COMEX Trades - 6500% AFTER 100 DAYS
معرفی انواع ارز دیجیتال

معرفی ارز دای DAI

معرفی ارز غیر متمرکز DAI

با بهره گیری از فناوری بلاکچین، MakerDAO از طریق پایدارسازی غیر متمرکز DAI، توانایی همه کاره پول را باز کرده است. DAI تولید شده از طریق پروتکل سازنده و با پشتیبانی از مازاد وثیقه، به دلار آمریکا متصل می شود. به زبان ساده، DAI پول نقد دیجیتال است. به آن فکر کنید یک دلار بهتر و دقیق تر.

Customize this widget

استقلال مالی کامل ارز DAI

برای مشارکت در سیستم مالی سنتی، بانک ها و سایر شرکت های خدمات مالی به کاربران احتمالی زیادی از جمله داده های شخصی، اثبات اعتبار و حتی حداقل مبالغ سپرده نیاز دارند. این الزامات می تواند خسته کننده باشد و باعث ایجاد افراد فاقد زیرپوشش جهان شود، نه کمتر. با این حال، پایدار بلاک DAI به هر کسی ، بدون در نظر گرفتن وضعیت اقتصادی، اجازه دسترسی به خدمات مالی را می دهد که آزادی مالی بی نظیری را فراهم می کنند.

در آرژانتین، جایی که تورم فلج کننده است، دولت معمولاً محدودیت هایی را در سرمایه ایجاد کرده است. از جمله محدودیت های برداشت، که به ساکنینی که از دلار به عنوان ارز پس انداز استفاده می کنند آسیب می رساند. برای آن شهروندان، DAI یک راه حل ارائه می دهد: دسترسی آسان به ارز با ثبات تر. یک رمز DAI در ایالات متحده همان ارزشی را دارد که در آرژانتین یا هرجای دیگر دنیا دارد و بدون دخالت بانک مرکزی یا شخص ثالث می توان آن را مبادله کرد.

خواه شخصی بخواهد با واریز وثیقه به Maker Vault ،Dai را تولید کند، از Dai به عنوان روش پرداخت استفاده کند، Dai را در Oasis یا صرافی محبوب دیگری معامله کند، یا نرخ پس انداز Dai (DSR) را در Dai برگزار کند، می تواند این کار را انجام دهد بدون محدودیت از طریق پروتکل سازنده.

تولید پول خود حاکم با DAI

هر روز مردم Dai را در صرافی های مختلف خریداری می کنند تا از روش های مختلف از آن استفاده کنند. اما بسیاری دیگر برای تولید Dai به جای خرید پروتکل سازنده به آن متوسل می شوند. این فرایند کاملاً ساده است: کاربران مازاد وثیقه را در Maker Vaults قفل می کنند و براساس میزان وثیقه ای که قفل می کنند، Dai تولید می کنند.

بسیاری از افراد برای داشتن حاشیه در ETH Dai را تولید می کنند: آنها ETH خود را در Maker Vault قفل می کنند، Dai تولید می کنند و سپس ETH بیشتری خریداری می کنند به این امید که قیمت افزایش یابد. تعدادی از صاحبان مشاغل Dai را ایجاد می کنند تا با حراست از نوسانات امضای رمزنگاری ضمن نگه داشتن سرمایه خود در فضای بلاک، سرمایه عملیاتی ایجاد کنند.

نحوه پس انداز با DAI

دارندگان پایدار کوین Dai می توانند با قفل کردن در یک قرارداد ویژه هوشمند، نرخ پس انداز Dai (DSR) را در Dai که در دست دارند به دست آورند. هیچ هزینه ای در کار نیست، هیچ محدودیت جغرافیایی و هیچ مانعی برای نقدینگی وجود ندارد. برای بدست آوردن DSR حداقل سپرده لازم نیست و در هر زمان می توان کل یا هر بخشی از Dai را برداشت کرد.

قرارداد Dai Savings Rate از طریق Oasis Save و سایر پروژه هایی که DSR را ادغام کرده اند، از جمله بازار OKEx و کیف پول آرژانتین قابل دسترسی است. DSR نه تنها پروانه آزادی مالی است، بلکه کنترل کاملی از کاربر را در اختیار شما قرار می دهد.

