معرفی انواع ارز دیجیتال

معرفی ارز دیجیتال Kava (کاوا)

KAVA یک پلت فرم بین زنجیره ای DeFi است

KAVA نشانه بومی کاوا است.

Kava یک پلت فرم وام دهی است که به کاربران امکان می دهد با وام دادن و استفاده از آن به عنوان وثیقه برای وام های ثابت بیت کوین، سود بالایی از ارز رمزنگاری شده خود بدست آورند. کوین پایدار بومی Kava USDX است.

کاوا چیست؟

KAVA یک پلت فرم بین زنجیره ای DeFi است که وام های وثیقه ای و پول ثابت را به کاربران که دارایی های رمزنگاری اصلی خود، از جمله BTC ، XRP ، BNB ، ATOM و… هستند را ارائه می دهد. کاربران می توانند دارایی های رمزنگاری شده خود را در ازای USDX ، ثبات کوین Kava وثیقه دهند. KAVA توکن حاکمیت و شرط بندی است که مسئول امنیت شبکه و رأی گیری درباره پارامترهای اصلی است.

پلت فرم Kava دارای دو نوع رمز ، رمز KAVA و USDX پایدار است. رمز KAVA رمز بومی زنجیره بلوک KAVA در امنیت ، حاکمیت و عملکردهای مکانیکی سیستم عامل است.

بلاکچین Kava با اجماع Proof-of-Stake با یک توکن بومی بومی (معروف به “KAVA”) تأمین می شود که به دارندگان توکن توانایی سهام و کسب جوایز بلوکی و همچنین مشارکت در اداره سیستم عامل را می دهد.

کاوا چگونه کار می کند؟

هدف کاوا این است که به دیگران اجازه دهد ارز رمزنگاری شده را به عنوان وثیقه قفل کنند، مشابه سایر پروژه های DeFi مبتنی بر Ethereum. با این حال، یکی از تمایزات اصلی آن این است که از ویژگی های قابلیت همکاری شبکه Cosmos استفاده می کند تا اجازه دهد طیف گسترده ای از ارزهای رمزپایه به راحتی به عنوان وثیقه استفاده شود.
به طور خلاصه، ارز رمزنگاری شده سپرده شده به کاوا به طور کلی به عنوان وثیقه سکه های با ثبات USDX تبدیل می شود که به 1 دلار آمریکا متصل می شوند. این شبکه با وثیقه بیش از حد همراه است و به مردم اطمینان می دهد که دلار پایدار USDX همیشه با خیال راحت و با ارزش 1 دلار قابل استفاده است.

دو کار اساسی که کاربر می تواند با کاوا انجام دهد وجود دارد:

برای برداشت USDX وثیقه رمزنگاری را در یک قرارداد هوشمند قفل کنید.
برای به دست آوردن سود، USDX سهام (وام) دهید.
هر چند اینها می توانند ترکیب شوند و می توانند با سایر پروژه های DeFi ارتباط برقرار کنند تا از مجموع قطعات آنها بیشتر باشد. به عنوان مثال ، کسی می تواند با گرفتن وام USDX و سپس استفاده از آن برای خرید ارز رمزنگاری شده بیشتر، یک موقعیت اهرمی به خود بگیرد.

رمز KAVA چه کاری انجام می دهد؟

رمز کاوا سه هدف دارد:

حکومت. دارندگان رمز KAVA می توانند از حقوق حاکمیت در بستر Kava استفاده کنند.
وام دهنده آخرین چاره. اگر همه موارد دیگر به شکست منجر شود، KAVA می تواند برای کمک به تضمین بازپرداخت موفق USDX، انحلال را شروع کند.
اعتبار سنجی 100 گروه معتبر برتر در شبکه Kava’s می توانند پاداش های اساسی را در KAVA کسب کنند.

نحوه خرید کاوا

در اینجا راهنمای گام به گام یک روش خرید KAVA آورده شده است. توجه داشته باشید که ممکن است گزینه های دیگری نیز در دسترس باشد، بنابراین ممکن است بخواهید مبادلات ارز رمزنگاری شده را مقایسه کنید و گزینه مناسب را پیدا کنید.

