مقالات آموزشی

معرفی و آموزش کامل بازی Splinterlands

کسب درآمد از بازی Splinterlands

بازی Splinterlands، بازی با کارت های بازرگانی مبتنی بر اینترنت می باشد که بر اساس فناوری بلاکچین ساخته شده است. Splinterlands نام تجاری جدید Steem Monsters است و اکنون در splinterlands.io فعالیت می کند. در این بازی شما در واقع کارتهای خود را به عنوان رمزهایی در یک پایگاه داده های غیرمتمرکز در اختیار دارید و مردم در سراسر جهان می توانند به آن دسترسی داشته باشند و آن ها را مشاهده کنند.

اما بازی Splinterlands یک نمونه عالی از فناوری بلاکچین است و نوید انقلاب در بازی های مختلف را در سالهای آینده می دهد. آن ها جامعه ای متشکل از بازیکنان و بازرگانان اختصاصی از سراسر جهان هستند! تیم آن ها فقط در یک سال گذشته بیش از 9 میلیون مسابقه انجام داده اند و بیش از یک میلیون دلار کارت با یکدیگر معامله کرده اند و بازی Splinterlands در ابتدای مسیر خود قرار دارد.

در Splintertalk.io، بازیکنان با توزیع محتوای Splinterlands در رمز Splintertalk پاداش می گیرند. بازیکنان همچنین می توانند در هر زمان و هر مکان در سرورهای پر سر و صدای Discord و Telegram گپ بزنند و نبردها را به اشتراک بگذارند.

بزرگترین بازار انتقال توکن های غیر قابل تعویض(NFT)

باز بودن پایگاه داده عمومی و قدرت پایگاه بازیکنان، این شرکت را با هزاران معامله در روز از بازیکنان در سراسر جهان به ازای هزاران دلار در هر روز، به فعال ترین بازار توکن های تعویض ناپذیر (NFT) جهان تبدیل کرده است! این آمار کاملا محاسبه شده می باشد زیرا تعداد دقیق کارتهای چاپ شده، مالکیت آن ها ، قیمت آن ها در بازار وتعداد در دسترس آن ها برای فروش، به صورت دقیق اندازه گیری شده است. بازیکنان همچنین می توانند کارت های شخصی خود را به بازیکنان دیگر اجاره دهند.

در بازی Splinterlands چه کاری باید انجام داد؟

کارت ها را جمع آوری، تجارت و اجاره کنید، سپس از آنها برای نبرد در نبردهای فردی، جستجوی روزانه، مسابقات گروهی و در مراحل بالاتر نبردهای صنفی و جنگ رئیس استفاده کنید. هر بار که می جنگید مقدار کمی از ارز رمزنگاری بازی که بلورهای انرژی تاریک نامیده می شوند را بدست می آورید. پس از اتمام این نبرد ها کارت های پاداش نسخه محدود دریافت خواهید کرد. هر بار که در یک تورنمنت پیروز شوید، مقدار بیشتری بلور های انرژی تاریک برنده خواهید شد. در مراحل بالاتر می توانید در یک مبارزه رئیس پیروز شوید و به غنیمت دست پیدا کنید. 50،000 دلار طی سال گذشته به بازیکنان بازی Splinterlands اعطا شده است.

توانایی کسب درآمد

همه این کارت ها در یک بازار غیرمتمرکز تجارت می شوند، جایی که شما می توانید کارت های خود را خریداری کنید یا آن ها را بفروشید. شما همچنین می توانید کارت ها را به صورت جداگانه از طریق سایت peakmonsters.com اجاره کنید و اکنون حتی سرویس اجاره عرشه کامل به بازیکنان دیگر تحت عنوان “Herons Unlimited” وجود دارد. افراد دیگر می توانند عرشه شما را بازی کنند، رمزنگاری کنند و سود تقسیمی به طور خودکار با شما به اشتراک گذاشته می شود!

برای مطالب جدید ستون های هدف تهاجمی تعیین می شود و به بازیکنان مدام راه های جدیدی برای بازی، کسب درآمد، تجارت و تعامل اجتماعی ارائه می شود. در هسته اصلی اطمینان حاصل می شود که بازیکنان با جامعه همفکرانی که عاشق بازی هستند سرگرم می شوند و همچنین اطمینان حاصل می شود که این بازی انگیزه های اقتصادی قدرتمندی را برای بازیکنان خود فراهم می کند!

چگونگی انجام بازی Splinterlands

انجام بازی بسیار ساده اما کنترل و تسلط بر آن بسیار سخت می باشد.

در بازی Splinterlands احضارکنندگان و هیولاها در شش عنصر و بخش مختلف وجود دارند. احضار کنندگان از درون Splinter خود هیولاها را احضار می کنند تا برای آنها بجنگند. بازی ها بسیار سریع انجام می شوند و دوره های بازی معمولاً کمتر از دو دقیقه است.

هر مبارزه با یک سری قوانین متفاوت و یک سقف مانا متفاوت شروع می شود که از آن می توان برای احضار هیولاهایی با قدرت و اندازه های مختلف استفاده کرد. شما می بینید که حریفتان چه کسی است و مختصر تاریخچه مسابقه را بدست می آورید و به امکان نگاه سریع به عرشه ها نیز برای شما وجود دارد، اما عجله کنید! قبل از اینکه زمان تمام شود، باید برای هر لحظه محاسباتی را انجام دهید، همانطور که یک تیم را می سازید و ارسال می کنید.