پایداری DAI در میان نوسانات

پایدار بلاک Dai ثبات را در دنیای ناپایدار ارز رمزنگاری شده ارائه می دهد. Dai به دلار آمریکا متصل است و با وثیقه اضافی که در Maker Vaults حبس شده است پشتیبانی می کند. وقتی بازار بسیار بی ثبات است، Dai به کاربران اجازه می دهد تا ارزش آن را بدون کنار گذاشتن فضای رمزنگاری ذخیره کنند.

حواله راحت، سریع، کم هزینه

به عنوان یک وسیله مبادله پایدار، از Dai می توان برای بازپرداخت بدهی، معاملات مرزی و پرداخت کالاها و خدمات استفاده کرد. ارسال پول به خارج از مرزها با استفاده از خدمات مالی سنتی گران و وقت گیر است. به عنوان مثال، در زمان نوشتن این مقاله، بانک آمریكا 45 دلار بابت انتقال بین المللی USD از ایالات متحده از ایالات متحده دریافت می كند، در حالی كه Western Union 9 دلار برای انتقال 1000 دلار از محل WU در ایالات متحده به محل WU در آرژانتین دریافت می كند. اما از آنجا که پروتکل سازنده بر روی بلاکچین ساخته شده است، کاربران می توانند Dai peer-to-peer را در عرض چند ثانیه و با کسری از هزینه های سنتی به سراسر جهان منتقل کنند.

خدمات در هر زمان

شرکت های خدمات مالی متعارف طبق برنامه های تعیین شده کار می کنند و معمولاً ساعات کاری سنتی را حفظ می کنند. این بدان معنی است که در حالی که کاربران می توانند آخر هفته “بانک” کنند (به عنوان مثال از خودپرداز برای واریز پول و برداشت وجه استفاده کنید، یا از برنامه دسک تاپ یا تلفن همراه برای واریز چک و انتقال پول استفاده کنید)، معاملات آنها را تا روز بعد تسویه حساب نمی کند.

با این وجود DAI 24/7 در دسترس کاربران است زیرا غیرمتمرکز است و بر روی بلاکچین ساخته شده است. چه کاربری بخواهد DAI تولید کند و چه اینکه DAI را به عنوان پرداخت کالا یا خدمات ارسال کند، می تواند این کار را طبق برنامه خودش، در هر زمان و از هرجای دنیا انجام دهد.

شفافیت بالاتر و فراتر از سیستم مالی سنتی

پروتکل سازنده غیرمتمرکز به کاربران امکان درک کلان و خرد از نحوه کار Dai و DSR را می دهد. فناوری Blockchain همچنین دارای کنترل و تعادل داخلی است، زیرا همه معاملات در یک دفتر عمومی برای همه مشاهده می شود. علاوه بر این، کاربران ذهنی فنی می توانند قراردادهای هوشمند ممیزی شده و به طور رسمی تأیید شده توسط Maker را بررسی کنند تا ببینند، در سطح عالی، چطور این فناوری های مالی کار می کنند. هرگز نمی توان انتظار این سطح از شفافیت را از دنیای مالی میراثی داشت.

نتیجه گیری

در مارس 2020، بنیاد سازنده ابتکار بازی خود را با روش Dai Gaming معرفی کرد، یک رویکرد هدفمند برای کمک به DAI در رسیدن به توده حیاتی در اقتصاد جهانی. همچنین ازDAI به طور مکرر در تلاش برای امداد رسانی در برابر حوادث استفاده می شود تا بودجه ثابت را به سرعت و به راحتی به نیازمندان برساند. همچنین مزایای دیگری که این رمز ارز دیجیتالی می تواند داشته باشد.

معرفی DAI چیست؟

سرعت انتقال - 46%
مارکت کپ - 2%
امنیت - 100%
کارمزد نسبت به بقیه ارزها - 48%
ارزش معادل قیمت - 40%

47%

با بهره گیری از فناوری بلاکچین، MakerDAO از طریق پایدارسازی غیر متمرکز DAI، توانایی همه کاره پول را باز کرده است. DAI تولید شده از طریق پروتکل سازنده و با پشتیبانی از مازاد وثیقه، به دلار آمریکا متصل می شود. به زبان ساده، DAI پول نقد دیجیتال است. به آن فکر کنید یک دلار بهتر و دقیق تر.

User Rating: Be the first one !
0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x