مرحله 1. صرافی پیدا کنید

چنجری را پیدا کنید که از KAVA پشتیبانی کند، مانند Binance.

مرحله 2. ایجاد یک حساب کاربری و سپرده گذاری

یک حساب Binance ایجاد کنید و سپرده گذاری کنید.

مرحله 3. KAVA بخرید

بازار KAVA را جستجو کنید و یک ارز رمزپایه مناسب برای تجارت KAVA استفاده کنید. به عنوان مثال، برای خرید KAVA در بازار KAVA / BTC، باید مقداری بیت کوین برای خرید و فروش KAVA داشته باشید.

آزمایشگاه های کاوا اولین کاربرد خود را راه اندازی کرده اند: یک سیستم عامل غیرمتمرکز تولید مالی (DeFi) برای بیت کوین (BTC) و سایر دارایی های غیر Ethereum.

این محصول که Harvest نام دارد و بر روی بلاک چین Kava ساخته شده است ، به کاربران امکان می دهد رمزنگاری خود را انجام دهند، بنابراین می تواند به سایر کاربران وام داده شود. برداشت در ابتدا از سپرده های BTC ، BNB ، BUSD و XRP پشتیبانی خواهد کرد. به زودی، آزمایشگاه های کاوا قصد دارد اولین سازندگان بازار خودکار (AMM) مانند Uniswap و مشاوران روبو مانند Yearn را معرفی کند. برایان کر، مدیر عامل آزمایشگاه های کاوا، گفت: سرمایه گذاری در بلاکچین نیز انجام می شود.

مشابه پلتفرم DeFi MakerDAO ، Kava به کاربران این امکان را می دهد تا در ازای یک پایدار بیت کوین ، USDX ، با دلار آمریكا موقعیت های بدهی وثیقه ای (CDP) را در پروتكل كاوا ایجاد كنند. برخلاف Maker ، با این وجود، کاوا با دارایی های خارج از اکوسیستم Ethereum کار می کند که تا حد زیادی شاهد شیوع DeFi از دور بوده اند.
آزمایشگاه های کاوا توسط چندین صرافی بزرگ، از جمله Binance ، Huobi و OKEx پشتیبانی می شوند ، که توکن های کاوا را در معرض خطر قرار می دهند و در حاکمیت بلاکچین شرکت می کنند.

تولید محصول، برداشت محصول

کر گفت که Harvest از Aave و Compound الهام گرفته شده است، اما Harvest همان توانایی هایی را که این پروتکل ها در اختیار دارند، به مجموعه وسیعی از دارایی های دیجیتالی ارائه می دهد.

کر گفت: “هنگامی که در حال ساخت Harvest بودیم، الگوی طراحی را مشاهده کردیم که در حال کار است.” “آنچه می توانیم روی میز بیاوریم باز کردن قفل این دارایی های بسیار بزرگتر با محدودیت بازار و دادن همان نوع عملکرد وام و وام به آنها است.”

به کاربران برداشتی که از برنامه وام می گیرند یا وام می دهند، بهره و علامت های HARD، نشانه حاکمیت Harvest، پرداخت می شود که همچنین برای ایجاد انگیزه در نقدینگی سیستم عامل مورد استفاده قرار می گیرد.

Kava بر اساس الگوریتم اجماع Tendermint ساخته شده است، که همچنین توسط پروژه همکاری پذیری بلاکچین Cosmos استفاده می شود. کاوا در اکتبر پیشنهاد اولیه مبادله (IEO) را در مورد Binance انجام داد و Arrington XRP Capital را به عنوان یک سرمایه گذار حساب می کند.

بلاکچین Kava با اجماع Proof-of-Stake با یک توکن بومی بومی (معروف به “KAVA”) تأمین می شود که به دارندگان توکن توانایی سهام و کسب جوایز بلوکی و همچنین مشارکت در اداره سیستم عامل را می دهد.

