اخبار

در ازای معرفی استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال پاداش دریافت کنید

مقامات ایرانی به افرادی که استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال در کشور را گزارش کنند، پاداش می دهد. سخنگوی وزارت نیرو در گفتگویی با سرویس خبری IRIB اعلام کرده است که به افرادی که استخراج غیرقانونی ارز دیجیتال را گزارش کنند، پاداش داده می شود.

مصطفی رجبی، سخنگوی این وزارت، گفته که به افرادی که فعالیت استخراج غیرقانونی رمزارز با برق یارانه ای را گزارش دهند، 20 درصد از جبران خسارت به عنوان پاداش داده می شود.

آقای رجبی همچنین گفته که قوانین جدید، مانع از فعالیت ماینر ها در ساعات اوج مصرف برق می شود.

او همچنین گفت که قیمت 965 تومان به ازای هر کیلووات ساعت، قیمت متوسط برق برای ماینر ها خواهد بود که در واقع همان قیمت صادرات است. البته این نرخ در فصل های سرد سال به نصف کاهش می یابد و در ماه های گرم سال هم چهار برابر می شود چرا که در این فصل مصرف برق بالا می رود.

به دنبال قوانینی که اخیرا برای صنعت رمزارز به تصویب رسیده، سخت گیری هایی در زمینه استخراج غیرقانونی نیز صورت گرفته است. گزارش های حاکی از برخورد پلیس با افرادی که دستگاه های استخراج قاچاق وارد کشور می کنند، روز به روز افزایش می یابد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

فرهاد دهقان

موسس و مدیرعامل بیگ والت ✍ "زمان شما محدود است، بنابراین آن را با زندگی به سبک دیگران هدر ندهید. اجازه ندهید زمزمه های دیگران باعث شوند تا صدای درونی خود را نشنوید. از همه مهم تر، شجاعت این را داشته باشید که به حرف دل خود و یافته های درونی خود عمل کنید. آنها به خوبی می دانند که شما دوست دارید چه کاری انجام دهید. همه چیزهای دیگر در درجه دوم اهمیت قرار دارند. "
مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x