قراردادهای هوشمند

معرفی و آموزش کامل کسب درآمد ترون از قرارداد هوشمند T2Xtoken

وضعیت: در حال پرداخت

قرارداد هوشمند T2Xtoken یک بستر آنلاین استکینگ توکن T2X می باشد. شما می توانید با خرید ترون و تبدیل آن به توکن T2X و سپس فریز کردن توکن ها سود مناسب و معقولی را دریافت کنید. انتخاب تعداد روز های فریز کردن به خود شما بستگی دارد و پس از پایان دوره استکینگ شما توکن هایتان و ترونی که سرمایه گذاری کردید را پس می گیرید، یعنی هم سود می کنید و هم پول اصلیتون بازگردونده می شود. در ادامه به صورت کامل به بررسی و آموزش قرارداد هوشمند T2Xtoken می پردازیم.

عرضه توکن T2X در تاریخ 1399/04/24 با 5 میلیون توکن در روز شروع شد و هر روز 10 هزار واحد توکن از عرضه آن کاهش می یابد تا به عرضه ی روزی 1 میلیون واحد برسد.
قیمت روزانه این توکن بصورت کامل وابسته به عرضه و تقاضای آن است،
هر روزی که تقاضا برای خرید توکن T2X بیشتر باشد قیمت توکن نیز بیشتر است.
اگر دارندگان توکن (سرمایه گذاران) بخواهند توکن های خود را در اکسچنج به ترون تبدیل کنند ،
میزان توکنی که به ترون تبدیل می‌شود سوزانده خاهد شد و باعث سود بیشتر برای اعضای باقی مانده می‌شود.
با این اوصاف در این پروژه هرچه زودتر وارد شد می‌توان توکن، پاداش، و سود بیشتری نیز کسب نمود.

معرفی کامل قرار دادهوشمند T2Xtoken

نام سایت: T2Xtoken
تاریخ شروع: Jul 11, 2020
درصد ریسک: %27
شاخص کیفیت: 4.95
سرمایه گذاری ما: 10.000Trx
حداقل سرمایه گذاری: 1 ترون
حداقل برداشت: —- ( ندارد)
برداشت: دستی
سیستم های پرداختی:
Tron Link – Tron Wallet
پلن: در ادامه کامل توضیح داده می شود.
پاداش زیرمموعه گیری: در یک سطح – 10درصد برای معرف و 5 درصد هم برای خود سرمایه گذار

قرارداد هوشمند T2Xtoken یک نسل جدید از استکینگ های ارز دیجیتال می باشد که بر بستر قرارداد هوشمند فعالیت می کند. سرمایه گذارانی که در این سایت فعالیت می کنند با هولد کردن و یا همان فریز کردن توکن های T2X خود پاداشی به صورت ترون دریافت میکنند نکته مثبت این است که در پایان دوره شما اصل پول سرمایه گذاری شده خود را نیز دریافت می کنید یعنی 2 طرف سود و حتی می توانید دوباره ترون های خود را به T2X تبدیل کنید و داخل سایت فریز کنید یعنی از سود خود سایت دوباره داخل خودش سمرایه گذاری کنید. قیمت و ارزش توکن T2X به عرضه و تقاضا بستگی دارد اما با وجود همین قرارداد هوشمند ارزش این توکن به صورت قابل توجهی به سمت بالا می رود.

هیچ نگران نباشید در ادامه همه نکات لازم برای ثبت نام و کسب درآمد از قرارداد هوشمند T2Xtoken را به شما آموزش خواهیم داد.

بررسی نکات مثبت T2Xtoken:

 1. عملکرد و سوددهی منطقی و مناسب
 2. عدم نیاز به زیر مجموعه گیری
 3. عمر مناسب
 4. امکان استخراج توکن T2X و دریافت به ترون

1. عملکرد و سوددهی منطقی و مناسب

دیگه فکر کنم به هممون ثابت شده سایت هایی با سود نجومی و غیر قابل تصور ریسک اسکم شدن خیلی بالایی دارند و در نقطه مقابل آن ها سایت هایی با سوددهی منطقی و مناسب عمر طولانی تری دارند. در ادامه به صورت کامل کسب درآمد از این قرارداد را آموزش خواهیم داد.

2. عدم نیاز به زیرمجموعه گیری

اگر شخصی هستید که توان شبکه سازی و یا زیرمجموعه گیری را ندارید و یا اصلا علاقه ای به اینکار ندارید خوشبختانه این قراردادهوشمند و همچنین قراردادهوشمند TRONex بستر های بسیار مناسبی برای سرمایه گذاری شما می باشند.