سه مورد اصلی برای رمز KAVA وجود دارد:

امنیت

بلوک ها توسط 100 گروه برتر توسط سهام پیوندی توزین شده در نشانه های KAVA تأیید می شوند. مشوق های اقتصادی برای اعتبارسنج ها به صورت کسب KAVA به عنوان پاداش بلوک، در هزینه های معاملاتی است و با از دست دادن KAVA بر اساس شرایط سخت کشی مانند عدم اطمینان از زمان بالا و معاملات امضا دو برابر مواجه می شوند.

حاکمیت

KAVA برای پیشنهادات و رای گیری در مورد پارامترهای اصلی سیستم موقعیت بدهی وثیقه دار (“CDP”) استفاده می شود. این شامل محدودیت بدهی جهانی سیستم، انواع وثیقه پشتیبانی شده، محدودیت بدهی آنها، نسبت به وثیقه است اما به آنها محدود نمی شود. و هزینه ها و نرخ پس انداز برای USDXاست.

وام دهنده آخرین اقامتگاه

KAVA به عنوان ارز ذخیره، در شرایطی عمل می کند که سیستم از وثیقه کمتری برخوردار باشدد. در چنین مواردی KAVA جدید، ضرب می شود و برای خرید USDX از بازار استفاده می شود، تا زمانی که USDX با امنیت بیش از حد وثیقه شود.

سه مورد اصلی برای استفاده از رمز USDX وجود دارد:

حاشیه تجارت / اهرم

کاربرانی که USDX را از سیستم عامل دریافت می کنند در درجه اول از آن برای خرید رمزنگاری اضافی استفاده می کنند که به طورexposure در معرض دارایی های رمزنگاری شده قرار می گیرد.

مصون سازی با بهره

معامله گران می توانند USDX را به عنوان یک دارایی پایدار در هنگام تلاش برای محدود کردن، قرار گرفتن در معرض دارایی های رمزنگاری ناپایدار نگه دارند. دارندگان می توانند نشانه های خود را باند کنند و سود انباشته ای برابر با نرخ پس انداز USDX فعلی دریافت کنند.

پرداخت های ثابت Stablecoin

زمان بسته شدن سریع و نهایی سریع بلاکچین Kava ، USDX را قادر می سازد تا برای موارد استفاده عمومی از پرداخت آن استفاده شود.
Kava با ارائه یک بستر وام غیرمتمرکز و وام های ثبات سازگار با دارایی های رمزنگاری اصلی قصد دارد که به صورت واقعی پلتفرم DeFi باشد.

ویژگی های اصلی و برجسته KAVA

موقعیت های بدهی چند وثیقه:

پلت فرم Kava از وام در برابر دارایی های رمزنگاری شده از شبکه های دیگر مانند BTC ، XRP ، BNB و ATOM پشتیبانی می کند.

وام بدون طرف مقابل:

پلتفرم Kava کاربران را قادر می سازد “وام های خود را صادر کنند”، USDX جدید را بر اساس وثیقه سپرده شده خود ضرب می کنند و هنگامی که کاربران موقعیت بدهی خود را بسته می شوند، USDX را از بین می برند.

وام ها و اهرم های غیرمتمرکز:

کاوا به کاربران ارزهای رمزپایه اصلی دسترسی آزاد به وام، اهرم نیرو و پول های ثابت برای پوشش اقتصادی می دهد.

با استفاده از الگوریتم نگهداری Stablecoin:

کاوا به طور خودکار موقعیت های بدهی وثیقه ای(در معرض خطر) را که بدهی دارند، وام میدهد، حراج می کند تا قیمت دلار USDX به USD را حفظ کند.

بهره Hedging Bitcoin Stablecoin with:

پایدار Bitcoin USD Kava می تواند اوراق قرضه باشد و برای دارندگان USDX بازدهی فراهم کند.

حکمرانی با انگیزه اقتصادی:

مشارکت کنندگان توافق KAVA پاداش و کارمزد پرداختی توسط کاربران را کسب می کنند اما در صورت عدم نگهداری صحیح سیستم، خطر جدی وجود دارد و به عنوان آخرین وام دهنده عمل می کنند.

مصنوعات و مشتقات قابل توسعه:

Kava قادر است برای حمایت از طیف وسیعی از دارایی های رمزنگاری شده جدید و ارائه محصولات مصنوعی و مشتقات جدید ، رشد کند.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x