معاملات آنلاین

معامله گر (تریدر) کیست؟

معامله گر (تریدر) به چه کسی می گویند؟

معامله گر شخصی است که در هر بازار مالی، چه برای خودش و چه از طرف شخص یا موسسه دیگری، خرید و فروش دارایی های مالی را انجام می دهد. تفاوت اصلی بین معامله گر و سرمایه گذار مدت زمانی است که فرد دارایی را در اختیار دارد. سرمایه گذاران تمایل به داشتن افق زمانی بلندمدت دارند، در حالی که معامله گران تمایل دارند که دارایی ها را برای مدت زمان کوتاه تری در اختیار داشته باشند تا از روندهای کوتاه مدت استفاده کنند.

در مورد معامله گران کجا شنیده اید؟

معامله گران بارزترین نمادهای انسانی بازارهای مالی هستند، به ویژه آنهایی که در حال کاهش تعداد طبقات معاملات حضوری هستند. هیچ گزارش خبری از تلاطم بازار بدون تصاویر از معامله گران که به طور وحشیانه ژست می گیرند یا به صفحه های کامپیوتر خیره می شوند، کامل نیست.

آنچه شما باید در مورد معامله گران بدانید

چندین معامله گر وجود دارد که از استراتژی های مختلف تجاری استفاده می کنند، این موارد عبارتند از:

Scalping یا تجارت خرد:

یک scalper روزانه معاملات بی شماری (از ده ها تا صدها) را انجام می دهد و تلاش می کند از هر معامله سود ناچیزی کسب کند.

معاملات شتاب

معامله گران شتاب بر سهامهایی تمرکز می کنند که با حجم زیاد در یک جهت قابل توجه حرکت می کنند. آنها تمایل به گرفتن حرکت و سود از آن دارند.

معاملات فنی

معامله گر فنی بر روی نمودارها و نمودارها تمرکز می کنند. آنها از شاخص های فنی مختلفی استفاده می کنند و نمودارها را تجزیه و تحلیل می کنند، به دنبال سیگنال های خرید یا فروش هستند.

معاملات اساسی

معامله گران بنیادی بر تجزیه و تحلیل بنیادی تمرکز می کنند و رویدادهای شرکت را بررسی می کنند، پیش بینی گزارش سود، ادغام و ادغام، سازماندهی مجدد، که می تواند قیمت سهام را تحت تأثیر قرار دهد.

نوسان معاملات

معامله گران نوسان اغلب موقعیت های خود را بیش از یک روز حفظ می کنند و سعی می کنند روند را بدست آورند. آنها از تجزیه و تحلیل فنی برای جستجوی سهام با حرکت کوتاه مدت قیمت استفاده می کنند.

هزینه های کمیسیون یکی از معایب اصلی معاملات کوتاه مدت است. با این حال، تعدادی از کارگزاری ها به همراه spread شدید بازار، کارمزد صفر را ارائه می دهند و این مسئله را کمتر مورد توجه قرار می دهد.

امروزه، تجارت نه تنها برای افراد حرفه ای با تحصیلات مالی، بلکه برای افراد عادی نیز در دسترس است، که آنها این کار را هم به عنوان یک منبع درآمد اضافی و هم یک چالش فکری می دانند.

با این وجود، سواد مالی هنوز برای موفقیت یک تاجر ضروری است. با فیلم های آموزشی غنی از اطلاعات، آموزش های تجاری، راهنماهای آموزشی و مقالات تحلیلی که به صورت رایگان در Capital.com در دسترس هستند، می توانید بازارها را بهتر درک کنید. تعدادی از سیستم عامل های معاملاتی مانند Capital.com نیز حالت های آزمایشی را ارائه می دهند که در آنها می توانید مهارت های تجاری خود را قبل از معامله با پول واقعی تمرین کنید.

معامله گران مالی اغلب مورد انتقاد قرار می گیرند و به عنوان “کرکس” برچسب گذاری می شوند زیرا موفقیت آنها به نوسانات بازار و شکست های گاه به گاه بستگی دارد. در حالی که دیگران از این رویه دفاع می کنند و معتقدند که این یک بخش اساسی از اقتصاد سرمایه داری است.

درک معامله گران

یک تاجر می تواند در یک موسسه مالی کار کند، در این صورت با پول و اعتبار شرکت تجارت می کند و ترکیبی از حقوق و پاداش به وی پرداخت می شود. در غیر این صورت، یک تاجر می تواند برای خودش کار کند، این بدان معناست که او با پول و اعتبار خودش معامله می کند اما تمام سود را برای خودش نگه می دارد.