3. عمر مناسب

زمانی که یک سایت و یا مجموعه با شفافیت، منطق و قانونی فعالیت کند در نتیجه عمر بالایی هم دارد. 79 روز شاید عمر زیاد بالایی در قبال سایت هایی که فعالیت می کنند نباشد اما در نظر داشته باشید که سایتی که قرار باشه اسکم بشه روزای اول جمع می کنه، در کنار این ها استراتژی و کارکرد این قرارداد هوشمند به صورت هایپ نیست که شخص نگران اسکم شدنش باشد. احتمال جمع شدن و اسکم شدن هر سایتی وجود دارد، ولی درجه بندی احتمال مهمه که برای قراردادهوشمند T2Xtoken بسیار کم است.

با توجه به عملکرد متفاوت و حالت سوددهی سایت. در پلتفرم های اسمارت مهم اینه پابرجا موندن اون به نفع تیم توسعه دهنده باشه. در این پلتفرم T2X سودآوری 5 درصد در روز برای تیم توسعه دهنده اش داره. در این پلتفرم ها به نفع تیم توسعه دهنده اش هست که سیستم رو پابرجا نگه دارند و در مقابل نگهداری یک پلتفرم دیلی پروفیت اگر استخرش خالی بشه نفعی برای توسعه دهندگانش نداره و بیشتر باعث هزینه و ضررشونه.

4. امکان استخراج توکن T2X و دریافت به ترون

دو نکته حائز اهمیت است که لازم دونستم توضیح بدم دربارش، دنیای سرمایه گذاری دنیایه که باید روی موج چیز هایی که به سمت بالا رفتن می کنند سوار بشید. هم ترون و هم توکن T2X به زیبایی در حال بالا رفتن قیمت هستند پس توصیه می کنم که داخل سبدتون داشته باشیدشون و زمانی نرسه که پشیمون شده باشید.

آموزش ثبت نام در قراردادهوشمند T2Xtoken

جهت شروع سرمایه گذاری در این قرارداد هوشمند نیازمند ترون لینک و یا ترون ولت هستید زیرا پرداختی ها و دریافتی ها به وسیله ارز دیجیتال ترون می باشد. برای استفاده با سیستم، ترون لینک و برای استفاده با گوشی همراه ترون ولت لازم است.

آموزش ساخت کیف پول ترون ولت:

 1. پس از نصب ترون ولت از طریق لینک داده شده وارد برنامه شوید
 2. از بین دو گزنه create wallet و restore wallet گزینه create را انتخاب کنید
 3. گذرواژه ورود به کیف پول خودتان را وارد کنید ( این گذرواژه را هرگز فراموش نکنید)
 4. اپلیکیشن برای شما 12 کلمه را به صورت اتفاقی نمایش می دهد این 12 کلمه را در جایی یادداشت و ذخیره کنید
 5. 12 کلمه را به ترتیب از اول به آخر وارد کنید
 6. کیف پول ترون شما ساخته شد.

آموزش ساخت ترون لینک:

 1. روی لینک کلیک کرده و گزینه add to chrome را تایید کنید
 2. ترون لینک به نوار ابزار افزونه های کروم شما اضافه می شود ( نوار بالا سمت راست کروم)
 3. روی آیکون ترون لینک کلیک کرده
 4. پسورد برای ورود خود بسازید ( پسورد را فراموش نکنید )
 5. 12 کلمه داده شده به شما را در جایی یادداشت و ذخیره کنید
 6. 12 کلمه داده شده در مرحله قبل را از اول به آخر بنویسید
 7. نامی برای اکانت خود انتخاب کنید
 8. کیف پول ترون شما ساخته شد.

نحوه شروع سرمایه گذاری در T2Xtoken

در این قرارداد هوشمند شما توکن T2X را فریز می کنید و از فریز کردن آن سود به ترون کسب می کنید. اما این توکن در همه صرافی ها قابل تبدیل و بدست آوردن نیست از این رو به راحتی می توانید در سایت با سرمایه گذاری ترون، توکن T2X فریز کنید.

یعنی به ترون پرداخت می کنید و توکن T2X تحویل می گیرید و فریز می کنید و در پایان دوره هم سود خود را به ترون دریافت می کنید.

هرچه مبلغ سرمایه گذاری بیشتر و تعداد روزهایی که برای فریز انتخاب می کنیم بیشتر باشد ( حداقل 5 روز توصیه می شود) سهم بیشتری از سود مشارکت روزانه دریافت می‌شود و سود روزانه شما نیز بیشتر می شود.

