exbonds
اخبار

در ازای معرفی استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال پاداش دریافت کنید

مقامات ایرانی به افرادی که استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال در کشور را گزارش کنند، پاداش می دهد. سخنگوی وزارت نیرو در گفتگویی با سرویس خبری IRIB اعلام کرده است که به افرادی که استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال را گزارش کنند، پاداش داده می شود.

مصطفی رجبی، سخنگوی این وزارت، گفته که به افرادی که فعالیت استخراج غیرقانونی رمزارز با برق یارانه ای را گزارش دهند، 20 درصد از جبران خسارت به عنوان پاداش داده می شود.

آقای رجبی همچنین گفته که قوانین جدید، مانع از فعالیت ماینر ها در ساعات اوج مصرف برق می شود.

او همچنین گفت که قیمت 965 تومان به ازای هر کیلووات ساعت، قیمت متوسط برق برای ماینر ها خواهد بود که در واقع همان قیمت صادرات است. البته این نرخ در فصل های سرد سال به نصف کاهش می یابد و در ماه های گرم سال هم چهار برابر می شود چرا که در این فصل مصرف برق بالا می رود.

به دنبال قوانینی که اخیرا برای صنعت رمزارز به تصویب رسیده، سخت گیری هایی در زمینه استخراج غیرقانونی نیز صورت گرفته است. گزارش های حاکی از برخورد پلیس با افرادی که دستگاه های استخراج قاچاق وارد کشور می کنند، روز به روز افزایش می یابد.

0 0 رای
امتیاز مقاله

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

برچسب ها
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
بستن