجارت خود را با کمتر انجام دهید. شماره ای را انتخاب کنید و حساب ها را تنظیم کنید.

انتخاب یک شماره این است که بهترین فرصت را به خودتان بدهید. اندازه گیری یک حساب خیلی زود قبل از یادگیری سازگاری فقط باعث می شود خودتان را در معرض خطر از دست دادن سریعتر قرار دهید. شروع کوچک کاری را که می توانید انجام دهید محدود می کند اما همچنین خطر شما را در مقابل بزرگتر شدن محدود می کند.

به خاطر داشته باشید که حساب هزینه و کارگزاری شما کاملاً مجزا هستند. برای تأمین هزینه های معاملات خود مجبور نیستید از حساب هزینه خود برداشت کنید و برای تأمین هزینه ها مجبور نیستید از حساب تجارت خود خارج شوید.

ملاحظات دیگر

فرصت هزینه

تا این مرحله، ما در مورد برنامه ریزی مالی مربوط به جهش در معاملات تمام وقت بحث کردیم. تمرکز روی هزینه فرصت جهش نیز مهم است. با انجام این انتقال از چه چیزی منصرف می شوید؟

به عنوان مثال، اگر در شغل دیگر خود 100000 دلار در سال + مزایا می گیرید، از یک حقوق ثابت دور می شوید و با یک حقوق غیر قابل پیش بینی وارد شغل می شوید. اگر معاملات طبق برنامه پیش نرود، آیا پس از 2 سال می توانید شغل مشابهی پیدا کنید؟ شاید آره شاید نه. قبل از ارتکاب به جهش، حتماً این را حساب کنید.

ویژگی های شخصیتی

هنگامی که شما یک معامله گر تمام وقت می شوید، وارد دنیای 100٪ پاسخگویی می شوید. هیچ کس شما را مجبور نمی کند هر روز صبح از رختخواب خود بیرون بیایید و هیچ کس به شما نمی گوید که باید تمام روز چه کاری انجام دهید. شما محرک درآمد خود هستید و تنها کسی هستید که به اندازه کافی برای تولید آن اهمیت می دهید. اطمینان حاصل کنید که دارای نظم و انضباط و مهارتهای سازمانی مناسب برای استفاده بهتر از این فرآیند هستید. آیا شما شخصی هستید که از استقلال رئیس بودن خود لذت می برید یا ترجیح می دهید به شما گفته شود چه کاری انجام دهید؟ آیا شما می توانید خود را تحت کنترل نگه دارید و به یک برنامه پایبند باشید یا انصراف می دهید و کارهای خود را انجام می دهید؟ آیا به ثبات نیاز دارید یا اینکه خطر بازارها را هیجان انگیز می کند؟ همانطور که برای تغییرات مالی آماده هستید ، برای تغییر سبک زندگی نیز آماده باشید.

نکته پایانی

سهام معاملات روزانه یک مسیر شغلی فوق العاده پاداش آور است با لیست طولانی از مزایا و امتیازات. این پست برای کمک به مردم در آماده شدن برای انتقال طراحی شده است. جوایز معاملات روزانه برای امرار معاش می تواند هیجان انگیز باشد، باعث می شود برخی از افراد برای رسیدن به آنجا چشم پوشی کنند. بگذارید این شما را به زمین بیاندازد و به شما کمک کند تا رویکردی واقع بینانه به مرحله گذار داشته باشید. آماده سازی مهم است. اگر اقدامات لازم را انجام دهید می توانید به آنجا بروید.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x