 1. اگر با سیستم هستید ترون لینک را نصب کنید و سپس از طریق لینکی که در اول مقاله قرار دادیم وارد سایت شوید.
 2. اگر با گوشی موبایل هستید وارد ترون ولت خود شوید.
 3. مطابق شکل زیر وارد قسمت browser شوید.
 4. لینک را در قسمت Enter a URL وارد کنید.
 5. لینک جهت کپی :
 6. https://b2n.ir/154666
این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن bigwallet-featuring-image-3.jpg است

7. هنگامی که وارد سایت شدید گزینه Get T2X Token واقع در بالا سمت راست را بزنید.
8. از منوی نشان داده شده وارد بخش Auction شوید.
9. بر روی Enter کلیک کنید تا در لابی امروز جوین شوید.
10. در کادر نشان داده شده هر مقدار ترون که می خواهید تبدیل به توکن T2X کنید را وارد کنید. ( حداقل 1 ترون و حداکثری وجود ندارد )
11. تا ساعت 00.00.00 به وقت UTC صبر کنید. می توانید بعد از این ساعت نیز مراجعه کنید ، یا تایمر سایت را نگاه کنید.
12. روی Collect کلیک کنید تا توکن های T2X خود را از لابی دریافت کنید.

چگونگی فعال کردن پلن:

1. به بخش Stake رفته و تعداد توکن های T2X خودرا که مایل به فریز کردن هستید و تعداد روز ها را ( 5 روز توصیه می شود زیرا از بانس روز پنجم نیز بهره می برید ) انتخاب و وارد کنید و سپس گزینه Stake را بزنید. حداقل زمان برای استک کردن 1 روز و حداکثر 5.555 روز است.

2. پس از پایان مدت استک گزینه Cancel به Collect تبدیل می شود روی آن کلیک کنید تا سودتون به صورت ترون آنی به کیف پول شما واریز شود. ( در نظر داشته باشید که شبکه 2-3 ترون بابت هزینه تراکنش از کیف پول شما کسر می کند و نه از سود داخل سایتتون، پس همیشه حداقل 10 ترون داخل کیف پول خود داشته باشید تا واریز صورت بگیرد.

هم چنین می‌توانید مجددا توکن های T2X های خود را استک کنید و سود به ترون دریافت کنید و یا توکن های خود را از طریق صرافی justswap به ترون تبدیل نمایید.

بگذارید با یک مثال برای شما ساز و کار پروژه را مثال بزنیم شما مثلا 10.000 ترون سرمایه گذاری می کنید و با این ترون ها در بخش Auction ترون ها را به توکن تبدیل می کنید. و سپس توکن های خود را با کمک بخش Stake فریز می کنید.


پیشنهاد می شود مدت زمان فریز هایتان مضارب 5 باشد. یعنی 5 روز – 10 روز – 15 روز و …
در پایان دوره سود خود را به ترون دریافت می کنید و توکن هایی که سرمایه گذاری کردید نیز آزاد می شوند و به همراه تعدادی توکن پاداش به بالانس شما بر می گردند و می توانید دوباره استک کنید و یا داخل خود پروژه و به کمک صرافی Just به ترون تبدیل کنید و برداشت کنید.

یعنی با یکبار سرمایه گذاری داخل پروژه می توانید دوباره از سود خود پروژه داخلش سرمایه گذاری کنید و یا اگر نخواستید می توانید سودتون به همراه اصل پولتونو برداشت کنید.

پاداش زیرمجموعه گیری

پاداش زیرمجموعه گیری در این پروژه در یک سطح است.
10 درصد به معرف داده می شود و %5 هم به خود سرمایه گذار. یعنی اگر 2000 ترون سرمایه گذاری کنید 5 درصد آن یعنی 100 ترون به عنوان پاداش کسب می کنید.

اما دقت داشته باشید:
اگر هر بار می خواهید از پاداش %5 پروژه بهره مند شوید هر بار برای سرمایه گذاری و فریز کردن مجدد، با لینک معرفتان وارد سایت شوید و سرمایه گذاری کنید. اگر غیر این حالت باشید پاداش %5 را دریافت نمی کنید زیرا زیر مجموعه خود سایت می شوید. پس این نکته را به خاطر داشته باشید و به زیر مجموعه هایتان هم بگویید.

سوالات متداول:

 1. آیا هر مقدار ترون که تبدیل به توکن کنیم و سرمایه گذاری کنیم در پایان می توانیم هم سودو برداریم و هم اصل پولو ؟
  – بله شما در پایان دوره توکن هاتون رو همراه با مقداری توکن به عنوان پاداش و هم سودتون به صورت ترون را برداشت می کنید. و میتونید همون توکن هارو مجدد استک کنید و سود کنید. و یا اینکه کل مبلغ را برداشت کنید.
 2. آیا احتمال اسکم شدن سایت وجود دارد؟
  – احتمال زندگی هیچ سایتی بر بستر آنلاین، صفر و یا صد نیست، همیشه باید با مدیریت سرمایه وارد بشید اما این پروژه با توجه به ویژگی هایی که به آن پرداختیم شانس بسیار کمتری برای اسکم شدن دارد.
 3. پس از برداشت کردن و پایان دوره پلن چه اتفاقی می افتد؟
  – هر تعداد روزی که مشخص کرده باشید پس از آن گزینه Cancel به Collect تبدیل می شود و با زدن گزینه Collect ترون های حاصل از پاداش استک مستقیما و به صورت انی به کیف پول ترون شما واریز می شود. و توکن های T2X شما هم به همراه پاداش به بالانس شما بر می گردد که دوباره با آن می توانید استک کنیدو یا برداشتش کنید.
 4. اگر وسط استک کردن و فریز کردن کنسل کنم پلن رو جریمه میشم؟
  – بله %50 از توکن هاتون به عنوان جریمه کسر میشه.
 5. آیا پس از تایید پلن میتونم اونو تغییر بدم؟
  – خیر
5 2 آراء
به این مقاله امتیاز دهید