از معایب معاملات کوتاه مدت می توان به هزینه های کمیسیون و پرداخت bid/offer spread اشاره کرد. از آنجا که معامله گران برای تعقیب سود غالباً در استراتژی های تجارت کوتاه مدت شرکت می کنند، می توانند هزینه های کمیسیون زیادی را دریافت کنند. با این حال، تعداد فزاینده ای از کارگزاران تخفیف بسیار رقابتی باعث شده است که این هزینه کمتر مورد توجه قرار گیرد. در حالی که سیستم عامل های تجارت الکترونیکی باعث گسترش دامنه spread در بازار ارز شده اند. در مورد سودهای کوتاه مدت سرمایه در ایالات متحده نیز رفتار مالیاتی نامطلوبی وجود دارد.

عملیات معامله گر: موسسه و حساب شخصی

بسیاری از موسسات بزرگ مالی اتاق تجارت دارند که در آن بازرگانان کارمندانی هستند که طیف وسیعی از محصولات را از طرف شرکت خریداری و می فروشند. به هر معامله گر محدودیت داده می شود که چقدر می تواند موقعیت خود را بدست آورد، حداکثر بلوغ موقعیت و چه مقدار ضرر علامت گذاری در بازار را قبل از بسته شدن یک موقعیت می تواند داشته باشد. این شرکت ریسک اصلی را دارد و بیشتر سود خود را حفظ می کند. معامله گر حقوق و دستمزد می گیرد.

از سوی دیگر. بیشتر افرادی که با حساب شخصی خود تجارت می کنند در خانه یا در یک دفتر کوچک کار می کنند و از یک دلال تخفیف و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی استفاده می کنند. محدودیت های آنها به پول نقد و اعتبار خودشان بستگی دارد، اما همه سودها را حفظ می کند.

تخفیف کارگزاران: منبع مهمی برای معامله گران

شرکت های کارگزاری برای تخفیف در هر معامله کمیسیون کمتری دریافت می کنند اما مشاوره مالی کمی ارائه می دهند یا هیچ توصیه ای نمی کنند. افراد نمی توانند مستقیماً از طریق حساب خود در بورس سهام یا کالا معامله کنند، بنابراین استفاده از کارگزار تخفیف راهی مقرون به صرفه برای دستیابی به بازارها است. بسیاری از کارگزاران تخفیف حساب های مارجین ارائه می دهند که به این ترتیب معامله گران می توانند برای خرید سهام از کارگزار وام بگیرند. این اندازه موقعیت هایی را که می توانند بگیرند افزایش می دهد اما تلفات احتمالی را نیز افزایش می دهد.

سیستم عامل های معاملات ارزی با خریداران و فروشندگان ارز در بازارهای محلی، بازارهای جلو و اختیارات مطابقت دارند. آنها به میزان قابل توجهی اطلاعات قیمتی موجود در اختیار معامله گران را افزایش می دهند، و در نتیجه اسپرد قیمت را کاهش می دهند و پورسانت ها را کاهش می دهند.

مالیات بر درآمد سرمایه کوتاه مدت

یک عیب سود معاملات کوتاه مدت این است که آنها معمولاً با نرخ مالیات بر درآمد عادی معامله گر مالیات می گیرند. سودهای بلند مدت سرمایه 20٪ مالیات دریافت می شود اما نیاز است که ابزار اساسی حداقل برای یک سال نگهداری شود. طبق قوانین فعلی، هیچ تعریف فنی از معامله گران برای مالیات وجود ندارد.

در حالی که وضعیت مالیات معامله گر (TTS) (Trader Tax Status) وجود دارد، انتخاب برای این وضعیت براساس واقعیت ها و شرایط ارائه شده یک فرد است. برخی از حقایقی که سازمان امور مالیاتی هنگام ارزیابی وضعیت مالیات معامله گران در نظر می گیرد، دوره نگهداری اوراق بهادار، تعداد معاملات انجام شده و تعداد دفعات و دلار معاملات است.

راه حل هایی برای معامله گران وجود دارد تا بدهی های مالیاتی خود را از معاملات کوتاه مدت کاهش دهند. به عنوان مثال، آنها می توانند هزینه های مورد استفاده در راه اندازی تجارت خود را بنویسند، دقیقاً مانند یک فریلنسر یا صاحب مشاغل کوچک. اگر بخش 475 (f) را انتخاب کنند، معامله گران می توانند کل معاملات خود را برای یک سال خاص ارزیابی کنند و برای زیان های متحمل شده کسر هزینه کنند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x