قوانین نبرد

پس از دانستن قوانین، زمان انتخاب تیم خود فرا رسیده است.برای انتخاب دقیق تیم خود زمان به خرج دهید.

انتخاب تیم

شما تیم های خود را بر اساس قوانین بازی برای آمار و توانایی های خاص انتخاب خواهید کرد.

موارد و تایپ های مختلف حمله در بازی Splinterlands

حمله غوغا (melee attack)

در این حمله شما در شرایط عادی از نزدیک به دشمن ضربه می زنید، حمله کننده باید در ردیف اول باشد و قبل از اینکه سلامتی آسیب ببیند به زره های حریف خود آسیب وارد کند.

در این حمله امکان خطا و باختن نبرد نیز وجود دارد.

حمله دامنه دار(ranged attack)

شخصیت از فاصله دور حمله خود را شروع می کند و توانایی حمله روبرو و نزدیک را ندارد.

آسیب قبل از وارد شدن به سلامتی به مهمات دشمن وارد می شود و همچنین امکان خطا رفتن و باختن نبرد نیز در این روش وجود دارد.

حمله جادویی(magic attack)

شخصیت هایی با حمله جادویی می توانند از هر فاصله ای آسیب خود را وارد کنند علاوه بر فاصله، این نوع از حمله مستقیما دیوار دفاعی و مهمات دشمن را هدف می گیرد و هیچ امکان خطا رفتنی در آن وجود ندارد.

هیچ تیری خطا نمی رود و همیشه به هدف برخورد می کند.

آمارهای اصلی بازی Splinterlands

سرعت(speed)

سرعت کمیتی برای شخصیت هایی که حمله انجام می دهند است. بالا بودن آن باعث خطای بیشتر در دو نوع حمله اول می شود.

مهمات(armor)

مبارزان دشمن در درجه اول می بایست مهمات و اصلحه های حریف را قبل از سلامتی آن ها هدف بگیرند.

اگر مبارزان تمامی مهمات دشمن را نابود کنند هر ضربه ای پس از آن موجب باخت برای طرف دیگر خواهد شد.

سلامتی(health)

سلامتی آماری بسیار صریح می باشد.

به محض رسیدن درصد سلامتی به صفر حریف خواهد مرد.

بیش از 140 نوع کارت در بازی با بیش از 60 توانایی مختلف و به معنای واقعی کلمه میلیون ها ترکیب منحصر به فرد کارت با بیش از یک هزار مجموعه قانون منحصر به فرد برای آزمایش قدرت شما وجود دارد. مهارت بازی در تیم سازی، درک توانایی ها، سازگار شدن با مجموعه قوانین و پیشگویی از حریف می باشد.

برچسب ها

شما یک مجموعه 5 تکه ای دارید: زمین، آتش، مرگ، زندگی، آب. در صورت دستیابی به اهداف کششی، بازیکنان می توانند قفل اژدها و خنثی را نیز باز کنند.

دایرةالمعارف بازی Splinterlands

یک کتاب راهنمای 200 صفحه ای که جزئیات زیادی درباره بازی Splinterlands را داراست در این سایت موجود می باش. هر شش تکه تکه دارای 20-30 صفحه است که تاریخ، فرهنگ و داستان پس زمینه اختصاص دارد. بسیاری از تیم ها توضیحاتی را در مورد تکه تکه های مختلف ارائه داده اند. این موارد پس از پذیرفته شدن، به طور جامع ویرایش شده و به دایرةالمعارف بازی Splinterlands اضافه شدند.

کارت های فیزیکی

درخواست های بسیار مکرری برای کارتهای فیزیکی وجود داشته است که بازیکنان بتوانند آنها را در دست بگیرند و با آنها روی میز خانگی خود بازی کنند. اکنون این موضوع توسط این شرکت بزرگ ارائه شده است. بازیکنان می توانند یک کارت کامل از کارت های سطح حداکثر خریداری کنند. کارت های موجود از مجموعه آلفا هستند (در کل 59 عدد). آنها در پوست بتا چاپ می شوند. کارتهای اضافی از سری بتا می توانند در طی این کمپین قفل شوند تا همه افراد بیشتر شوند و در واقع نسخه کامل بتا را دریافت کنند.

ورود به بازی Splinterlands

دو راه برای ورود بازیکنان به بازی وجود دارد. آنها یا می توانند یک دایرةالمعارف شخصی داشته باشند تا در تمام طول این بازی ، به آنها در داستان ها و موارد مختلف بازی کمک کند. بازیکنان همچنین می توانند حق تعبیه شده در بازی را به عنوان احضار کننده افسانه ای خریداری کنند! این کارت ها مورد توجه بسیاری قرار گرفته اند.

برنامه زیر مجموعه گیری بازی Splinterlands

این سایت برای دعوت دوستان خود به انجام این بازی سودی را برای شما در نظر گرفته است.

با لینک زیر مجموعه گیری این وبسایت در صورت استفاده شخص دعوت شده و خرید یکی از پکیج های این وبسایت 5% از هزینه خریداری شده برای حساب شما واریز خواهد شد.

0 0 رای
به این مقاله امتیاز دهید

مشترک شدن
اطلاع از
guest
0 پرسش و پاسخ کاربران
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
دکمه بازگشت به بالا
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x