سلب مسئولیت مانیتورینگ بیگ والت
بیگ والت یک سیستم مانیتورینگ است نه معرفی سایت های معتبر پس این سایت هیچگونه ارتباطی با پروژه های معرفی شده در سایت ندارد. سرمایه گذاری در پروژه های آنلاین همانند پروژه های فیزیکی دارای ریسک بوده و تصمیم به سرمایه گذاری و هر گونه سود و زیان به عهده‌ی شخص شماست. چنانچه به هر دلیل فکر می‌کنید نمی‌توانید در این تجارت موفق باشید از هر گونه سرمایه گذاری در پروژه‌ها جداً بپرهیزید. همه بنرها و پیوندها در اینجا فقط تبلیغات هستند. ما هیچ تبلیغی را تأیید یا تضمین نمی کنیم.
[بیشتر...]

مشترک شدن
اطلاع از
guest
10 پرسش و پاسخ کاربران
جدیدترین
قدیمی ترین رای بیشتر
Inline Feedbacks
مشاهده همه نظرات
mohammad
mohammad
5 روز قبل

این شاخص کیفیت از چند محاسبه میشه؟ و اینکه در سایت ایا پروژه ها رو بر اساس در صد ریسک پایین تر معرفی کردید یا نه ؟ به طور مثال یک سبد کم ریسک متشکل از چند پروژه با درصد ریسک کمتر

Sir
Sir
مدیر
پاسخ دادن به  mohammad
4 روز قبل

مانیتورینگ های معتبر خارجی

hoomehr
hoomehr
15 روز قبل

سلام
دوستان کسانی که مشکل منو داشتن باید وقتی وارد صفحه اصلی میشنبه جای اینکه staking portal رو بزنن روی aucation see more کلیک کنن حالا وقتی وارد صفحه aucation شدید از اونجا برید تو قسمت staking و چند لحظه وایسید حالا اگه ادرس کیف پول شما گوشه بالا سمت راست نشان داده بشود یعنی سرمایه گذاری موفقیت امیز بوده است
نکته:ایناموزش مخصوص کیف پول tron link بود

علی
علی
23 روز قبل

وضعیت پروژه در چه حالی هست..؟
آیا سرمایه گذاری بکنیم یا نه..؟

محمد
محمد
23 روز قبل

من 2000ترون سرمایه گذاری کردم الانم وضعیتم رو اصلاً نشون نمیده برای ارتباط با ادمین چیکار کنم ؟

hoomehr
hoomehr
پاسخ دادن به  محمد
23 روز قبل

من هم همینطور
تو قسمت loading my active stackes گیر میکنه

امیر 2255
امیر 2255
پاسخ دادن به  محمد
17 روز قبل

حد اقل یک روز طول میکشه تا وضعیت شما وارد سود بشه و اون وقت ب صورت ی خط تقریبا بنفش نشون داده میشه
سرمایه گذاری امن و سود آوری است
100 ترون اینوست کردم 167 توکن بهم داد
1280 ترون اینوست کردم 3766 توکن بهم داد
ب عبارتی هر چ بیشتر سرمایه کنید ب صورت درصدی توکن بیشتری دریافت میکنید
موفق باشید

hoomehr
hoomehr
27 روز قبل

من با tronlink سرمایه گذاری کردم اخرش collect رو زدم به t2x balance اضافه شد اما به کیف پولم نیومد.
حالا دوباره سرمایه گذاری کردم ولی هنوز یه مقدار توکن t2x تو قسمت balance واسم مونده.
چطوری میتونم اون رو به کیف پولم انتقال بدم؟
ممنون میشم توضیح بدید.
با تشکر از سایت bigwallet

مریم
مریم
1 ماه قبل

همش کلاهبرداریه

شایان
شایان
پاسخ دادن به  مریم
25 روز قبل

اثبات کن کلاهبرداریه از رو هوا حرف نزن

دکمه بازگشت به بالا
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x